پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B


 • 6 ساعت آموزش ویدئویی

 • ۱۵ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B

بسته آموزش تصویری خودآموز تاپ ناچ سطح ب3 - 3B با پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری تاپ ناچ ویرایش سوم سطح 3B به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است. این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در 6 ساعت آموزش ویدیویی برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه تاپ ناچ به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کتاب تاپ ناچ 3B به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند ، این بسته آموزشی ارزشمند پیشنهاد می شود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 


 

✅ لیست سایر سطوح بسته های آموزشی تصویری تاپ ناچ با پشتیبانی : 

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید )

Top Notch Fundamentals A ( FA )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال آ 

Top Notch Fundamentals B ( FB )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال ب 

Top Notch 1A آموزش تاپ ناچ آ1

Top Notch 1B آموزش تاپ ناچ ب1

Top Notch 2A آموزش تاپ ناچ آ2

Top Notch 2B آموزش تاپ ناچ ب2

Top Notch 3A آموزش تاپ ناچ آ3

Top Notch 3B آموزش تاپ ناچ ب3

 

✅ این مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ 3B با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح پایه و یا صفر ( الفبا ) به سطوح بالاتر از متوسط برسانید و یا اینکه در سطح ابتدایی و نیمه متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه بهترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. این دوره هشتمین و آخرین سطح از مجموعه 8 جلدی آموزش تاپ ناچ می باشد و پیشنیاز آن تاپ ناچ آ3 - 3A می باشد که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره های تخصصی آیلتس و تافل با لینک زیر شوید:

دوره جامع آیتلس - مایندست

 

✅ فیلم های آموزشی کتاب های تاپ ناچ ، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های تاپ ناچ یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا سطح بالاتر از متوسط می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های تاپ ناچ را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی و تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

ویدیوی معرفی دوره تاپ ناچ توسط استاد نینا

سیلابس دوره پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B

✅ نحوه ارائه خودآموز تصویری تاپ ناچ سطح ب3 - 3B با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری تاپ ناچ شامل 6 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس آموزش ویدیویی تاپ ناچ سطح ب3 - 3B به همراه پشتیبانی :

این دوره هشتمین و آخرین سطح از مجموعه 8 جلدی آموزش تاپ ناچ می باشد و پیشنیاز آن تاپ ناچ آ3 - 3A می باشد که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره تخصصی نمره 7.5 آیلتس استاد نینا شوید. 

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری سطح ب3 - 3B می باشد : 

 • توضیح تمامی گرامر های تاپ ناچ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های تاپ ناچ
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب تاپ ناچ
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام تاپ ناچ
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • پس از گذراندن دوره جامع تاپ ناچ شامل 8 جلد ، می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس شرکت نمایید.
 • این دوره شامل کلیه مهارت های:

  لغات  Vocabulary ::

  گرامر Grammar ::

  ریدینگ Reading ::

  لیسنینگ Listening ::

  رایتینگ  Writing ::

  اسپیکینگ Speaking ::

  می باشد.

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای خودآموز تصویری تاپ ناچ سطح ب3 - 3B : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی تاپ ناچ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 

ریدینگ یونیت ۶ - تاپ ناچ 3B


تدریس Conversation - یونیت ۷ - تاپ ناچ 3B
ریدینگ یونیت ۷ - تاپ ناچ 3B

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا آموزشی بسیار مفیدتر از آموزش های حضوری را تجربهه کنید چرا که در این روش آموزش هر 8 جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید 4 ماه تا 6 ماه با مظالعه روزانه یک الی دو ساعت به صورت مداوم طی نمایید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی تاپ ناچ تمام مهارت های شما را به سطح بالاتر از متوسط ارتقا می دهد

بسته آموزشی تاپ ناچ تنها بر روی یک موضوع متمرکز نمی باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، تقویت یک مهارت به تنهایی کاری اشتباه است و در اکثر مواقع امکان پذیر نمی باشد و یادگیری هر چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح صفر ( الفبا ) هستند و کسانی که در سطحی بالاتر اما نه سطح متوسط قرار دارند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس و تافل شرکت نمایند، بهترین دوره پری آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند تاپ ناچ می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در زبان انگلیسی می رساند و پس از گذراندن دوره جامع 8 جلدی تاپ ناچ ، می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های تاپ ناچ دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

 

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

 

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله - در هنگام خرید کلیه ی فول پکیج های وبسایت ،  همه ی کتاب ها و دی وی دی ها به صورت رایگان برای شما درب منزل ارسال می شوند.

در مورد خرید تک دوره ها پس از پرداخت وجه مربوط به کتاب و دی وی دی ،  این موارد را درب منزل دریافت خواهید نمود.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

 


در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. و کلیه ی نکات به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ نیز کلیه ی نکات به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره سامیت آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط را برای شما به صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. در دوره 8 جلدی  تاپ ناچ  ، گرامر را از سطح کاملا پایه و بدون نیاز به هیچگونه دانش قبلی  با بیانی ساده و شیوا فرا می گیرید. 

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

   


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • با درود استاد یوسفی بسیار عالی هستند و یادگیری زبان با ایشون آسونه و همه اشکالات رو خوب توضیح میدن و راهنمایی می کنند. با تشکر از زحمات استاد عزیز.🙏

 • Saeideh Farahani

  1399/7/10

  با سلام و خسته نباشی به همه عزیزان در گروه من به نوبه خودم میخواستم از سرکار خانم یوسفی برای زحماتی که کشیدن تشکر کنم . من زبان رو از سطح بیسیک یا همون کتابهای top notch شروع کردم و ایشون خیلی با حوصله و آرامشی که دارند برای تک تک سوالات من وقت میگذارند و مشکلات من رو حل می کنند .

 • سلام،من دورهTOP NOTCH شروع کردم، الان جلسه 16 هستم،ممنون از خانم یوسفی عزیز،که همیشه باحوصله و دقت تمرین صحیح میکنن و اشتباهات که داری سریع برات تصحیح میکنن. خوبی این کلاس اینه که باتوجه به قیمتی که داره واقعا ارزش داره که دیگه زمانت تورفت و آمد به آموزشگاه هدر نمیره و باتوجه به پشتکاری که خودتون دارید سریع به اون هدفی که توذهنتون هست میرسید. مطمئن باشید با روزی حداکثر 1ساعت وقتی که میذارید بعد از 1ماه خودتون متوجه پیشرفتتون میشید. ممنون از خانم یوسفی بخاطر زحماتی که میکشند🌷🌷🌷🌷

 • سلام دوستان من خواستم نظرمو در مورد پکیج top notch بگم من اول نگرفته بودمش نینا جون بهم پیشنهاد دادن من فکر میکردم نیاز نیست پکیج A رو بردارم چون فکر میکردم سطحم بالاتر هست ولی به پیشنهاد نینا جون هردو پکیج رو برداشتم و باید بگم الان واقعا ازشون ممنونم با اینکه به نظرم ساده بود ولی خیلی چیزها رو نمیدونستم و یاد گرفتم و نینا جون مثل همیشه با شخصیت عالی که دارند حوصله میکردند و همه رو جز به جز تصحیح میکردند و من واقعا اعتماد به نفس پیدا کردم و میتونم متن بنویسم با اینکه تازه کتاب سوم پکیج A هستم مطمئنم که پکیج B هم حتما خیلی مفید هست برام امیدوارم شما دوستان هم موفق باشید 😊

 • سلام من هم كتاب top noch رو با خانوم يوسفي شروع كردم ايشون مو به مو كل كتاب و گرامرهاشو تدريس ميكنن و مدام پيگير روند بازدهي تدريسشون هستن. درست مثل اينكه حضوري در كلاس شركت كرده باشيد.

 • سلام خدمت همه زبان آموزان و استاد یوسفی عزیز . من ساکن شیراز هستم و پکیج کامل آموزش آیلتس را تهیه کردم. هفته پیش مجموعه کتاپ های تاپ ناچ را تمام کردم و کاملا از آموزش های استاد راضی هستم چون صرفا خواندن کتاب کفایت نمی کند . داخل این پکیج آموزشی تمام جزئیات و چهار مهارت اصلی آموزش داده شده است. در نهایت تقدیر و تشکر می کنم از استاد عزیز و امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و برای بقیه دوستان نیز امیدوارم که به اهدافتان برسید .

 • سلام به همه ي دوستان عزيز من واقعا ممنونم از استاد نيناي عزيز و خيلي خوشحالم ك با ايشون آشنا شدم 😊💚 من دوره تاپ ناچ رو با استاد عزيز برداشتم و ميتونم بگم فوق العاده تدريس كردن و شيوه پاسخگويشون عالي بود 😍💖💖💖💖💖

 • با سلام و خسته نباشی به همه عزیزان در گروه من به نوبه خودم میخواستم از سرکار خانم یوسفی برای زحماتی که کشیدن تشکر کنم . من زبان رو از سطح بیسیک یا همون کتابهای top notch شروع کردم و ایشون خیلی با حوصله و آرامشی که دارند برای تک تک سوالات من وقت میگذارند و مشکلات من رو حل می کنند .

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • جلد هفتم و هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 657000 تومان
  730000
book
 • جلد پنجم و ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2

 • 576000 تومان
  640000
book
 • جلد سوم و چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1

 • 450000 تومان
  500000
book
 • جلد اول و دوم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch Fundamentals

 • 414000 تومان
  460000
book
 • فول پکیج ویژه - تاپ ناچ + سامیت -15% تخفیف ویژه

پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

 • 3544000 تومان
  4170000
book
 • فول پکیج - 10% تخفیف ویژه

پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

 • 2097000 تومان
  2330000
book
 • جلد هفتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

 • 365000 تومان
book
 • جلد ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 B

 • 320000 تومان
book
 • جلد پنجم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 A

 • 320000 تومان
book
 • جلد چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1 B

 • 250000 تومان