پکیج فشرده آیلتس- از مبتدی تا پیشرفته


 • ۱۹۰ ساعت آموزش ویدئویی

 • ۳۰۵ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج فشرده آیلتس- از مبتدی تا پیشرفته

بهترین و کاملترین پکیج جامع آموزش تصویری فشرده آیلتس  از مبتدی تا پیشرفته توسط استاد نینا به همراه پشتیبانی (روزانه)

این بهترین و کاملترین بسته فشرده آموزش آیلتس از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی به صورت تمام و کمال از سطح پایه ، آماتور و متوسط تا حرفه ای و پیشرفته تدریس شده است و به عنوان خودآموز جامع آیلتس ، تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کنداین بسته آموزشی آیلتس به درخواست دانشجویان عزیز طراحی شده است و دارای پشتیبانی رایگان مستقیم به صورت روزانه توسط استاد نینا می باشد. در ادامه تمام جزئیات این بسته آموزش آیلتس را برای شما شرح خواهیم داد. با گروه آموزش زبان نینا همراه باشید !

 


 

بسته جامع آموزش آیلتس فشرده از مبتدی تا پیشرفته استاد نینا برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این بسته جامع آموزش آیلتس که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی تهیه شده است و به عنوان کاملترین و بهترین خودآموز فشرده جامع آیلتس جهت آماده سازی دانشجویان عزیز برای آزمون آیلتس طراحی شده است برای تمامی زبان آموزان از جمله زبان آموزانی که در سطح پایه و آماتور یا صفر ( الفبا ) قرار دارند و همچنین کسانی که در سطح متوسط قرار دارند و سریعا قصد شرکت در آزمون آیلتس دارند ، کاملا مناسب می باشد. مدت زمان در نظر گرفته شده برای گذراندن این دوره بین ۳ ماه تا ۶ ماه است که بسته به تایم آزاد زبان آموزان عزیز متغیر است.  در ابتدا دوره جامع پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را می گذرانید و سپس وارد مرحله دوم آموزش یعنی دوره جامع تخصصی آیلتس می شوید که شامل تمام نکات  و تکنیک های آیلتس و آموزش های تکمیلی آیلتس با تمرکز ویژه بر روی مهارتهای مختلف مورد نیاز می باشد. ما یک دوره آموزشی آیلتس سه فصلی را با پشتیبانی مستقیم استاد نینا برای شما فراهم کرده ایم ! اگر زمان شما عزیزان محدود می باشد جهت مشاوره با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید تا بهترین برنامه را با بیشترین بازدهی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما در نظر بگیریم.

در ادامه برای مشاهده توضیحات کامل دوره ها ، نمونه ویدیوهای تدریس هر فصل به صورت جداگانه و سیلابس دوره ها با ما همراه باشید.


   پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش خود  را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد نینا ارسال نمایید
 •  استاد تمامی تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • در مرحله سوم نیز در ۴ آزمون شبیه سازی ماک آیلتس جنرال و آکادمیک با نظارت و فیدبک مستقیم استاد نینا شرکت می نمایید تا هر آنچه را در دو مرحله اول فرا گرفته اید به صورت عملی به کار برید و هرچه بیشتر و بهتر جهت شرکت در آزمون اصلی تان آماده شوید. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


سیلابس دوره پکیج فشرده آیلتس- از مبتدی تا پیشرفته

 


محتوای خودآموز جامع فشرده آیلتس از مبتدی تا پیشرفته استاد نینا چیست؟

محتوا و منابعی که گروه آموزش زبان نینا به زبان آموزان عزیز ارائه می دهد مجموعه ای از گردآوری ها نیست ؛ مجموعه ای از ویدیوهای خارجی و ایرانی پراکنده نیست ؛ مجموعه ای از جزوات نامعتبر نیست ؛ مجموعه ای از آموزش های پراکنده نیست که بلافاصله پس از خرید ، در گوشه اتاق یا کمد شما خاک بگیرد! این بسته موفقیت زبان آموزان بسیاری را تامین کرده است که در ادامه توضیحات جامع در مورد سیلابس این دوره جامع آموزش ویدیویی و تصویری فشرده آیلتس از سطح کاملا مبتدی تا پیشرفتهرا  به شما ارایه داده ایم.
محتوای بهترین و کاملترین بسته خودآموز آموزش آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

بسته آموزشی آیلتس استاد نینا از سه بخش مجزا تشکیل شده است که ترکیبی موفقیت آمیز را برای زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا فراهم آورده است.

 

بخش اول شامل مجموعه دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) می باشد که آموزش تصویری کامل کلیه ۸ جلد مجموعه تاپ ناچ و ۴ جلدی سامیت از سطح صفر و کاملا پایه تا سطح متوسط upper Intermediate را در بر می گیرد. این مجموعه در ۱۹۹ جلسه آموزش ویدیویی با پشتیبانی کامل استاد نینا ارائه می شود که در مدتی بسیار کوتاه در حدود ۳ ماه می توانید این دوره را پشت سر بگذارید و کلیه مهارت های : لغات و وکبیولری ، گرامر ، ریدینگ ، رایتینگ ، لیسنینگ  و اسپیکینگ را به طور یکسان و موازی ارتقا دهید و وارد بخش دوم دوره شوید

 

بخش دوم شامل مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس می باشد که جزء به جزء تمام مهارت ها و نکات آیلتس را از پایه تا نمره 7.5 آیلتس برای شما عزیزان در ۱۰۶ بخش آموزش تصویری با پشتیبانی و همراهی هر روزه استاد نینا از طریق واتس اپ فراهم کرده است. این بخش را نیز به صورت نرمال در ۳ ماه می توانید بگذرانید.


و بخش سوم و جذاب این بسته آموزشی آیلتس ، بخشی تخصصی ۴ آزمون اصلی اخیر آیلتس است که شما عزیزان  با توجه به مهارت های آموزش دیده در مجموعه مایندست آیلتس، این آزمون ها را شرکت می کنید. این آزمون ها از آزمون های واقعی آیلتس جنرال و آکادمیک تشکیل شده اند و شامل بخش های  لیسنینگ  ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ می باشد. با گذراندن این آزمون ها و دریافت فیدبک استاد نینا در کلیه سوالات این ۴ آزمون، آمادگی کافی جهت شرکت در آزمون اصلی را پیدا خواهید کرد و هم از لحاظ زمانبندی ، می توانید کاملا مطابق با برنامه ریزی استاد ، این آزمون ها را انجام دهید و تمرینی ویژه برای مدیریت زمانبندی شما در آزمون اصلی نیاز می باشد. 

 

این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در مدت زمانی بیش از 1 سال تهیه شده است و همه آنچه را که برای شرکت در آزمون آیلتس و کسب نمره عالی از سطح صفر تا نمره ۷.۵ آیلتس جنرال و یا آکادمیک در کمترین زمان ممکن نیاز دارید برای شما فراهم کرده است. این مجموعه آیلتس به صورت کاملا آکادمیک و اصولی با سلسله مراتب استاندارد تهیه شده است. کسانی که مدت زمان محدودتری دارند می بایست این دوره را به صورت فشرده تر طی نمایند که در صورت نیاز به مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس بگیرید تا بهترین و کوتاه ترین راه را در اختیار شما بگذاریم. کسانی که هم که در سطح متوسط قرار دارند و نیازی به دوره پیش نیاز آیلتس ندارند نیز می تواند سایر فصل های آموزش آیلتس را تهیه نمایند که می تونید برای تعیین سطح و مشاوره رایگان  با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید.

 

این دوره در ۱۹۰ جلسه کلیه 7 مهارت زبان انگلیسی را پوشش می دهد که شامل:

پکیج کامل تاپ ناچ از سطح صفر تا پیشرفته 

پکیج کامل سامیت تا سطح پیشرفته

لیسنینگ و نمونه لیسنینگ های آیلتس

رایتینگ آیلتس تسک 1 به همراه توضیح کامل و نمونه های بسیار همراه با تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

رایتینگ آیلتس تسک 2 به همراه توضیح کامل و نوشتن چند نمونه و تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

اسپیکینگ آیلتس ، توضیحات کامل پارت های مختلف اسپیکینگ و تمامی نکات لازم به همراه بررسی و تصحیح ویس های اسپیکینگ شما از طریق واتس اپ

شرکت در ۴ آزمون واقعی آیلتس ، پیش از آزمون اصلی تان - با نظارت و فیدبک 

مستقیم استاد نینا

 

برای مشاهده فصل نخست آموزش جامع آیلتس نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

 دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) 

 

 

برای مشاهده فصل دوم آموزش جامع آیلتس استاد نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس 

 

 


نمونه جلسات تدریس

 ✅ نمونه ویدیوهای خودآموز جامع آیلتس استاد نینا : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای اختصاصی تدریس آیلتس استاد نینا را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 

 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

 ✅ چرا خودآموز جامع آیلتس فشرده از مبتدی تا پیشرفته استاد نینا را باید انتخاب کنیم؟

بسته آموزشی خودآموز فشرده آیلتس از مبتدی تا پیشرفته استاد نینا بر اساس رفرنس های کاملا به روز و استاندارد تهیه شده است و حاوی کلیه مهارت های لازم جهت کسب حداقل نمره 7.5 در آزمون آیلتس می باشد. مدت زمان تخمینی به منظور اتمام این دوره مجازی و غیر حضوری آیلتس به طور متوسط  بین ۳ تا 6 ماه می باشد که  بسته به زمانی که روزانه اختصاص می دهید و برنامه ای که استاد مطابق با نیاز شما برای روند پیشرفت شما تعیین می کند متغیر می باشد. زبان آموزانی که به صورت فشرده این دوره را گذرانده اند در حدود ۳ ماه توانسته اند نمره مورد نیاز خود را در آزمون آیلتس کسب کنند. نکته دیگر اینکه این آموزش به همراه تمریناتی که به صورت روزانه و مداوم باید انجام دهید و روزانه توسط استاد و تصحیح و بررسی شوند باعث می شود که کامل مقید به دوره خود باشید و با بیشترین بازدهی به سرعت آموزش خود را پیش ببرید و از اتلاف وقت و سردرگمی خارج شوید. 

زبان آموزان بسیاری از اقصی نقاط دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و نتایج مطلوب خود را کسب نموده اند. جهت مشاهده نظرات زبان آموزان با ما تماس حاصل نمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


 


 ✅ سوالات متداول

آیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس فشرده از مبتدی تا پیشرفته استاد نینا دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج های زبان به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در یک فلش ۶۴ گیگا بایتی به همراه کلیه ی کتاب های این دوره به صورت رایگان به آدرس پستی شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج های زبان بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی زبان چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی فنی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر. خرید اقساطی با توجه به فشرده بودن آموزش امکانپذیر نمی باشد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود و زبان آموزان عزیز بلافاصله پس از ثبت نام می توانند با دانلود فایل ها آموزش خود را شروع نمایند. 

آیا کتاب ها و دی وی دی ها  و فلش برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و فایل ها در یک فلش ۶۴ گیگا بایتی به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. در بخش رایتینگ هم تسک ۱ و هم تسک ۲ آیلتس ، انشای شما به لحاظ کلیه ی ۴ فاکتور نمره دهی آیلتس چک می شوند و همه نکات و تکنیک های نوشتن رایتینگ و استراکچر رایتینگ و مباحث گرامری و دیکته و اینکه در هر پاراگراف چه بنویسید و چطور شروع به نوشتن کنید و استفاده از تاپیک وکبیولری ها و نکات مربوط به main idea  و ساپورت کردن هر پاراگراف و تعداد کلمات رایتینگ و brain storm و اید ه ی هر پاراگراف و ... به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس نیز کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره ی مایندست آیلتس آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف آن دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شمابه صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. گرامر را کاملا از سطح پایه و از صفر با ۸ جلد کتاب های تاپ ناچ شروع می کنید و سپس در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته تر را یاد می گیرید. 

در ادامه در مجموعه ی مایندست آیلتس نیز اصول گرامری خاص را فرا خواهید گرفت.

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  از جمله دوره grammar for IELTS ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش- با تخفيف ۲۵٪

پکیج 504 absolutely essential words

 • 558000 تومان
  744000
book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری سطح پیشرفته- Collocations in Use

 • 712000 تومان
  890000
book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری Collocations in use

 • 616000 تومان
  770000
book
 • هر دو سطح - 10% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- هر دو سطح

 • 1296000 تومان
  1440000
book
 • جلد دوم

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Advanced

 • 765000 تومان
book
 • جلد اول

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

 • 675000 تومان

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج آموزش تصویری اسپیکینگ آیلتس - IELTS SPEAKING

 • 660000 تومان

پکیج رایتینگ - Writing Task 2

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ آکادمیک - Writing Task 1 Academic

 • 560000 تومان