دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 1


 • ۱۰ ساعت آموزش ویدئویی

 • ۱۰ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 1

✅ خودآموز آموزش تصویری Inside Listening and Speaking سطح ۱   به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری کتاب Inside Listening and Speaking سطح ۱ ( دومین سطح از مجموعه ۵ جلدی ریدینگ Inside Listening and Speaking  انتشارات آکسفورد)  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است . این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در 10 ساعت آموزش ویدیویی تصویری برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه Inside Listening and Speaking سطح ۱ به همراه پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های این جلد که دومین سطح کتاب Inside Listening and Speaking  پنج جلدی  می باشد و معتبرترین و کاملترین مجموعه آکسفورد به منظور ارتقای مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ و به دنبال آن  شرکت در آزمون آیلتس  و دیگر آزمون های مشابه داخلی و خارجی می باشد ، به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ  زبان انگلیسی به صورت موازی می باشند و قصد شرکت در آزمون آیلتس و آزمون های مشابه را دارند، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود.  ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری Inside  Listening and Speaking استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات خود را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 


 

✅ لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع Inside Listening and Speaking شامل 5 سطح به همراه پشتیبانی :

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل دومین جلد Inside Listening and Speaking سطح ۱ می باشد )


 

✅ این مجموعه آموزش تصویری Inside Listening and Speaking به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری آیلتس برای کسانی مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح مبتدی قرار دارد. کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری و آموزش مجازی  زبان انگلیسی و سپس شرکت در آزمون آیلتس یا تافل را دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون آیلتس  و تافل با کسب نمره ای عالی موفق شوند. 

 

✅ آموزش مجازی و غیرحضوری آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

از آنجایی که مجموعه کتاب های Inside Listening and Speaking  آکسفورد انگلستان از معتبرترین منابع آموزشی لیسنینگ و اسپیکینگ از سطح پایه می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های Inside  Listening and Speaking را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی – تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی یا یک دوره غیر حضوری تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم.

سیلابس دوره دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 1

  ✅ نحوه ارائه و تدریس آموزش کتاب Inside Listening and Speaking سطح ۱   به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه Inside Listening and Speaking آکسفورد شامل ۵ جلد می باشد که این مجموعه  ۱ دومین جلد از مجموعهInside Listening and Speaking می باشد و جلدهای بعدی به ترتیب سطوح Lower Intermediate  ،  Intermediate ،  Upper Intermediate  و Advanced می باشند.

کتاب Inside Listening and Speaking سطح ۱ شامل 10 یونیت می باشد که هر یونیت شامل  بخش های  لیسنینگ و لسپیکینگ مجزا  می باشد که  توسط موسسه Oxford انگلستان  تهیه شده است. این مجموعه در ۱۰ ساعت آموزش ویدیویی توسط استاد نینا تدریس شده است.

پس از گذراندن این دوره وارد Inside Listening and Speaking سطح ۲ می شوید که مهارت شنیداری و گفتاری شما را کاملا ارتقا می دهد. 

✅ سیلابس دوره آموزش تصویری آیلتس کتاب Inside Listening and Speaking سطح ۱ به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری Inside Listening and Speaking سطح ۱ می باشد شامل:

 

 • توضیح و ترجمه  تمام بخش های Inside Listening and Speaking  سطح ۱
 • توضیح تمامی اسکریپت های لیسنینگ Inside Listening and Speaking سطح ۱ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب

 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با مفاهیم و واژگان آموزشی کتاب Inside Listening and Speaking  سطح ۱- از آنجا که شما در هر جلسه تکالیف اسپیکینگ را خواهید داشت که جهت تثبیت این لغات و اصطلاحات ،  در هر جلسه تکالیف شفاهی خواهید داشت که باعث contextualize شدن هر چه بهتر این مفاهیم می شود. 

نمونه جلسات تدریس

 ✅ نمونه ویدیوهای آموزش تصویری کتابInside Listening & Speaking سطح ۱  با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی Inside Listening & Speaking سطح ۱   را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

  ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی Inside Listening & Speaking سطح ۱ ارتقای مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ شما را تضمین می کند و در عین حال دامنه واژگان و گرامر شما را افزایش می دهد.

بسته آموزشی Inside Listening & Speaking سطح ۱  یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه 5 جلدی توسط موسسه آکسفورد انگلستان  تهیه شده است و بهترین مرجع برای یادگیری مهارت شنیداری و گفتاری می باشد.

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداولآیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا بر روی گوشی موبایل یا تبلت هم قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های ما از هم اکنون قابلیت پخش روی کلیه ی دستگاه ها از جمله موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. از آنجا که دوره ها به وبسایت جدیدمان منتقل شده اند که در آنجا زبان آموزان عزیز دارای پنل کاربری می باشند و به همه ی آموزشها در پنل کاربری به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.


آیا مجموعه آموزش Inside Listening & Speaking سطح ۱  دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل تعداد بالای متقاضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش فول پکیج- 20% تخفیف ویژه

فول پکیج دوره آموزش تصویری Inside Listening and Speaking

 • 1890000 تومان
book
 • پیش فروش جلد پنجم- 15% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 4

 • 485000 تومان
book
 • پیش فروش جلد چهارم- 15% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 3

 • 485000 تومان
book
 • پیش فروش جلد سوم-15% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- 2

 • 370000 تومان
book
 • پیش فروش جلد اول - 15% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Inside Listening and Speaking- intro

 • 320000 تومان