پکیج کامل آموزش تصویری دولینگو DUOLINGO


 • ۸۰ ساعت آموزش ویدئویی

 • ۲۲۰ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج کامل آموزش تصویری دولینگو DUOLINGO

  خودآموز آموزش تصویری دولینگو به همراه پشتیبانی 

بسته آموزشی خودآموز تصویری آزمون دولینگو Duolingo  به صورت آموزش ویدیویی و کاملا گام به گام از سطح پایه تا پیشرفته توسط استاد نینا تهیه شده است. 

 

آزمون زبان انگلیسی دولینگو DUOLINGO چیست ؟

 

آزمون دولینگو یک آزمون زبان انگلیسی است که به صورت آنلاین برگزار می شود.

آزمون دولینگو ، تنها آزمون زبانی است که با توجه به شرایط بیماری کرونا در ایران به

صورت آنلاین و به راحتی در خانه برگزار می شود

 

این آزمون نیز مانند آزمون های تافل و آیلتس ، کلیه ی مهارت های زبان انگلیسی شما از جمله ریدینگ ، رایتینگ ، اسپیکینگ و لیسنینگ را مورد ارزیابی قرار می دهد.


 

مزیت های آزمون دولینگو نسبت به آزمون آیلتس چیست ؟

 

مدت زمان این آزمون کمتر از ۱ ساعت می باشد ، بر خلاف آزمون آیلتس که حدود ۳ ساعت   است. 

برای ثبت نام این آزمون ، مبلغ ۴۹ دلار را باید بپردازید ، در حالیکه برای آزمون آیلتس ، طبق بخشنامه جدید سازمان سنجش ، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را بایستی پرداخت نمایید. 

نتیجه ی آزمون دولینگو را دو روز پس از آزمون دریافت خواهید کرد. بر خلاف آزمون آیلتس که اعلام نتیجه آن دو هفته زمان می برد.

گزارش کردن نمره ی آزمون دولینگو (ریپورت نمره ی دولینگو ) برای کلیه ی دانشگاه ها به صورت رایگان انجام می شود. ای در حالیست که برای ارسال نمره ی آیلتس و تافل ، بایستی مبلغ ۲۰ دلار را به ازای هر دانشگاه پرداخت نمایید. (البته چهار دانشگاه اول در تافل و پنج دانشگاه اول در آیلتس ، گزارش رایگان خواهند داشت. )


  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

در ابتدا آموزش جزء به جزء دوره را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید

در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید

استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 

علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.

با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.

دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

  

این مجموعه آموزش تصویری دولینگو به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری دولینگو برای کسانی مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح متوسط قرار دارد

و کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری دولینگو و آموزش مجازی دولینگو دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون دولینگو با کسب نمره ای عالی موفق شوند.

کسانی که در سطح پایه و مبتدی یا صفر ( الفبا ) قرار دارند باید ابتدا دوره پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را بگذرانند تا برای این دوره تخصصی آیلتس آماده شوند که لینک دوره پیش نیاز آیلتس را زیر مشاهده می کنید:

دوره جامع تصویری پیش نیاز آیلتس یا Pre-Ielts استاد نینا

 

شباهت های آزمون آیلتس و آزمون دولینگو در چیست ؟

 

نمرات هر دوی این آزمون ها به مدت ۲ سال اعتبار دارند.

 

آزمون دولینگو از نظر مهارت های نوشتاری (رایتینگ ) و گفتاری (اسپیکینگ) به آزمون آیلتس شباهت دارد.

 

اکثر دانشگاه ها در سرتاسر دنیا مدرک این آزمون را قبول دارند.

جهت اطمینان از پذیرفته شدن مدرک این آزمون توسط دانشگاه مورد نظرتان ، روی لینک زیر کلیک نمایید و اسم دانشگاهتان را وارد نمایید.

 

https://englishtest.duolingo.com/institutions

 

  تفاوت های آزمون آیلتس با  آزمون دولینگو در چیست ؟


نمره ی آزمون دولینگو از ۱۶۰ محاسبه می شود ، بر خلاف آزمون آیلتس که از نمره ۹ محاسبه می شود.


در شکل زیر نحوه ی معادل سازی نمره ی این آزمون به نمرات تافل و آیلتس را مشاهده می کنید.


  آزمون دولینگو مانند آزمون جی آر ای ، یک آزمون Adaptive (تطبیقی) است. به این معنا که تعداد پاسخ های درست شما در هر مرحله ، تعیین کننده ی درچه سختی سوالات بخش های بعدی خواهد بود. 


  سوالات آزمون دولینگو به طور کلی بسیار کوتاه تر و ساده تر از سوالات آزمون های آیلتس و تافل می باشند. 


  آزمون آیلتس ، دو نسخه ی جنرال و آکادمیک دارد ، اما آزمون دولینگو فقط یک نسخه واحد دارد. 


آزمون آیلتس معمولا در دو روز برگزار می شود - یک روز جهت تست ریدینگ  ، لیسنینگ و رایتینگ و روز دیگر جهت مصاحبه ی حضوری اسپیکینگ. در حالیکه آزمون دولینگو به راحتی در مدت زمان ۱ ساعت و در خانه انجام می شود و حتی نیازی به حضور در مراکز آزمون (تست سنتر) ندارید.


 شرایط برگزاری آزمون دولینگو در خانه چیست ؟

 

در طی برگزاری آزمون دولینگو شما بایستی در اتاقی با نور مناسب و در شرایط کاملا بی سر و صدا  ، به تنهایی آزمون را برگزار کنید. 

 

▪ نیاز به یک کامپیوتر دارید - از طریق موبایل امکان شرکت در آزمون دولینگو را ندارید.  و همچنین اتصال اینترنت مناسب

 

▪ این آزمون را باید به صورت پیوسته و در مدت زمان ۱ ساعت شرکت نمایید. بنابراین در حین انجام آزمون ،  امکان ایجاد وقفه نخواهید داشت.

 

▪ در آزمون دولینگو امکان یادداشت برداری در حین انجام آزمون نخواهید داشت. 

 


  آموزش مجازی و غیرحضوری دولینگو  به همراه پشتیبانی استاد نینا

 

 

از آنجایی که در دوره آموزش دولینگو از معتبرترین منابع زبان انگلیسی استفاده کرده ایم و این مجموعه ها در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا دوره آموزشی دولینگو را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی دولینگو یا یک دوره غیر حضوری دولینگو تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم.

سیلابس دوره پکیج کامل آموزش تصویری دولینگو DUOLINGO

  ✅ نحوه ارائه و تدریس آموزش دوره دولینگو  به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه آموزشی دولینگو در طی ۲۲۰ جلسه آموزش ویدیویی و در مدت زمان ۸۰ ساعت آموزش توسط استاد نینا برای شما عزیزان تهیه شده است. 

این مجموعه که با دقت فراوان و با استفاده از مجموعه ای از جدیدترین و بهترین رفرنس ها و منابع زبان انگلیسی تدارک دیده شده است  ،  تضمین کننده ی موفقیت شما در آزمون دولینگو می باشد.

با گذراندن این دوره که به صورت نرمال در حدود ۲ ماه زمان می برد موفقیت خود را در آزمون بین المللی دولینگو تضمین نمایید.

شما عزیزان پس از ثبت نام و نصب اپلیکیشن  ،  آموزش خود را به راحتی شروع می نمایید. به این ترتیب که هر روزه ویدیوهای آموزشی کاملا گام به گام را مشاهده نموده و تکالیف خود را اعم از تکالیف کتبی و شفاهی در کلیه ی مهارت های ریدینگ  ،  لیسنینگ  ، رایتینگ و اسپیکینگ انجام داده و مستقیما به آی دی استاد نینا ارسال می نمایید. استاد نیز همه روزه تکالیف شما را با دقت بررسی و تصحیح نموده و به همرا توضیحات کامل کتبی و شفاهی و فیدبک یه شما عزیزان برمی گردانند. 

این شیوه ی آموزش به دلیل مزایای متعددی که دارد مورد استقبال زبان آموزان بیشماری از شهرها و کشورهای مختلف شده است. و زبان آموزان عزیز با گذراندن این دوره ها مینیمم زمان ممکن و با بهترین کیفیت آموزشی جهت آزمون های مورد نظر خود آماده می شوند.


✅ سیلابس دوره آموزش تصویری دولینگو به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری کلیه مهارت های آزمون دولینگو می باشد.

 • توضیح تمامی گرامر های زبان انگلیسی به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر سازمان
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام فایل های آموزشی 
 • آموزش رایتینگ و استراکچر قدم به قدم همراه با مراحل اصولی و آکادمیک 
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام مطابق با فرمت آزمون دولینگو
 • ریدینگ های مشابه با سوالات واقعی آزمون دولینگ.
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی و تاپیک محور
 • کسب نمره ۱۶۰ دولینگو با یادگیری مجموعه کامل پکیج آموزشی دولینگو استاد نینا

نمونه جلسات تدریس

 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

  ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون دولینگو نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی دولینگو تا نمره ۱۶۰ دولینگو شما را تضمین می کند

بسته آموزشی دولینگو یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه ۸۰ ساعته دولینگو توسط استاد نینا تهیه شده است و تا نمره ۱۶۰ دولینگو را در  مجموعه کامل پوشش داده است.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول


آیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا بر روی گوشی موبایل یا تبلت هم قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های ما از هم اکنون قابلیت پخش روی کلیه ی دستگاه ها از جمله موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. از آنجا که دوره ها به وبسایت جدیدمان منتقل شده اند که در آنجا زبان آموزان عزیز دارای پنل کاربری می باشند و به همه ی آموزشها در پنل کاربری به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.


آیا مجموعه آموزش دولینگو دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جدید- ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری 1100Words

 • 885000 تومان