دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- Lower Intermediate


 • 22 ساعت آموزش ویدئویی

 • 20 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- Lower Intermediate

   خودآموز آموزش تصویری  اینساید ریدینگ سطح پری - اینترمدییت  به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری کتاب Inside Reading سطح Lower Intermediate ( دومین سطح از مجموعه ۵ جلدی ریدینگ Inside Reading  انتشارات آکسفورد)  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است . این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در 20 ساعت آموزش ویدیویی تصویری برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه Inside Reading سطح Lower Intermediate به همراه پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد.

یکی از بهترین روش ها برای ارتقای مهارت ریدینگ انگلیسی  ، خواندن متون در موضوعات متنوع و متعدد می باشد. با یادگیری واژگان و اصطلاحات  ، به طور همزمان  ، مهارت رایتینگ شما نیز به طور شگرفی ارتقا خواهد یافت. در این مجموعه  ، شما متون مختلف اداری  ، آکادمیک  ، علمی و تخصصی را فرا خواهید گرفت و می توانید مهارت تند خوانی خود را نیز تقویت نمایید و هنگام خواندن متون مختلف  ، بدون کاهش سرعت درک کاملی از آن متن به دست آورید. همچنین این دوره به علاقمندانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس  ، آزمون تافل و یا آزمون های مشابه داخلی و خارجی را دارند  ،  کاملا توصیه می شود.  

 تمامی بخش های این جلد که دومین سطح کتاب Inside Reading  پنج جلدی  می باشد و معتبرترین و کاملترین مجموعه آکسفورد به منظور ارتقای مهارت ریدینگ و درک مطلب و به دنبال آن  شرکت در آزمون آیلتس  و دیگر آزمون های مشابه داخلی و خارجی می باشد ، به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری مهارت  درک مطلب ریدینگ زبان انگلیسی می باشند و قصد شرکت در آزمون آیلتس و آزمون های مشابه را دارند، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود.  ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری Inside Reading استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید

در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات خود را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید

استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 

علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.

با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.

دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 


 

لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع آیلتس مایندست شامل 4 سطح به همراه پشتیبانی :

( با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل دومین جلد Inside Reading سطح Lower Intermediate می باشد )


 

این مجموعه آموزش تصویری Inside Reading به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری آیلتس برای کسانی مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح بالاتر از مبتدی قرار دارد. کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری و آموزش مجازی  زبان انگلیسی و سپس شرکت در آزمون آیلتس یا تافل را دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون آیلتس  و تافل با کسب نمره ای عالی موفق شوند. 

 

آموزش مجازی و غیرحضوری آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا


از آنجایی که مجموعه کتاب های Inside Reading  آکسفورد انگلستان از معتبرترین منابع ریدینگ می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های Inside Reading را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی یا یک دوره غیر حضوری تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم. 

سیلابس دوره دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- Lower Intermediate

  ✅ نحوه ارائه و تدریس آموزش کتاب اینساید ریدینگ سطح پری - اینترمدییت  به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه Inside Reading آکسفورد شامل ۵ جلد می باشد که این مجموعه  Lower Intermediate دومین جلد از مجموعهInside Reading می باشد و جلدهای بعدی به ترتیب سطوح  ،  Intermediate ،  Upper Intermediate  و Advanced می باشند. جلد نخست نیز سطح Intro  می باشد.

کتاب Inside Reading سطح Lower Intermediate شامل 10 یونیت می باشد که هر یونیت شامل 2 بخش  ریدینگ  می باشد که  توسط موسسه Oxford انگلستان  تهیه شده است. این مجموعه در ۲۰ ساعت آموزش ویدیویی توسط استاد نینا تدریس شده است.

پس از گذراندن این دوره وارد Inside Reading سطح Intermediate می شوید که مهارت درک مطلب شما را کاملا ارتقا می دهد. 

✅ سیلابس دوره آموزش تصویری آیلتس کتاب Inside Reading سطح Lower Intermediate به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری Inside Reading سطح Lower Intermediate می باشد شامل:

 

 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های Inside Reading  سطح Lower Intermediate
 • توضیح تمامی گرامر های Inside Reading سطح Lower Intermediate به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • فایل های صوتی موضوعی و گام به گام Inside Reading  سطح Lower Intermediate
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با مفاهیم و واژگان آموزشی کتاب Inside Reading  سطح Lower Intermediate- از آنجا که شما در هر جلسه تکالیف اسپیکینگ را خواهید داشت که جهت تثبیت این لغات و اصطلاحات ،  در هر جلسه تکالیف شفاهی خواهید داشت که باعث contextualize شدن هر چه بهتر این مفاهیم می شود. 
 • تقویت مهارت رایتینگ از پایه به صورت کاملا گام به گام و حول موضوعات درسی هر جلسه 

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای آموزش تصویری کتابInside Reading سطح   Lower Intermediate با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی Inside Reading سطح Lower Intermediate را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

  ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی Inside Reading سطح Lower Intermediate   ارتقای مهارت ریدینگ و درک مطلب شما را تضمین می کند و در عین حال دامنه واژگان و گرامر شما را افزایش می دهد.

بسته آموزشی Inside Reading سطح Lower Intermediate یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه 5 جلدی توسط موسسه آکسفورد انگلستان  تهیه شده است و بهترین مرجع برای یادگیری مهارت ریدینگ می باشد.

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش Inside Reading سطح Lower Intermediate  دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.   بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

 

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

 

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • سلام به همه. من خواستم از صمیم قلبم از نینای عزیزم تشکر کنم دور هاشون خیلی کمکم کرد دوره vocab برای آیلتس و collocations و همچنین inside reading خیلی کمکم کرد و من تونستم با کمک نینا جان آزمون زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رو ۸۹ درصد بزنم. توصیه میکنم حتما از مشاوره هاشون استفاده کنید همیشه بهترین دوره رو با توجه به فرد و سطحشون معرفی میکنند من به شخصه خیلی ممنونم ازشون🌸🌸🌸❤️

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • فول پکیج- 10% تخفیف ویژه

فول پکیج دوره آموزش تصویری Inside Reading

 • 2100000 تومان
  2330000
book
 • جلد پنجم

دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- Advanced

 • 485000 تومان
book
 • جلد چهارم

دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading-Upper Intermediate

 • 485000 تومان
book
 • جلد سوم

دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- Intermediate

 • 470000 تومان
book
 • جلد اول

دوره آموزش تصویری سطح Inside Reading- intro

 • 420000 تومان