پکیج کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد Mindset for IELTS


 • 76 ساعت آموزش ویدئویی

 • این پکیج دارای پشتیبانی رایگان می باشد.


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد Mindset for IELTS

خودآموز آموزش تصویری آیلتس به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری جامع تمامی کتاب های مایندست آیلتس ( شامل 4 جلد )  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است . این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در 65 ساعت آموزش ویدیویی برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه کامل مایندست آیلتس به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کلیه کتاب های مایندست آیلتس که معتبرترین و کاملترین مجموعه کمبریج برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد ، به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند و قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود. موسسه کمبریج انگلستان نمره 7.5 آیلتس را با خواندن این مجموعه کامل ، تضمین کرده است. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری مایندست استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 

 

 

✅ لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع آیلتس مایندست شامل 4 سطح به همراه پشتیبانی :

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل کلیه 4 کتاب مایندست آیلتس می باشد )

Mindset for ielts FOUNDATION   آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح فاوندیشن یا پایه که اولین سطح می باشد - تضمین نمره 4.5 آیلتس 

Mindset for ielts 1  آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 1 - تضمین نمره 5.5 آیلتس 

Mindset for ielts 2 آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 2 - تضمین نمره 6.5 آیلتس

Mindset for ielts 3 آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 3 - تضمین نمره 7.5 آیلتس

 

✅ این مجموعه کامل آموزش تصویری مایندست آیلتس به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری آیلتس برای کسانی مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح متوسط قرار دارد. کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری آیلتس و آموزش مجازی آیلتس دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون آیلتس با کسب نمره ای عالی موفق شوند. کسانی که در سطح پایه و مبتدی یا صفر ( الفبا ) قرار دارند باید ابتدا دوره پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را بگذرانند تا برای این دوره تخصصی آیلتس آماده شوند که لینک دوره پیش نیاز آیلتس را زیر مشاهده می کنید:

دوره جامع تصویری پیش نیاز آیلتس یا Pre-Ielts استاد نینا

 

✅ آموزش مجازی و غیرحضوری آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

از آنجایی که مجموعه کتاب های مایندست آیلتس از معتبرترین منابع آیلتس می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های مایندست آیلتس را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی – تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی آیلتس یا یک دوره غیر حضوری آیلتس تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم.

ویدیوی معرفی پکیج آموزشی مایندست آیلتس توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد Mindset for IELTS

✅ نحوه ارائه و تدریس مجموعه کامل آموزش 4 جلد کتاب مایندست آیلتس به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه مایندست آیلتس دارای 4 جلد می باشد که نخستین جلد آن مایندست سطح فاوندیشن یا پایه می باشد و جلدهای بعدی به ترتیب سطوح 1 و 2 و 3 می باشند.

مایندست فاوندیشن شامل 10 یونیت می باشد که توسط موسسه کمبریج انگلستان که تهیه کننده این مجموعه آموزش برای آیلتس می باشد ، نمره 4.5 آیلتس شما تضمین شده است. این مجموعه در 11 ساعت آموزش ویدیویی توسط استاد نینا تدریس شده است.

مایندست سطح 1 شامل 8 یونیت می باشد که هر یونیت به طور جداگانه به یکی از مهارت های زبان انگلیسی می پردازد و شما را برای آزمون آیلتس آماده می سازد که این مهارت ها شامل : ریدینگ ، رایتینگ ، اسپیکینگ و لیسنینگ می باشند. مایندست سطح 1 در 20 ساعت آموزش تصویری و 32 بخش توسط استاد نینا تدریس و تهیه شده است.با خواندن تا این سطح کتاب ،  نمره 5.5 آیتلس شما توسط موسسه کمبریج انگلستان تضمین شده است.

مایندست سطح 2 که سومین کتاب از مجموعه 4 جلدی آیلتس می باشد نیز دارای 8 یونیت و 32 بخش می باشد که در 20 ساعت آموزش تصویری توسط استاد نینا تهیه شده است و نمره 6.5 آیلتس شما نیز توسط موسسه کمبریج با خواندن تا این سطوح این مجموعه ارزشمند تضمین شده است.

مایندست سطح 3 که چهارمین و آخرین کتاب از مجموعه آیلتس می باشد نیز دارای 8 یونیت و هر یونیت دارای 4 بخش می باشد که توسط استاد نینا در 20 ساعت آموزش ویدیویی برای شما عزیزان تهیه و تدریس شده است. با خواندن و یادگیری مجموعه کامل آیلتس به کمک استاد می توانید نمره 7.5 را طبق تضمین موسسه کمبریج با موفقیت در آزمون آیلتس کسب کنید.

 

✅ سیلابس دوره کامل آموزش ویدیویی تمام 4 جلد کتاب های مایندست آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری مجموعه 4 جلدی مایندست آیلتس می باشد شامل:

 • کتاب مایندست آیلتس سطح فاوندیشن در 11 ساعت آموزش تصویری
 • کتاب مایندست آیلتس سطح 1 در 20 ساعت آموزش تصویری
 • کتاب مایندست آیلتس سطح 2 در 20 ساعت آموزش تصویری
 • کتاب مایندست آیلتس سطح 3 در 20 ساعت آموزش تصویری

 

این بخش ها شامل تمام مهارت های :

 • توضیح تمامی گرامر های مایندست به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های مایندست
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب مایندست
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام مایندست
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب مایندست آیلتس
 • کسب نمره 7.5 آیلتس با یادگیری مجموعه کامل مایندست آیلتس کمبریج انگلستان

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای آموزش مجموعه کامل4 جلدی کتاب مایندست آیلتس با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی مایندست را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 

تدریس رایتینگ مایندست ۲ - Coherence and Cohesion


تدریس اسپیکینگ مایندست ۳ - Discourse Markers
تدریس رایتینگ مایندست ۳ - Summarising Information

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی مایندست آیلتس تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کند

بسته آموزشی مایندست آیلتس یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه توسط موسسه کمبریج انگلستان تهیه شده است و تا نمره 7.5 آیلتس را در این مجموعه پوشش داده اند.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های مایندست آیلتس دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

 


آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

 آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

 


در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. در بخش رایتینگ هم تسک ۱ و هم تسک ۲ آیلتس ، انشای شما به لحاظ کلیه ی ۴ فاکتور نمره دهی آیلتس چک می شوند و همه نکات و تکنیک های نوشتن رایتینگ و استراکچر رایتینگ و مباحث گرامری و دیکته و اینکه در هر پاراگراف چه بنویسید و چطور شروع به نوشتن کنید و استفاده از تاپیک وکبیولری ها و نکات مربوط به main idea  و ساپورت کردن هر پاراگراف و تعداد کلمات رایتینگ و brain storm و اید ه ی هر پاراگراف و ... به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس نیز کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره ی مایندست آیلتس آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف آن دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شمابه صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است.  در مجموعه ی مایندست آیلتس اصول گرامری خاص را فرا خواهید گرفت و ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

 

البته برای افرادی که گرامر را از سطح پایه می خواهند شروع کنند بهتر است از دوره پری آیلتس اقدام به ثبت نام نمایند. که در آن دوره ، گرامر را کاملا از سطح پایه و از صفر با ۸ جلد کتاب های تاپ ناچ شروع می کنید و سپس در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته تر را یاد می گیرید.  

 

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • با سلام امیدوارم در این روزای سخت، حس و حالتون عالی، دلتون شاد و تنتون سالم باشد. من دوره mindset for IELTS استاد یوسفی عزیز رو شروع کردم.. من تمام تمرینها رو حل میکنم و عکس و ویس آنها رو برای استاد میفرستم و استاد با ظرافت تمام، دقت و حوصله همه رو تصحیح میکنند و فیدبک های عالی می دهند.. هیچ کلاس حضوری امکان ندارد که استاد برای تک تک دانشجوها اینقدر وقت بگذارند و تمام ریز اشکالات رو بگیرد.. واقعا خدا رو شاکرم که بهترین گزینه رو سر راهم قرار داد و مطمئنم با پشتکار خودم و پشتیبانی و همراهی استاد به زودی آیلتسم را میگیرم و حتما در گروه قرار می دهم.. متشکرم استاد خوبم ❤️ ان شالله همیشه شاد و سلامت باشید🙏❤️🙏

 • ژاله

  1399/7/10

  سلام دوستان من بتازگی وارد کلاسهای آمادگی آیلتس شدم و بنظرم بسیار مفید هست خیلی درگیر پیدا کردن یک استاد خوب بودم چون از انگلستان هستم و با کلاسهای زبان نینا جان آشنا شدم امیدوارم که موفق باشید و ایشون بسیار عالی تدریس می‌کنند اگر رویای تقویت زبان دارید بهتون پیشنهاد میکنم در این کلاسها شرکت کنید

 • سلام خدمت همه دوستان عزيزم. من با استاد نينا عزيز كلاس آيلتس داشتم و تجربه بسيار خوبي بود و هفته گذشته تونستم نمره آيلتس ٧:٥ رو بگيرم. ميخام اينجا از زحمات بيدريغشون و مهربوني بي قيد و شرطي كه دارن تشكر كنم. بدون شك از بهترين تجربه هاي عمر من حساب ميشه كه به آسوني و فقط با فايلهاي حرفه اي ايشون ، تونستم از سد اين امتحان مهم بگذرم.براشون بهترين آرزوها رو دارم و اميدوارم همه دوستاني كه قصد دارن در امتحانهاي مربوطه شركت كنند، با پشتكار و اعتماد به استاد نيناي عزيزم ، به بهترين نمرات و بالاترين موفقيت ها دست پيدا كنند. 🤞🏽

 • سلام به همه دوستان من قصد گرفتن مدرک آیلتس رو دارم از طرفی هم زمان و شرایط شرکت در کلاسهای زبان رو ندارم و از طرفی هم تا بحال هیچ کلاس زبانی نرفتم با نینای عزیز آشنا شدم پکیج آیلتس رو برام فرستادن collocationواقعا عالی بودن در ادامه ایشون listening grammarپایه رو بهم معرفی کردند ایشون بسیار با حوصله و مهربانانه جواب تمام تمرینها رو با دقت برام میفرستند و وقت میزارند و توضیحاتشون هم ضمن درس عالی هست و من خیلی ممنونم ازشون به دوستان دیگه هم توصیه میکنم که اگر علاقمند به زبان هستند از آموزشهای ایشون استفاده کنند 😊🙏🌹

 • سلام به همه دوستان من هم به نوبه خودم لازم دونستم ابتدا از خانم یوسفی تشکر کنم که بسیار صبورانه و عاشقانه من را حمایت کردند و در تمام مراحل با تمام وجود کنارم بودند و دوما من به عنوان یکی از شاگردان ایشان ،موکدا کلاسهای ایشان را توصیه میکنم حتی به نظر من چه بسا که از کلاسهای حضوری نیز مفیدتر میباشند البته قابل ذکر که من پکیج آیلتس با استاد نینا داشتم و با اینک تجربه کلاسهای خصوصی آیلتس توسط مدرس انگلیسی نیز داشتم کیفیت این کلاس را کاملا ترجیح میدم به امید موفقیت روز افزون

 • سلام خدمت همه زبان آموزان و استاد یوسفی عزیز . من ساکن شیراز هستم و پکیج کامل آموزش آیلتس را تهیه کردم. هفته پیش مجموعه کتاپ های تاپ ناچ را تمام کردم و کاملا از آموزش های استاد راضی هستم چون صرفا خواندن کتاب کفایت نمی کند . داخل این پکیج آموزشی تمام جزئیات و چهار مهارت اصلی آموزش داده شده است. در نهایت تقدیر و تشکر می کنم از استاد عزیز و امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و برای بقیه دوستان نیز امیدوارم که به اهدافتان برسید .

 • سلام و عرض ادب و احترام به استاد خوبم نینای عزیز و تمام افرادی که نظر منو میخونن امیدوارم براتون مفید باشه و بتونید بهترین انتخاب را داشته باشید . اولین اینکه من زبان کلاس جهاد دانشگاهی میرفتم و تاپ ناچ ها را میخوندم بعد نتونستم برم و چند سالی بود زبان نخوندم ولی علاقه مند زبان بودم وقتی تصمیم گرفتم بخونم سرچ گرفتم چند تا ویدیو از استاد را دیدم چون تجربه کلاس رفتن داشتم متوجه شدم چقدر استاد عزیز با صبر و حوصله جمله به جمله ترجمه میکنن و کالوکیشن میگن و هر لغت را که نیازه انگلیسی و فارسی کاملا باز میکنند و گرامر را با مثال بیشتر از کتاب توضیح ساده و روان میدند چیزی که هیچ وقت توی کلاس اتفاق نیوفتاده بود بعد تصمیم گرفتم ادامه کتابهای که توی جهاد رفته بودم را بگیرم از ۳a,bو پگیج سامیت را گرفتم که تخفیف خورده بود و با پشتیبان فروش که تماس گرفتم و ثبت سفارش دادم با وجود شرایط کرونا تقریبا ۵ روز بعد پکیج به همراه کتابا برای من امد و قبلشم لینک دانلود نرم افزار هر کتاب را فرستاده بودن که اگر لازمه خودم شروع کنم و بخونم نرم افزارش هم خیلی ساده است نصبش که میکنیم هر درس مشخصه و استاد تمام قسمت های کتاب رو توضیح میدن و لیسینگ ها پخش میشه من میخونم جواب میدم و سوالاتم را برای استاد واتساپ میکنم هم تمرینها را بررسی میکنن و برام میفرستن و گاهی مثلا جملات شرطی را فیلم گرامر اضافه هم برام فرستادن . در حال حاضر شروع کردم برای ایلتس و با این پکیج ادامه میدم و با کتاب وکب وکتاب مایندست (که مخصوص این ازمون هستش)و برای من بسیار مفید هستش خوبی این پکیجا برای من اینه که اصلا رفت و امد نداره توی خونه در هر زمانی که فرصت کنم و هر چند بار بخوام میتونم تکرار کنم چیزی که توی کلاس چه مجازی و چه حضوری برام فراهم نبود و استاد خوب همراه و دلسوزی که از هیچ راهنمایی دریغ نمیکنن .از استاد خوبم ممنونم

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جلد اول

پکیج مایندست سطح پایه Mindset Foundation

 • 620000 تومان
book
 • جلد چهارم

پکیج مایندست آیلتس سطح 3 Mindset for IELTS

 • 885000 تومان
book
 • جلد سوم

پکیج مایندست آیلتس سطح 2 Mindset for IELTS

 • 765000 تومان
book
 • جلد دوم

پکیج مایندست آیلتس سطح 1 Mindset for IELTS

 • 685000 تومان