پکیج مایندست آیلتس سطح 1 Mindset for IELTS


 • ۱۷ ساعت آموزش ویدئویی

 • این پکیج دارای پشتیبانی رایگان می باشد.


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج مایندست آیلتس سطح 1 Mindset for IELTS

✅ خودآموز آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 1 به همراه پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری کتاب مایندست آیلتس سطح 1 ( دومین سطح از مجموعه 4 جلدی مایندست آیلتس )  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است . این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در 20 ساعت آموزش ویدیویی تصویری برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه مایندست آیلتس سطح 1 به همراه پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های این جلد که دومین سطح کتاب مایندست آیلتس 4 جلدی می باشد و معتبرترین و کاملترین مجموعه کمبریج برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد ، به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند و قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، این مجموعه ارزشمند پیشنهاد می شود. موسسه کمبریج انگلستان ( که خود برگزار کننده آزمون آیلتس می باشد ) نمره 5.5 آیلتس را با خواندن این سطح و نمره 7.5 آیلتس را با خواندن مجموعه کامل 4 جلدی مایندست ، تضمین کرده است. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری مایندست استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی 

 

✅ لیست کتاب های بسته آموزشی تصویری جامع آیلتس مایندست شامل 4 سطح به همراه پشتیبانی :

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید اما این مجموعه شامل دومین جلد مایندست آیلتس سطح 1 می باشد )

Mindset for ielts FOUNDATION   آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح فاوندیشن یا پایه که اولین سطح می باشد - تضمین نمره 4.5 آیلتس 

Mindset for ielts 1  آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 1 - تضمین نمره 5.5 آیلتس 

Mindset for ielts 2 آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 2 - تضمین نمره 6.5 آیلتس

Mindset for ielts 3 آموزش تصویری مایندست آیلتس سطح 3 - تضمین نمره 7.5 آیلتس

مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس

 

✅ این مجموعه آموزش تصویری مایندست 1 به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری آیلتس برای کسانی مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح متوسط قرار دارد. پیش نیاز این دوره نخستین سطح مایندست آیلتس یعنی مایندست فاوندیشن می باشد و کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری آیلتس و آموزش مجازی آیلتس دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون آیلتس با کسب نمره ای عالی موفق شوند. کسانی که در سطح پایه و مبتدی یا صفر ( الفبا ) قرار دارند باید ابتدا دوره پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را بگذرانند تا برای این دوره تخصصی آیلتس آماده شوند که لینک دوره پیش نیاز آیلتس را زیر مشاهده می کنید:

دوره جامع تصویری پیش نیاز آیلتس یا Pre-Ielts استاد نینا

 

✅ آموزش مجازی و غیرحضوری آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

از آنجایی که مجموعه کتاب های مایندست آیلتس از معتبرترین منابع آیلتس می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های مایندست آیلتس را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی – تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی آیلتس یا یک دوره غیر حضوری آیلتس تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم.

سیلابس دوره پکیج مایندست آیلتس سطح 1 Mindset for IELTS

✅ نحوه ارائه و تدریس آموزش کتاب مایندست آیلتس سطح 1 به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه مایندست آیلتس دارای 4 جلد می باشد که این مجموعه دومین جلد از مجموعه مایندست می باشد و جلدهای بعدی به ترتیب سطوح 2 و 3 می باشند و نخستین جلد نیز سطح فاوندیشن می باشد.

مایندست سطح 1شامل 8 یونیت می باشد که هر یونیت شامل 4 بخش لیسنینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و رایتینگ می باشد که  توسط موسسه کمبریج انگلستان  تهیه شده است ، نمره 5.5 آیلتس شما پس از پایان این سطح تضمین شده است. این مجموعه در 20 ساعت آموزش ویدیویی توسط استاد نینا تدریس شده است.

پس از گذراندن این دوره وارد مایندست سطح 2 می شوید که نمره 6.5 آیلتس و سطح 3 نمره 7.5 آیلتس  شما را تضمین می کند.

✅ سیلابس دوره آموزش تصویری آیلتس کتاب مایندست سطح 1 به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری مایندست آیلتس سطح 1می باشد شامل:

 • توضیح تمامی گرامر های مایندست 1 به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های مایندست سطح 1
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب مایندست 1
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام مایندست سطح 1
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب مایندست آیلتس سطح 1
 • کسب نمره 7.5 آیلتس با یادگیری مجموعه کامل مایندست آیلتس کمبریج انگلستان

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای آموزش تصویری کتاب مایندست آیلتس سطح 1 با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی مایندست 1 را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی  

 

نمونه تدریس مایندست سطح ۱ - ۲


نمونه تدریس مایندست سطح ۱ - ۱
نمونه تدریس مایندست ۱- ۳

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی مایندست آیلتس تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کند

بسته آموزشی مایندست آیلتس یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه 4 جلدی آیلتس توسط موسسه کمبریج انگلستان که خود برگزار کننده آزمون آیلتس در سراسر دنیا می باشد تهیه شده است و تا نمره 7.5 آیلتس را در  مجموعه کامل پوشش داده است.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های مایندست آیلتس دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • با سلام امیدوارم در این روزای سخت، حس و حالتون عالی، دلتون شاد و تنتون سالم باشد. من دوره mindset for IELTS استاد یوسفی عزیز رو شروع کردم.. من تمام تمرینها رو حل میکنم و عکس و ویس آنها رو برای استاد میفرستم و استاد با ظرافت تمام، دقت و حوصله همه رو تصحیح میکنند و فیدبک های عالی می دهند.. هیچ کلاس حضوری امکان ندارد که استاد برای تک تک دانشجوها اینقدر وقت بگذارند و تمام ریز اشکالات رو بگیرد.. واقعا خدا رو شاکرم که بهترین گزینه رو سر راهم قرار داد و مطمئنم با پشتکار خودم و پشتیبانی و همراهی استاد به زودی آیلتسم را میگیرم و حتما در گروه قرار می دهم.. متشکرم استاد خوبم ❤️ ان شالله همیشه شاد و سلامت باشید🙏❤️🙏

 • ژاله

  1399/7/10

  سلام دوستان من بتازگی وارد کلاسهای آمادگی آیلتس شدم و بنظرم بسیار مفید هست خیلی درگیر پیدا کردن یک استاد خوب بودم چون از انگلستان هستم و با کلاسهای زبان نینا جان آشنا شدم امیدوارم که موفق باشید و ایشون بسیار عالی تدریس می‌کنند اگر رویای تقویت زبان دارید بهتون پیشنهاد میکنم در این کلاسها شرکت کنید

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • فول پکیج - 30% تخفیف زمستانه

پکیج کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد Mindset for IELTS

 • 2093000 تومان
  2990000
book
 • سطح Foundation- با 25% تخفیف زمستانه

پکیج مایندست سطح پایه Mindset Foundation

 • 401000 تومان
  535000
book
 • سطح 3- 25% تخفیف زمستانه

پکیج مایندست آیلتس سطح 3 Mindset for IELTS

 • 738000 تومان
  985000
book
 • سطح 2 - 25% تخفیف زمستانه

پکیج مایندست آیلتس سطح 2 Mindset for IELTS

 • 656000 تومان
  875000