پکیج کامل آیلتس - IELTS PACKAGE


 • 278 ساعت آموزش ویدئویی

 • 365 جلسه تمرین با استاد


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج کامل آیلتس - IELTS PACKAGE

✅ بهترین و کاملترین پکیج جامع آموزش تصویری آیلتس توسط استاد نینا به همراه پشتیبانی

این بهترین و کاملترین بسته آموزش آیلتس می باشد که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی به صورت تمام و کمال از سطح پایه ، آماتور و متوسط تا حرفه ای و پیشرفته تدریس شده است و به عنوان خودآموز جامع آیلتس ، تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کند.  این بسته آموزشی آیلتس دارای پشتیبانی رایگان مستقیم توسط استاد نینا می باشد. در ادامه تمام جزئیات این بسته آموزش آیلتس را برای شما شرح خواهیم داد. با گروه آموزش زبان نینا همراه باشید !

 

✅ بسته جامع آموزش آیلتس استاد نینا برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این بسته جامع آموزش آیلتس که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی تهیه شده است و به عنوان کاملترین و بهترین خودآموز جامع آیلتس از آن استقبال بی نظیری شده است برای تمامی زبان آموزان از جمله زبان آموزانی که در سطح پایه و آماتور یا صفر ( الفبا ) قرار دارند و همچنین کسانی که در سطح متوسط قرار دارند و آمادگی شرکت در دوره آیلتس را دارند ، کاملا مناسب می باشد.  در ابتدا دوره جامع پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را می گذرانید و سپس وارد مرحله دوم آموزش یعنی دوره جامع تخصصی آیلتس می شوید. پس از آن با قسمت سوم و جذاب آموزش تصویری تخصصی آیلتس استاد نینا همراه می شوید که شامل تمام ریزنکات آیلتس و آموزش های تکمیلی آیلتس با تمرکز ویژه بر روی مهارتهای مختلف مورد نیاز می باشد. ما یک دوره آموزشی آیلتس سه فصلی را با پشتیبانی مستقیم استاد نینا برای شما فراهم کرده ایم ! اگر زمان شما عزیزان محدود می باشد جهت مشاوره با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید تا بهترین برنامه را با بیشترین بازدهی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما در نظر بگیریم.

در ادامه برای مشاهده توضیحات کامل دوره ها ، نمونه ویدیوهای تدریس هر فصل به صورت جداگانه و سیلابس دوره ها با ما همراه باشید.

 

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش خود  را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد نینا ارسال نمایید
 •  استاد تمامی تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • در مرحله سوم نیز در ۱۰ آزمون شبیه سازی آیلتس جنرال و آکادمیک با نظارت و فیدبک مستقیم استاد نینا شرکت می نمایید تا هر آنچه را در دو مرحله اول فرا گرفته اید به صورت عملی به کار برید و هرچه بیشتر و بهتر جهت شرکت در آزمون اصلی تان آماده شوید. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید :


 

✅ محتوای خودآموز جامع آیلتس استاد نینا چیست؟

محتوا و منابعی که گروه آموزش زبان نینا به زبان آموزان عزیز ارائه می دهد مجموعه ای از گردآوری ها نیست ؛ مجموعه ای از ویدیوهای خارجی و ایرانی پراکنده نیست ؛ مجموعه ای از جزوات نامعتبر نیست ؛ مجموعه ای از آموزش های پراکنده نیست که بلافاصله پس از خرید ، در گوشه اتاق یا کمد شما خاک بگیرد! این بسته موفقیت زبان آموزان بسیاری را تامین کرده است که در ادامه توضیحات جامع در مورد سیلابس این دوره جامع آموزش ویدیویی و تصویری آیلتس به شما اراده داده ایم.

ویدیوی معرفی پکیج کامل آیلتس از مبتدی تا پیشرفته توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج کامل آیلتس - IELTS PACKAGE


 محتوای بهترین و کاملترین بسته خودآموز آموزش آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

بسته آموزشی آیلتس استاد نینا از سه بخش مجزا تشکیل شده است که ترکیبی موفقیت آمیز را برای زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا فراهم آورده است.

 

بخش اول شامل مجموعه دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) می باشد که آموزش تصویری کامل کلیه ۸ جلد مجموعه تاپ ناچ و ۴ جلدی سامیت از سطح صفر و کاملا پایه تا سطح متوسط upper Intermediate را در بر می گیرد. این مجموعه در ۱۹۹ جلسه آموزش ویدیویی با پشتیبانی کامل استاد نینا ارائه می شود که در مدتی بسیار کوتاه در حدود ۳ ماه می توانید این دوره را پشت سر بگذارید و کلیه مهارت های : لغات و وکبیولری ، گرامر ، ریدینگ ، رایتینگ ، لیسنینگ  و اسپیکینگ را به طور یکسان و موازی ارتقا دهید و وارد بخش دوم دوره شوید. 

 

بخش دوم شامل مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس می باشد که جزء به جزء تمام مهارت ها و نکات آیلتس را از پایه تا نمره 7.5 آیلتس برای شما عزیزان در ۱۰۶ بخش آموزش تصویری با پشتیبانی و همراهی هر روزه استاد نینا از طریق واتس اپ فراهم کرده است و همچنین این بخش شامل  مجموعه ی جدید و استثناییفول پکیج Vocabulary For IELTS کمبریج می باشد که به جرات می توان گفت از قویترین دوره های آیلتس دنیاست. این مجموعه ی دو جلدی در طی ۵۰ جلسه آموزشی و در ۷۳ ساعت آموزش ویدیویی به صورت کامل و گام به گام توسط استاد نینا تهیه شده است و علاوه بر دارا بودن آموزش خط به خط کلیه ی بخش های کتاب تمامی اسکریپت های لیسنینگ کتاب و توضیح تمامی کالوکیشن ها به صورت مجزا و ویدیویی و با بیانی بسیار ساده و شیوا در خود دارد. این مجموعه به منظور تقویت مهارت های مختلف آیلتس از جمله : ووکبیولری و واژگان و کالوکیشن های کاربردی در قالب Topic Vocabulary  و واژگان موضوع محور (در ۵۰ موضوع مختلف آیلتس) می باشد. جهت مشاهده ی نمونه ی تدریس ویدیویی این دوره بر روی لینک های زیر کلیک نمایید: 

 

نمونه ی تدریس دوره Vocabulary For IELTS- سطح ۱(Intermediate)

 

نمونه ی تدریس دوره Vocabulary For IELTS- سطح 2(Advanced)

 

 

 

و بخش سوم و جذاب این بسته آموزشی آیلتس ، بخشی تخصصی ۱۰ آزمون اصلی آیلتس است که شما عزیزان  با توجه به مهارت های آموزش دیده در مجموعه مایندست آیلتس، این آزمون ها را شرکت می کنید. این آزمون ها از آزمون های واقعی آیلتس جنرال و آکادمیک تشکیل شده اند و شامل بخش های  لیسنینگ  ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ می باشد. با گذراندن این آزمون ها و دریافت فیدبک استاد نینا در کلیه سوالات این ۱۰ آزمون، آمادگی کافی جهت شرکت در آزمون اصلی را پیدا خواهید کرد و هم از لحاظ زمانبندی ، می توانید کاملا مطابق با برنامه ریزی استاد ، این آزمون ها را انجام دهید و تمرینی ویژه برای مدیریت زمانبندی شما در آزمون اصلی نیاز می باشد.  . 

 

این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در مدت زمانی بیش از 1 سال تهیه شده است و همه آنچه را که برای شرکت در آزمون آیلتس و کسب نمره عالی از سطح صفر تا نمره ۷.۵ آیلتس جنرال و یا آکادمیک در کمترین زمان ممکن نیاز دارید برای شما فراهم کرده است. این مجموعه آیلتس به صورت کاملا آکادمیک و اصولی با سلسله مراتب استاندارد تهیه شده است. کسانی که مدت زمان محدودی دارند می بایست این دوره را به صورت فشرده طی نمایند که در صورت نیاز به مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس بگیرید تا بهترین و کوتاه ترین راه را در اختیار شما بگذاریم. کسانی که هم که در سطح متوسط قرار دارند و نیازی به دوره پیش نیاز آیلتس ندارند نیز می تواند سایر فصل های آموزش آیلتس را تهیه نمایند که می تونید برای تعیین سطح و مشاوره رایگان  با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید.

 

این دوره در 365 جلسه کلیه 7 مهارت زبان انگلیسی را پوشش می دهد که شامل:

 پکیج کامل تاپ ناچ از سطح صفر تا پیشرفته 

 پکیج کامل سامیت تا سطح پیشرفته

 اصطلاحات و کولوکیشن های مورد نیاز آیلتس- در دوره دو جلدی Vocabulary For IELTS کمبریج

 لیسنینگ و نمونه لیسنینگ های آیلتس

 رایتینگ آیلتس تسک 1 به همراه توضیح کامل و نمونه های بسیار همراه با تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

 رایتینگ آیلتس تسک 2 به همراه توضیح کامل و نوشتن چند نمونه و تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

 اسپیکینگ آیلتس ، توضیحات کامل پارت های مختلف اسپیکینگ و تمامی نکات لازم به همراه بررسی و تصحیح ویس های اسپیکینگ شما از طریق واتس اپ

 شرکت در ۱ آزمون واقعی آیلتس ، پیش از آزمون اصلی تان - با نظارت و فیدبک 

مستقیم استاد نینا

 

برای مشاهده فصل نخست آموزش جامع آیلتس نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

 دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) 

 

 

برای مشاهده فصل دوم آموزش جامع آیلتس استاد نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس

 

نمونه ی تدریس دوره Vocabulary For IELTS- سطح ۱(Intermediate)

 

نمونه ی تدریس دوره Vocabulary For IELTS- سطح 2(Advanced)

 

 

 

 

فصل سوم  ، تعداد ۱۰ آزمون جامع آیلتس را شامل  می شود به همراه تمامی نکات تکمیلی ، توضیح جزء به جزء تمامی سوالات و نکات مهارت های آیلتس  که نمونه این دوره را در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید:

مجموعه۱۰ آزمون واقعی آیلتس 

 


نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای خودآموز جامع آیلتس استاد نینا : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای اختصاصی تدریس آیلتس استاد نینا را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 

 

نمونه تدریس رایتینگ تسک ۱ آکادمیک آیلتس با نینا


تدریس ریدینگ آیلتس - Multiple Choice questions
نمونه تدریس رایتینگ تسک ۲ آیلتس با نینا

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ چرا خودآموز جامع آیلتس استاد نینا را باید انتخاب کنیم؟

بسته آموزشی خودآموز آیلتس استاد نینا بر اساس رفرنس های کاملا به روز و استاندارد تهیه شده است و حاوی کلیه مهارت های لازم جهت کسب حداقل نمره 7.5 در آزمون آیلتس می باشد. مدت زمان تخمینی به منظور اتمام این دوره مجازی و غیر حضوری آیلتس به طور متوسط 4 تا 6 ماه می باشد که وابسته به زمانی که اختصاص می دهید و برنامه ای که استاد مطابق با نیاز شما برای روند پیشرفت شما تعیین می کند متغیر می باشد. زبان آموزانی که به صورت فشرده این دوره را گذرانده اند در کمتر از 2 ماه توانسته اند نمره مورد نیاز خود را در آزمون آیلتس کسب کنند. نکته دیگر اینکه این آموزش به همراه تمریناتی که به صورت روزانه و مداوم باید انجام دهید و روزانه توسط استاد و تصحیح و بررسی شوند باعث می شود که کامل مقید به دوره خود باشید و با بیشترین بازدهی به سرعت آموزش خود را پیش ببرید و از اتلاف وقت و سردرگمی خارج شوید.

زبان آموزان بسیاری از اقصی نقاط دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و نتایج مطلوب خود را کسب نموده اند. جهت مشاهده نظرات زبان آموزان با ما تماس حاصل نمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید :


 


 ✅ سوالات متداول

آیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج های زبان به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd به همراه کلیه ی کتاب های این دوره به صورت رایگان به آدرس پستی شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج های زبان بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی زبان چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

بله ، امکان خرید اقساطی به درخواست زبان آموزان از هم اکنون فعال می باشد. جهت آگاهی از نحوه پرداخت از طریق شماره تلفن های وبسایت تماس حاصل فرمایید.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. در بخش رایتینگ هم تسک ۱ و هم تسک ۲ آیلتس ، انشای شما به لحاظ کلیه ی ۴ فاکتور نمره دهی آیلتس چک می شوند و همه نکات و تکنیک های نوشتن رایتینگ و استراکچر رایتینگ و مباحث گرامری و دیکته و اینکه در هر پاراگراف چه بنویسید و چطور شروع به نوشتن کنید و استفاده از تاپیک وکبیولری ها و نکات مربوط به main idea  و ساپورت کردن هر پاراگراف و تعداد کلمات رایتینگ و brain storm و اید ه ی هر پاراگراف و ... به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس نیز کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره ی مایندست آیلتس آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف آن دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شمابه صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. گرامر را کاملا از سطح پایه و از صفر با ۸ جلد کتاب های تاپ ناچ شروع می کنید و سپس در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته تر را یاد می گیرید. 

در ادامه در مجموعه ی مایندست آیلتس نیز اصول گرامری خاص را فرا خواهید گرفت.

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • سلام به همه دوستان من هم به نوبه خودم لازم دونستم ابتدا از خانم یوسفی تشکر کنم که بسیار صبورانه و عاشقانه من را حمایت کردند و در تمام مراحل با تمام وجود کنارم بودند و دوما من به عنوان یکی از شاگردان ایشان ،موکدا کلاسهای ایشان را توصیه میکنم حتی به نظر من چه بسا که از کلاسهای حضوری نیز مفیدتر میباشند البته قابل ذکر که من پکیج آیلتس با استاد نینا داشتم و با اینک تجربه کلاسهای خصوصی آیلتس توسط مدرس انگلیسی نیز داشتم کیفیت این کلاس را کاملا ترجیح میدم به امید موفقیت روز افزون

 • fabian

  1398/6/11

  Thanks Neena for helping me to learn some Persian. Greeting from Latin America. 🍉🥑 Gracias por ayudarme con el aprendizaje de la lengua persa. Saludos desde Latinoamérica.

 • Mörva Sh

  1398/5/20

  سلام به همه خواستم نظر شخصى خودم را راجع به استاد يوسفى بگم كه شايد كمكى به عزيزانى بشه كه مثل من دغدغه آزمون آيلتس دارند. من ساكن تهران هستم و با توجه به شاغل بودن و دانشجو بودنم دوره آنلاين رو انتخاب كردم. من دوره mindset for ielts را به كمك راهنمايي هاى خوب استاد يوسفى انتخاب كردم و بسيار راضى هستم. همين جا مى خوام از ايشان به خاطر معرفى اين كتاب و صبر و حوصله فراوانشون و همه مهم تر مطالب اضافى خارج از اين كتاب، كه براى من مى فرستند، تشكر كنم🙏🌹.

 • sara

  1398/4/18

  سلام من دارم دوره mindset for ielts رو با نینا جان میخونم الان کتاب اوله foundation هست ایشون درس ها رو معنی میکنن بعد من تمرین ها رو حل میکنم و ایشون در اسرع وقت تصحیح میکنن و اشکالات منو با صبر و حوصله برام توضیح میدن ومن احساس نمیکنم آموزش مجازی هست برا ساپورت خوبشون ممنونم نینا جان موفق باشید

 • آرا

  1398/2/15

  من الان دارم اسپیکینگ آیلتس رو باهاشون کار میکنم.برای گرفتن نمره هفت.قبلا با یه استاد کار میکردم اما به خوبی نینا جون نبوده. ایشون هم به من اعتماد به نفس میدن هم درس😊 کلمات پیچیده و نحوه ی شروع صحبت رو هم یادم دادن که استاد قبلیم زیاد بهش توجه نداشت. از کلاسشون کاملا راضی ام👌

 • 'Sun Girl'

  1397/10/4

  سلام، من دوره های آیلتس خانم‌ یوسفی را شروع کردم. این دوره ها کاملا سازماندهی شده و منظم و بخش بندی شده هستند و خانم یوسفی در اسرع وقت به سوالات من پاسخ می دهند.من واقعا به خاطر وقتی برای من می‌گذارند ممنونم.💙🌼🌸🌺🌹🌷💐💙

 • Hadi 25

  1398/7/10

  سلام،من دورهTOP NOTCH شروع کردم، الان جلسه 16 هستم،ممنون از خانم یوسفی عزیز،که همیشه باحوصله و دقت تمرین صحیح میکنن و اشتباهات که داری سریع برات تصحیح میکنن. خوبی این کلاس اینه که باتوجه به قیمتی که داره واقعا ارزش داره که دیگه زمانت تورفت و آمد به آموزشگاه هدر نمیره و باتوجه به پشتکاری که خودتون دارید سریع به اون هدفی که توذهنتون هست میرسید. مطمئن باشید با روزی حداکثر 1ساعت وقتی که میذارید بعد از 1ماه خودتون متوجه پیشرفتتون میشید. ممنون از خانم یوسفی بخاطر زحماتی که میکشند🌷🌷🌷🌷

 • matin

  1397/7/5

  سلام من از سطح پری اینتر مدیا وارد کلاس خانوم یوسفی شدم و دوره ی ایلس رو کار میکنم فوق العاده اس و کل سوالات رو با حوصله و در اولین فرصت چک میکنند عالی من که راضیم😊

 • نورا

  1398/9/27

  سلام ثبت نام در كلاسهاي استاد يوسفي از چند نظر مفيده :آموزش كامل داده ميشه وتمارين به دقت تصحيح ميشه وديگه مشكلات رفت وآمد به كلاسها رو نداره راحت ميتوني تو منزل كاركني از اينكه انتخاب خوبي داشتم خوشحالم

 • AhmadReza

  1398/8/23

  سلام دوستان من كه سه ترم هست از دوره هاي انلاين استاد يوسفي استفاده مي كنم خيلي راضيم و بخصوص اينكه كلاساشون انلاين هست و من كه شاغل هستم خيلي برام مناسب و مفيد هستش. توي وويس ها همه جزئيات رو كاملن توضيح ميدن و كاملن شبيه كلاس حضوري مي مونه. شهريه ش هم خيلي نسبت به كلاساي بيرون پايينه

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری Collocations in use

 • 616000 تومان
  770000
book
 • هر دو سطح - 35% تخفیف ویژه پاییزه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- هر دو سطح

 • 936000 تومان
  1440000
book
 • جلد دوم - 25% تخفیف ویژه پاییزه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Advanced

 • 573000 تومان
  765000
book
 • جلد اول - 25% تخفیف ویژه پاییزه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

 • 506000 تومان
  675000

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج اسپیکینگ - Speaking

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ - Writing Task 2

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ آکادمیک - Writing Task 1 Academic

 • 560000 تومان

پکیج لیسنینگ - Listening

 • 560000 تومان

پکیج ریدینگ - Reading

 • 560000 تومان