پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit


 • 114 ساعت آموزش ویدئویی

 • ۱۹۹ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

✅ خودآموز جامع تصویری مجموعه کامل 8 جلد کتاب تاپ ناچ و 2 جلد کتاب سامیت به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری جامع تمامی کتاب های تاپ ناچ ویرایش سوم ( شامل 8 جلد )  و کتاب های سامیت ( شامل ۴ جلد ) به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است .این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در ۷۵ ساعت آموزش ویدیویی ( هر جلد تاپ ناچ 6 ساعت آموزش تصویری و هر جلد سامیت ۷ ساعت آموزش تصویری ) برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه کامل تاپ ناچ و سامیت به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های هر 8 جلد کتاب تاپ ناچ و ۴ جلد کتاب سامیت به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند ، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 


 

✅ لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع تاپ ناچ و سامیت شامل 10 نرم افزار آموزش تصویری به همراه پشتیبانی :

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل کلیه 8 کتاب تاپ ناچ ویرایش سوم می باشد )

Top Notch Fundamentals A ( FA )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال آ 

Top Notch Fundamentals B ( FB )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال ب 

Top Notch 1A آموزش تاپ ناچ آ1

Top Notch 1B آموزش تاپ ناچ ب1

Top Notch 2A آموزش تاپ ناچ آ2

Top Notch 2B آموزش تاپ ناچ ب2

Top Notch 3A آموزش تاپ ناچ آ3

Top Notch 3B آموزش تاپ ناچ ب3

 آموزش سامیت جلد 1A - SUMMIT 1A

آموزش سامیت جلد 1B - SUMMIT 1B

آموزش سامیت جلد 2A- SUMMIT 2A

آموزش سامیت جلد 2B- SUMMIT 2B

✅ این مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح صفر ، مبتدی و یا پایه ( الفبا ) به سطح بالاتر از متوسط و حرفه ی برسانید و یا اینکه در سطح ابتدایی و نیمه متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه بهترین مجموعه پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. 

 

✅ فیلم های آموزشی کتاب های تاپ ناچ ، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های تاپ ناچ و سامیت دو مجموعه ارزشمند از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا سطح بالاتر از متوسط می باشند و این دو مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های تاپ ناچ و سامیت را به صورت دو مجموعه آموزش ویدیویی – تصویری برای شما علاقه مدان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی و کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

ویدیوی معرفی پکیج آموزشی سامیت توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

✅ نحوه ارائه مجموعه کامل آموزش 8 جلد کتاب تاپ ناچ و چهار جلد کتاب سامیت به صورت آموزش ویدیویی همراه با پشتیبانی :

این مجموعه کامل تاپ ناچ و سامیت به صورت آموزش ویدیویی تمام 8 جلد کتاب تاپ ناچ ( ویرایش سوم ) و چهار جلد کتاب سامیت (ویرایش سوم)می باشد که به صورت ۱۲ نرم افزار بر روی سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ شما نصب می گردد و شامل توضیحات ویدیویی و تصویری تمام بخش های مجموعه  کتاب های تاپ ناچ و سامیت می باشد که در ادامه توضیحات کامل هر بخش آورده شده است. این مجموعه شامل ۷۵ ساعت آموزش ویدیویی کامل و جزء به جزء تمام بخش های هر 8 جلد تاپ ناچ و چهار جلد کتاب سامیت می باشد. همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز جهت یادگیری بهتر از طریق واتساپ توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس دوره کامل آموزش ویدیویی تمام 8 جلد کتاب های تاپ ناچ و چهار جلد کتاب سامیت به همراه پشتیبانی :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری مجموعه 8 جلدی تاپ ناچ و مجموعه ۴ جلدی سامیت  می باشد شامل:

 • کتاب تاپ ناچ فاندامنتال a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ فاندامنتال b در 5 ساعت آموزش ویدیویی در 14 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 1a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 1b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 2a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 2b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 3a در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب تاپ ناچ 3b در 6 ساعت آموزش ویدیویی در 15 بخش
 • کتاب سامیت جلد 1A در ۷ ساعت آموزش ویدیویی در 20 بخش
 • کتاب سامیت جلد 1B در ۷ ساعت آموزش ویدیویی در 20 بخش
 • کتاب سامیت جلد 2A در 7 ساعت آموزش ویدیویی در 20 بخش
 • کتاب سامیت جلد 2B در 7 ساعت آموزش ویدیویی در 20 بخش
 • کل مجموعه شامل 75 ساعت آموزش ویدیویی در 199 بخش

 

این بخش ها شامل تمام مهارت های :

 • توضیح تمامی گرامر های تاپ ناچ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های تاپ ناچ
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب تاپ ناچ
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام تاپ ناچ
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • توضیح تمامی گرامر های تاپ ناچ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های سامیت جلد 1 و 2
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب سامیت A1 و 1B و 2A و 2B
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام سامیت 1و 2
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • آمادگی برای آزمون های تافل و آیلتس ، پس از گذراندن این دوره می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس و تافل شرکت نمایید

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای آموزش مجموعه کامل 8 جلد کتاب تاپ ناچ و چهار جلد کتاب سامیت با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی تاپ ناچ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 

گرامر There is , There are - یونیت ۸ - تاپ ناچ FB


ریدینگ یونیت ۴ - تاپ ناچ 2A
ریدینگ یونیت ۶ - تاپ ناچ 3B

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربهه کنید چرا که در این روش آموزش هر 8 جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید 4 ماه تا 6 ماه به صورت مداوم با روزانه یک الی دو ساعت تمرین طی کنید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی تاپ ناچ تمام مهارت های شما را به سطح بالاتر از متوسط ارتقا می دهد

بسته آموزشی تاپ ناچ تنها بر روی یک موضوع متمرکز نمی باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، تقویت یک مهارت به تنهایی کاری اشتباه است و در اکثر مواقع امکان پذیر نمی باشد و یادگیری هر چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح صفر ( الفبا ) هستند و کسانی که در سطحی بالاتر اما نه سطح متوسط قرار دارند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس شرکت کنند ، بهترین دوره پری آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند تاپ ناچ و سامیت می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در زبان انگلیسی می رساند و پس از آن می توانید در دوره های تخصصی آیلتس گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداولآیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا بر روی گوشی موبایل یا تبلت هم قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های ما از هم اکنون قابلیت پخش روی کلیه ی دستگاه ها از جمله موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. از آنجا که دوره ها به وبسایت جدیدمان منتقل شده اند که در آنجا زبان آموزان عزیز دارای پنل کاربری می باشند و به همه ی آموزشها در پنل کاربری به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.


آیا مجموعه آموزش کتاب های تاپ ناچ و سامیت دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

 

آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 


آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

 


در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. و کلیه ی نکات به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ نیز کلیه ی نکات به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره سامیت آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط را برای شما به صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. در دوره 8 جلدی  تاپ ناچ  ، گرامر را از سطح کاملا پایه و بدون نیاز به هیچگونه دانش قبلی  با بیانی ساده و شیوا فرا می گیرید و در ادامه در دوره ی ۴ جلدی سامیت که دوره های سطح بالای تاپ ناچ به شمار می روند ، گرامر های پیشرفته را کاملا به صورت گام به گام فرا خواهید گرفت.

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

 

  


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • ALI

  1397/11/11

  سلام. من علی هستم. اهل افغانستان هستم. از همین جا تو کلاس های استاد شرکت‌کردم. واقعا کلاس فوق العاده ای هست. میتونم هر جا که باشم از کلاس استاد استفاده کنم. تو مدت خیلی کوتاهی که اشتراک‌کردم هم خودم و هم برادرم ازین کلاس استفاده میکنیم. واقعا عالی هست. ممنون استاد یوسفی عزیز هستم. موفق باشید.

 • Alireza

  1398/11/11

  سلام-من هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم و فقط مدرسه ودانشگاه زبان یاد گرفتم-فکر این بودم که کجا و کی یادگرفتن وآموزش زبان روشروع کنم با توجه به اینکه من کرج درس میخونم ولی ساکن اصفهان هستم برام خیلی مشکل بود-تا اینکه خدا استاد یوسفی رو سر راه من قرار داد-بعد از مشورت بااستاد در کلاس هاشرکت کردم-کلاس ها خیلی عالیه-تو هرزمان و مکانی بخوای میتونی کلاس هارو بگذرونی-کلاس ها پربار آموزنده ودارای نکات کلیدی -هزینه ی کلاس ها هم خوبه -ضمنا استاد پیگیر برگزاری کلاس هاو انجام تمرینات هستند -درکل من از کلاس های استاد خیلی راضی هستم-تشکر فراوان از استاد یوسفی🌹🌹 پیشنهاد میکنم از کلاس ها استفاده کنید.

 • Saeideh Farahani

  1399/7/10

  با سلام و خسته نباشی به همه عزیزان در گروه من به نوبه خودم میخواستم از سرکار خانم یوسفی برای زحماتی که کشیدن تشکر کنم . من زبان رو از سطح بیسیک یا همون کتابهای top notch شروع کردم و ایشون خیلی با حوصله و آرامشی که دارند برای تک تک سوالات من وقت میگذارند و مشکلات من رو حل می کنند .

 • سلام،من دورهTOP NOTCH شروع کردم، الان جلسه 16 هستم،ممنون از خانم یوسفی عزیز،که همیشه باحوصله و دقت تمرین صحیح میکنن و اشتباهات که داری سریع برات تصحیح میکنن. خوبی این کلاس اینه که باتوجه به قیمتی که داره واقعا ارزش داره که دیگه زمانت تورفت و آمد به آموزشگاه هدر نمیره و باتوجه به پشتکاری که خودتون دارید سریع به اون هدفی که توذهنتون هست میرسید. مطمئن باشید با روزی حداکثر 1ساعت وقتی که میذارید بعد از 1ماه خودتون متوجه پیشرفتتون میشید. ممنون از خانم یوسفی بخاطر زحماتی که میکشند🌷🌷🌷🌷

 • سلام دوستان من خواستم نظرمو در مورد پکیج top notch بگم من اول نگرفته بودمش نینا جون بهم پیشنهاد دادن من فکر میکردم نیاز نیست پکیج A رو بردارم چون فکر میکردم سطحم بالاتر هست ولی به پیشنهاد نینا جون هردو پکیج رو برداشتم و باید بگم الان واقعا ازشون ممنونم با اینکه به نظرم ساده بود ولی خیلی چیزها رو نمیدونستم و یاد گرفتم و نینا جون مثل همیشه با شخصیت عالی که دارند حوصله میکردند و همه رو جز به جز تصحیح میکردند و من واقعا اعتماد به نفس پیدا کردم و میتونم متن بنویسم با اینکه تازه کتاب سوم پکیج A هستم مطمئنم که پکیج B هم حتما خیلی مفید هست برام امیدوارم شما دوستان هم موفق باشید 😊

 • سلام من هم كتاب top noch رو با خانوم يوسفي شروع كردم ايشون مو به مو كل كتاب و گرامرهاشو تدريس ميكنن و مدام پيگير روند بازدهي تدريسشون هستن. درست مثل اينكه حضوري در كلاس شركت كرده باشيد.

 • سلام خدمت همه زبان آموزان و استاد یوسفی عزیز . من ساکن شیراز هستم و پکیج کامل آموزش آیلتس را تهیه کردم. هفته پیش مجموعه کتاپ های تاپ ناچ را تمام کردم و کاملا از آموزش های استاد راضی هستم چون صرفا خواندن کتاب کفایت نمی کند . داخل این پکیج آموزشی تمام جزئیات و چهار مهارت اصلی آموزش داده شده است. در نهایت تقدیر و تشکر می کنم از استاد عزیز و امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و برای بقیه دوستان نیز امیدوارم که به اهدافتان برسید .

 • سلام به همه ي دوستان عزيز من واقعا ممنونم از استاد نيناي عزيز و خيلي خوشحالم ك با ايشون آشنا شدم 😊💚 من دوره تاپ ناچ رو با استاد عزيز برداشتم و ميتونم بگم فوق العاده تدريس كردن و شيوه پاسخگويشون عالي بود 😍💖💖💖💖💖

 • با سلام و خسته نباشی به همه عزیزان در گروه من به نوبه خودم میخواستم از سرکار خانم یوسفی برای زحماتی که کشیدن تشکر کنم . من زبان رو از سطح بیسیک یا همون کتابهای top notch شروع کردم و ایشون خیلی با حوصله و آرامشی که دارند برای تک تک سوالات من وقت میگذارند و مشکلات من رو حل می کنند .

 • سلام بهتون..میخوام تجربه یک دوره استفاده از این پکیج رو براتون بگم. من فول پکیج top noch رو تهیه کردم و دومین کتاب و با ایشون در حال حاضر شروع کردم. پیگیریو پشتیبانی ایشون به شدت فوق العادس(هر چی که در سایت راجب پشتیبانی پکیج ها گفتن کاملا درسته) خیلی روان و مرتب درس میدن و همچیزشون قابل فهمه. اگر چیزی رو از کتاب متوجه نشید و از ایشون شخصا سوال کنید با حوصله تمام پاسخ میدن و ابهامتون رو کامل رفع میکنن تمام تکالیف و به دقت صحیح میکنن و تک تک اشتباهات و بهتون میگن (حتی اینقد دقیق که غلط املایی های کوچیکتون رو هم میگیرن :) ) اگر واقعا میخواید تو وقت و هزینه رفت و امد هزینه کنید و خستگی رفت و امد و کلاس های حضوری رو نداشته باشید این پکیج فوق العادس میخواستم از همین جا هم ازتون بابت زحماتتون تشکر کنم استاد حرف ندارید و فوق العاده اید

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جلد هفتم و هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 660000 تومان
book
 • جلد پنجم و ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2

 • 610000 تومان
book
 • جلد سوم و چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1

 • 580000 تومان
book
 • جلد اول و دوم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch Fundamentals

 • 520000 تومان
book
 • فول پکیج

پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

 • 2290000 تومان
  2520000
book
 • جلد هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B

 • 365000 تومان
book
 • جلد هفتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 365000 تومان
book
 • جلد ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 B

 • 320000 تومان
book
 • جلد پنجم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 A

 • 320000 تومان
book
 • جلد چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1 B

 • 295000 تومان