پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch


 • 47 ساعت آموزش ویدئویی

 • ۱۱۹ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

✅ خودآموز جامع تصویری مجموعه کامل 8 جلد کتاب تاپ ناچ به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری جامع تمامی کتاب های تاپ ناچ ویرایش سوم ( شامل 8 جلد )  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است . این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در 47 ساعت آموزش ویدیویی ( هر جلد 6 ساعت آموزش تصویری ) برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه کامل تاپ ناچ به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های هر 8 جلد کتاب تاپ ناچ به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند ، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 


 

✅ لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع تاپ ناچ شامل 8 نرم افزار آموزش تصویری به همراه پشتیبانی :

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل کلیه 8 کتاب تاپ ناچ ویرایش سوم می باشد )

Top Notch Fundamentals A ( FA )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال آ 

Top Notch Fundamentals B ( FB )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال ب 

Top Notch 1A آموزش تاپ ناچ آ1

Top Notch 1B آموزش تاپ ناچ ب1

Top Notch 2A آموزش تاپ ناچ آ2

Top Notch 2B آموزش تاپ ناچ ب2

Top Notch 3A آموزش تاپ ناچ آ3

Top Notch 3B آموزش تاپ ناچ ب3

 

✅ این مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح صفر ، مبتدی و یا پایه ( الفبا ) به سطح بالاتر از متوسط و حرفه ی برسانید و یا اینکه در سطح ابتدایی و نیمه متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه بهترین مجموعه پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. 

 

✅ فیلم های آموزشی کتاب های تاپ ناچ ، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های تاپ ناچ یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا سطح بالاتر از متوسط می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های تاپ ناچ را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی – تصویری برای شما علاقه مدان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی و کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

ویدیوی معرفی پکیج کامل تاپ ناچ توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

✅ نحوه ارائه مجموعه کامل آموزش 8 جلد کتاب تاپ ناچ به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

این مجموعه کامل تاپ ناچ به صورت آموزش ویدیویی تمام 8 جلد کتاب تاپ ناچ ( ویرایش سوم ) می باشد که به صورت 8 نرم افزار بر روی سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ شما نصب می گردد و شامل توضیحات ویدیویی و تصویری تمام بخش های مجموعه  کتاب های تاپ ناچ می باشد که در ادامه توضیحات کامل هر بخش آورده شده است. این مجموعه شامل 47 ساعت آموزش ویدیویی کامل و جزء به جزء تمام بخش های هر 8 جلد تاپ ناچ می باشد. همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس دوره کامل آموزش ویدیویی تمام 8 جلد کتاب های تاپ ناچ به همراه پشتیبانی :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری مجموعه 8 جلدی تاپ ناچ می باشد شامل:

 • کتاب تاپ ناچ فاندامنتال a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ فاندامنتال b در 5 ساعت آموزش ویدیویی در 14 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 1a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 1b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 2a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 2b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 3a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 3b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کل مجموعه شامل 47 ساعت آموزش ویدیویی در 119 بخش

 

این بخش ها شامل تمام مهارت های :

 • توضیح تمامی گرامر های تاپ ناچ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های تاپ ناچ
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب تاپ ناچ
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام تاپ ناچ
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • آمادگی برای آزمون های تافل و آیلتس ، پس از گذراندن این دوره می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس و تافل شرکت نمایید

نمونه جلسات تدریس

نمونه ویدیوهای آموزش مجموعه کامل 8 جلد کتاب تاپ ناچ با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی تاپ ناچ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 

معرفی کردن خودتان - تاپ ناچ FA


نمونه تدریس گرامر Passive - یونیت ۸ - تاپ ناچ 2B
نمونه تدریس ریدینگ - یونیت ۸ - تاپ ناچ 3B

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربهه کنید چرا که در این روش آموزش هر 8 جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید 4 ماه تا 6 ماه به صورت مداوم با روزانه یک الی دو ساعت تمرین طی کنید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی تاپ ناچ تمام مهارت های شما را به سطح بالاتر از متوسط ارتقا می دهد

بسته آموزشی تاپ ناچ تنها بر روی یک موضوع متمرکز نمی باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، تقویت یک مهارت به تنهایی کاری اشتباه است و در اکثر مواقع امکان پذیر نمی باشد و یادگیری هر چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح صفر ( الفبا ) هستند و کسانی که در سطحی بالاتر اما نه سطح متوسط قرار دارند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس شرکت کنند ، بهترین دوره پری آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند تاپ ناچ می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در زبان انگلیسی می رساند و پس از آن می توانید در دوره های تخصصی آیلتس گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداولآیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا بر روی گوشی موبایل یا تبلت هم قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های ما از هم اکنون قابلیت پخش روی کلیه ی دستگاه ها از جمله موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. از آنجا که دوره ها به وبسایت جدیدمان منتقل شده اند که در آنجا زبان آموزان عزیز دارای پنل کاربری می باشند و به همه ی آموزشها در پنل کاربری به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.


آیا مجموعه آموزش کتاب های تاپ ناچ دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

 

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.


 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 


آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

 


در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. در بخش رایتینگ هم تسک ۱ و هم تسک ۲ آیلتس ، انشای شما به لحاظ کلیه ی ۴ فاکتور نمره دهی آیلتس چک می شوند و همه نکات و تکنیک های نوشتن رایتینگ و استراکچر رایتینگ و مباحث گرامری و دیکته و اینکه در هر پاراگراف چه بنویسید و چطور شروع به نوشتن کنید و استفاده از تاپیک وکبیولری ها و نکات مربوط به main idea  و ساپورت کردن هر پاراگراف و تعداد کلمات رایتینگ و brain storm و اید ه ی هر پاراگراف و ... به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس نیز کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره ی مایندست آیلتس آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف آن دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شمابه صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است.  در مجموعه ی مایندست آیلتس اصول گرامری خاص را فرا خواهید گرفت و ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

 

البته برای افرادی که گرامر را از سطح پایه می خواهند شروع کنند بهتر است از دوره پری آیلتس اقدام به ثبت نام نمایند. که در آن دوره ، گرامر را کاملا از سطح پایه و از صفر با ۸ جلد کتاب های تاپ ناچ شروع می کنید و سپس در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته تر را یاد می گیرید.  

 

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • Anis Shahrokni

  1398/10/9

  سلام دوستان نازنین .خیلی خوشحالم از اینکه در کلاس های انلاین نینا جونه مهربون و با حوصله شرکت کردم .و به شخصه عاشق کتاب تاپ ناچ هستم برای من فوق العادس .نحوه تدریس طبقه بندی یونیت ها و برنامه های صوتی و تصویری خیلی لذت بخشه .و یادگیری خیلی راحتتره .برای من همیشه شرکت در کلاس های بیرون دغدغه بوده چه از نظر رفت و امد چه از نظر ماه های طولانی که باید برای مقدار کمی از کتاب میذاشتم و حتی نحوه تدریس .الان خیلی راضیم و بدون استرس درسها رو میخونم و این برای من مثل معجزس .مرسی از نینای عزیز برای این راه و روش تدریس که برای ما درست کردن .🙏🙏🙏❤️❤️❤️

 • Hasti.F1992

  1398/8/20

  سلام دوستان من دوره top notch رو شروع كردم الان جلسه ١٤ ام و خيلي پيشرفت كردم و كامل حس ميكنم اين پيشرفت رو خوبيه اين كلاس اينه كه تأيم و زمان دست خودمونه و قيمت مناسب و صرفه جوي در زمان داره البته بايد پشتكار داشته باشيد چون تو كلاس حضوري نيستيد و بايد خودتون همش مكالمه انجام بديد از استاد يوسفي هم ممنون چون خيلي خوب و با حوصله تمرين هارو تصحيح ميكنن و هر اشكال و سوالي رو زود جواب ميدن ممنون از استاد عزيزم به اميد روزي كه به هدفم برسم 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💐💐💐💐🍃🍃🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 • reza aghili

  1398/7/3

  سلام بنده تازه شروع کردم و جلسه ششم تاپ ناچ هستم واینکه خانم یوسفی خیلی با حوصله جواب تمام سوالات رو میده وبسیار پیگیر هستن حتی اگه خودتون ام تنبلی کنین ایشون شمارو به جلو هدایت میکنن بسیار ساده و روان توضیح میدن امتحلن کنین ضرر نداره ممنون بانو یوسفی .

 • Kamran Ariyan

  1397/4/9

  سلام عزیزان.در دوره Top Notch استاد عزیز شرکت کردم و با حوصله و زیبایی کلام پاسخ و اشکالات را بیان می کنند .متشکرم

 • Maryam Kohan

  1397/2/31

  سلام به همگی..من کلاس های top notch رو شروع کردم وبه نظرم خیلی خوب بوده و راضی هستم و برای کسانی که محدودیت وقت دارن بسیار مناسب و کاربردیه...و استاد یوسفی هم همیشه در دسترس هستن و به دقت تمارین رو چک میکنن🙏🙏🙏

 • مژگان

  1397/2/28

  سلام خدمت همه دوستان مژگان هستم . کلاسهایTop Notch رو با سرکارخانم یوسفی عزیز شروع کردم و الان پایان ترم هستم ‌ . بسیار بسیار عالی بود . من خیلی از کلاسم راضی بودم . با توجه به محدود بودن وقتم ، ایشون همیشه آنلاین بودند . و خیلی عالی راهنمایی میکردند . برای ترم های بعدی هم ثبت نام میکنم . البته دوره English grammar in use رو هم ثبت نام کردم . خوبی این کلاس ها اینکه که هر زمان از شبانه روز که خواستید میتونید بخونید . و استاد عزیز سرکار خانم یوسفی آنلاین هستند و به خوبی راهنمایی میکنند . من فوق العاده راضی بودم . از ایشون بسیار سپاسگزارم . خواهان سلامتی ، شادی ، آرامش و ثروت برای ایشون هستم . راستی به عزیزانی که تازه با این کانال آشنا شدند توصیه میکنم که حتما ثبت نام کنند و مطمئن باشند هیچ وقت پشیمون نخواهند شد .

 • H

  1398/1/10

  سلام من در دوره های Top Notch Grammar collocation شركت كردم. خيلي عالي جز به جز توضيح داده ميشه و تدريس ميشه . من خيلي راضي هستم چون هر ساعتي از روز كه فرصت داشته باشم ميتونم بيام و يه درس رو بخونم. حتی برای چند بار. و خدارو شکر از زمانی ک کلاس هارو شرکت کردم و دارم تمرین هامو انجام میدم پیشرفت خوبی داشتم. پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید تا خودتون متوجه کیفیت تدریس بشین. با تشکر از استاد خوبم.🌹🌹

 • Soroor

  1398/1/13

  سلام من در دوره ترميك كتابهاي Top Noch رو شركت كردم در حال حاضر نزديكه پايان ترم ١ هستم . خيلي عالي جز ب جز كتاب توضيح داده ميشه و تدريس ميشه . من خيلي راضي هستم چون هر ساعتي از روز كه فرصت داشته باشم ميتونم بيام و يه درس رو بخونم و اگر درسي ساده تر باشه مبتونم سريعتر ازش بگذرم و وقتم براي وفتن به كلاس زبان بيرون تلف نميشه و بهتر هم ياد ميگيرم و اگر درسي رو هم ياد نگرفته باشم ميتونم دوباره و دوباره بخونم تا ياد بگيرم. مزيته اين دوره ب نسبت كلاس زبانهاي بيرون در اينه كه، آدم به هر حال لازمه كه توي خونه وقت بزاره ودرسها رو بخونه ، چه بهتر كه وقته ادم سره كلاس و توي ترافيك تلف نشه و همين فرصته كوتاهي كه داره رو بزاره براي درس خوندن، اين كانال هم چون همه درسها رو كامل توضبح ميده و خانم يوسفي هم هر سوالي هر زمان داشته باشم پاسخ ميدن كامل مطالبي كه از قديم برام سوال بوده داره برام حل ميشه و بهتر از كلاسهاي بيرون دارم يادميگيرم براي من كه شاغل هستم و فرصت م محدوده خيلي دوره مناسب و خوبيه از مدرس عزيز خانم نينا يوسفي هم كه با تمام مشغله اي كه دارند در اسرع وقت تمرينها رو تصحيح ميكنن و به سوالاتم پاسخ ميدن خيلي خيلي ممنونم 🙏😍💕

 • Я могу

  1398/12/21

  سلام و درود امید تمام شما دارای صحت کامل باشین من با استاد نینا درس top notch را آغاز کرده بودن الان فصل نهم را هم به پایان رساندم با موفقیت کامل این تمام زحمات و کوشش های استاد گران قدر استاد نینا جان میباشد ازش چونکه یک رهنمای بسیار موفق هستن من چیز های را که میگن به خوبی درک میکنم ازشان سپاسگزری میکنم که چونین برنامه را ایجاد کردن این یک فرصت عالی است که به این برنامه اشتراک کرده و از آن مستفید شویم بازهم سپاس گزارم استاد عزیزی نینا جان. من از افغانستان و از شهر زیبایی مزارشریف اشتراک کردم.

 • M K

  1396/11/30

  سلام من هم كتاب top noch رو با خانوم يوسفي شروع كردم ايشون مو به مو كل كتاب و گرامرهاشو تدريس ميكنن و مدام پيگير روند بازدهي تدريسشون هستن. درست مثل اينكه حضوري در كلاس شركت كرده باشيد.

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جلد هفتم و هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 660000 تومان
book
 • جلد پنجم و ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2

 • 610000 تومان
book
 • جلد سوم و چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1

 • 580000 تومان
book
 • جلد اول و دوم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch Fundamentals

 • 520000 تومان
book
 • فول پکیج ویژه- ۱۲ جلدی

پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

 • 3560000 تومان
  4400000
book
 • جلد هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B

 • 365000 تومان
book
 • جلد هفتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 365000 تومان
book
 • جلد ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 B

 • 320000 تومان
book
 • جلد پنجم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 A

 • 320000 تومان
book
 • جلد چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1 B

 • 295000 تومان