پکیج آموزشی سامیت ۲ - Summit 2


 • 29 ساعت آموزش ویدئویی

 • 40 بخش


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزشی سامیت ۲ - Summit 2

بسته آموزش تصویری خودآموز سامیت سطح 2A و 2B با پشتیبانی :

 

بسته آموزشی خودآموز تصویری سامیت ویرایش سوم سطح ۲A و ۲به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است. این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در ۳۵ ساعت آموزش ویدیویی برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه سامیت به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کتاب سامیت ۲ به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ  و همچنین ووکبیولری و اصطلاحات و گرامر سطح بالا و پیشرفته می باشند ، این بسته آموزشی ارزشمند پیشنهاد می شود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

 

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 


 

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید )

خودآموز سامیت 1A و 1B

خودآموز سامیت 1A 

خودآموز سامیت 1B 

خودآموز سامیت 2A و 2B

خودآموز سامیت 2A 

خودآموز سامیت 2B 

✅ این مجموعه آموزش تصویریSummit ۲  با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح متوسط به سطوح بالاتر از متوسط برسانید و یا اینکه دوره سامیت ۱ را گذرانده اید  و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه بهترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. این دوره سومین و چهارمین جلد از مجموعه ۴ جلدی آموزش سامیت می باشد و پیشنیاز آن سامیت 1A و 1B ب می باشد که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره آیلتس  با لینک زیر شوید:


پکیج آموزشی آیلتس


 ✅ فیلم های آموزشی کتاب های سامیت ، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

 

از آنجایی که مجموعه کتاب های سامیت، کتاب های سطح بالای مجموعه تاپ ناچ به شمار می روند، یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی ادر سطح بالاتر از متوسط می باشند و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های سامیت را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی و تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.


ویدیوی معرفی پکیج آموزشی سامیت توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج آموزشی سامیت ۲ - Summit 2

✅ نحوه ارائه خودآموز تصویری سامیت سطح 2 با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری سامیت 2 شامل ۳5 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس آموزش ویدیویی سامیت سطح 2 به همراه پشتیبانی :

این دوره سومین و چهارمین سطح از مجموعه ۴ جلدی آموزش سامیت می باشد و پیشنیاز آن ساکیت ۱  می باشد که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره آیلتس شوید. 

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری سطح ۲ می باشد : 

 • توضیح تمامی گرامر های سامیت ۲A و ۲B به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های سامیت ۲
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب سامیت ۲
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام سامیت
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • پس از گذراندن دوره جامع سامیت شامل ۴ جلد ، می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس شرکت نمایید.
 • این دوره شامل کلیه مهارت های:

  لغات  Vocabulary ::

  گرامر Grammar ::

  ریدینگ Reading ::

  لیسنینگ Listening ::

  رایتینگ  Writing ::

  اسپیکینگ Speaking ::

  می باشد.

نمونه جلسات تدریس

  ✅ نمونه ویدیوهای خودآموز تصویری سامیت سطح ۲ : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی سامیت را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 

نمونه گرامر سامیت ۲ - Subjenctive


نمونه تدریس Spotlight سامیت ۲
نمونه تدریس ریدینگ سامیت ۲ - Placebo effect

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا آموزشی بسیار مفیدتر از آموزش های حضوری را تجربهه کنید چرا که در این روش آموزش هر ۴ جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود ۱ سال زمان می برد را می توانید ۱ماه تا ۲ ماه با مظالعه روزانه یک الی دو ساعت به صورت مداوم طی نمایید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی سامیت تمام مهارت های شما را به سطح بالاتر از متوسط ارتقا می دهد

بسته آموزشی سامیت تنها بر روی یک موضوع متمرکز نمی باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، تقویت یک مهارت به تنهایی کاری اشتباه است و در اکثر مواقع امکان پذیر نمی باشد و یادگیری هر چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ )  به همراه واژگان و اصطلاحات و گرامر تخصصی به طور همزمان در یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری سامیت به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح متوسط هستند و کسانی که دوره یسامیت ۱ را گذرانده اند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس و تافل شرکت نمایند، بهترین دوره پری آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند سامیت می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در زبان انگلیسی می رساند و پس از گذراندن دوره جامع ۴ جلدی سامیت ، می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداولآیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا بر روی گوشی موبایل یا تبلت هم قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های ما از هم اکنون قابلیت پخش روی کلیه ی دستگاه ها از جمله موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. از آنجا که دوره ها به وبسایت جدیدمان منتقل شده اند که در آنجا زبان آموزان عزیز دارای پنل کاربری می باشند و به همه ی آموزشها در پنل کاربری به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.


آیا مجموعه آموزش کتاب های سامیت دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.    بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

 

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

 

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

 آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

 


در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. و کلیه ی نکات به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ نیز کلیه ی نکات به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره سامیت آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط را برای شما به صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته را با بیانی ساده و شیوا فرا می گیرید. 

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

  


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • Noura

  1399/9/7

  سلام شب همگي بخير ثبت نام در كلاسهاي استاد يوسفي از چند نظر مفيده :آموزش كامل داده ميشه وتمارين به دقت تصحيح ميشه وديگه مشكلات رفت وآمد به كلاسها رو نداره راحت ميتوني تو منزل كاركني از اينكه انتخاب خوبي داشتم خوشحالم تنبلي هم كني تذكر داده ميشه😌😌😌😌

 • سلام خدمت همه زبان آموزان و استاد یوسفی عزیز . من ساکن شیراز هستم و پکیج کامل آموزش آیلتس را تهیه کردم. هفته پیش مجموعه کتاپ های تاپ ناچ را تمام کردم و کاملا از آموزش های استاد راضی هستم چون صرفا خواندن کتاب کفایت نمی کند . داخل این پکیج آموزشی تمام جزئیات و چهار مهارت اصلی آموزش داده شده است. در نهایت تقدیر و تشکر می کنم از استاد عزیز و امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و برای بقیه دوستان نیز امیدوارم که به اهدافتان برسید .

 • سلام و عرض ادب و احترام به استاد خوبم نینای عزیز و تمام افرادی که نظر منو میخونن امیدوارم براتون مفید باشه و بتونید بهترین انتخاب را داشته باشید . اولین اینکه من زبان کلاس جهاد دانشگاهی میرفتم و تاپ ناچ ها را میخوندم بعد نتونستم برم و چند سالی بود زبان نخوندم ولی علاقه مند زبان بودم وقتی تصمیم گرفتم بخونم سرچ گرفتم چند تا ویدیو از استاد را دیدم چون تجربه کلاس رفتن داشتم متوجه شدم چقدر استاد عزیز با صبر و حوصله جمله به جمله ترجمه میکنن و کالوکیشن میگن و هر لغت را که نیازه انگلیسی و فارسی کاملا باز میکنند و گرامر را با مثال بیشتر از کتاب توضیح ساده و روان میدند چیزی که هیچ وقت توی کلاس اتفاق نیوفتاده بود بعد تصمیم گرفتم ادامه کتابهای که توی جهاد رفته بودم را بگیرم از ۳a,bو پگیج سامیت را گرفتم که تخفیف خورده بود و با پشتیبان فروش که تماس گرفتم و ثبت سفارش دادم با وجود شرایط کرونا تقریبا ۵ روز بعد پکیج به همراه کتابا برای من امد و قبلشم لینک دانلود نرم افزار هر کتاب را فرستاده بودن که اگر لازمه خودم شروع کنم و بخونم نرم افزارش هم خیلی ساده است نصبش که میکنیم هر درس مشخصه و استاد تمام قسمت های کتاب رو توضیح میدن و لیسینگ ها پخش میشه من میخونم جواب میدم و سوالاتم را برای استاد واتساپ میکنم هم تمرینها را بررسی میکنن و برام میفرستن و گاهی مثلا جملات شرطی را فیلم گرامر اضافه هم برام فرستادن . در حال حاضر شروع کردم برای ایلتس و با این پکیج ادامه میدم و با کتاب وکب وکتاب مایندست (که مخصوص این ازمون هستش)و برای من بسیار مفید هستش خوبی این پکیجا برای من اینه که اصلا رفت و امد نداره توی خونه در هر زمانی که فرصت کنم و هر چند بار بخوام میتونم تکرار کنم چیزی که توی کلاس چه مجازی و چه حضوری برام فراهم نبود و استاد خوب همراه و دلسوزی که از هیچ راهنمایی دریغ نمیکنن .از استاد خوبم ممنونم

 • سلام عرض ادب خدمت استاد محترم و دوستان عزیز وظیفه خودم میدونم که از این طریق سپاس بی پایان خودم رو تقدیم کنم به استاد نینا گرامی بنده صادقی هستم از شیراز. از آنجایی که گپ نسبتا زیاد بین تحصیل برای من اتفاق افتاد و از حدود بیست 20 سال پیش هیچگونه مطالعه زبان انگلیسی نداشتم و تقریبا اکثر مطالب رو فراموش کرده بودم، در اذرماه پکیج کامل آموزش ایلتس استاد نینا رو تهیه کردم و الان که در دیماه 1400 هستیم شش جلد از مجموعه TOP NOTCH رو تا سطح B2 با کمک استاد به پایان رسوندم . این مجموعه مزیتهای فوق العاده داره اول اینکه برای افرادی مثل من که بعلت نداشتن وقت آزاد وکافی امکان شرکت در کلاسهای حضوری و انلاین رو ندارند، بسیار مناسب هست چرا که در هر ساعتی از شبانه روز این امکان وجود داره که درس مربوطه رو مطالعه و حتی چندین بار تکرار کنید. استاد کلیه دروس کتاب رو جزء به جزء همراه با مثال توضیح میدن و پس از انجام تمرینات کتاب که از طریق واتس آپ خدمت استاد ارسال میکنم ، توسط استاد تصحیح صورت میگیره و کلیه نکات و اشتباهات شامل گرامر، جمله بندی ها و حتی دیکته توسط استاد تصحیح و تذکر داده میشه. مهمترین و موثرترین بخش این پکیج وجود پشتیبانی فوق العاده و باور نکردنی استاد نینا هست که با شخصیت فوق العاده ای که دارند ادامه کار رو برای هر کسی آسانتر میکنند . استاد نینا فوق العاده مسلط هستن و با متانت و صبرو حوصله زیاد مطالب رو نکته به نکته توضیح میدن. استاد نینا از تعهد کاری و اخلاقی فوق العاده ای در ارتباط با آموزش دانشپذیرها برخوردارن وبنظرم این رمز موفقیت ایشان هست. یک توصیه به دوستانی دارم که تصمیم دارند هر سطح از زبان رو مطالعه کنند . با احترام به سایر اساتید محترم ، فکر میکنم بهتره فرصت رو از دست ندید و هر سطح از زبان رو که تمایل دارید ، با آموزشهای بسیار مفید و پشتیبانی فوق العاده استاد ادامه بدید .مطمئن باشید قطعا نتیجه دلخواه رو میگیرید. در پایان صمیمانه ترین سپاس ها رو تقدیم استاد میکنم و میگم که استاد نینا شما بهترین هستید و بی نظیر. 🌹 با آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان.🙏🌹

 • سلام دوستان،من هم خواستم به نوبه خودم از استاد یوسفی تشکر کنم،من با استاد حدود دو سالی هست که شروع کردم، اوایل کتاب های تاپ ناچtop notch رو تمام کردیم و جدیدا هم شروع کردیم به کتاب های سامیت summitکه سطحشون ب دو / سی یک هست.قبل از این که با استاد شروع کنم بی انگیزه بودم و چند جلسه ادامه میدادم منصرف میشدم اما از وقتی که با استاد یوسفی شروع کردم به مطالعه زبان،انگیزم بیشتر شد و صبوری استاد انگیزه من رو چند برابرتر کرد.از استاد واقعا سپاسگزارم که در این راه همراه من هست.

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جلد چهارم

پکیج آموزشی سامیت -Summit 2B

 • 395000 تومان
book
 • جلد سوم

پکیج آموزشی سامیت -Summit 2A

 • 395000 تومان
book
 • جلد دوم

پکیج آموزشی سامیت -Summit 1B

 • 395000 تومان
book
 • جلد اول

پکیج آموزشی سامیت -Summit 1A

 • 395000 تومان
book
 • فول پکیج

پکیج آموزشی سامیت ۱ و ۲ - Summit 1 and 2

 • 1380000 تومان
book
 • هر دو جلد

پکیج آموزشی سامیت ۱ - Summit 1

 • 728000 تومان