پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A


 • 6 ساعت آموزش ویدئویی

 • این پکیج دارای پشتیبانی رایگان می باشد.


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

بسته آموزش تصویری خودآموز تاپ ناچ سطح آ3 - 3A با پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری تاپ ناچ ویرایش سوم سطح 3A به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است. این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در 6 ساعت آموزش ویدیویی برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین خودآموز مجموعه تاپ ناچ به همراه پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کتاب تاپ ناچ 3A به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری هر چهار مهارت زبان انگلیسی شامل اسپیکینگ ، لیسنینگ و رایتینگ و ریدینگ می باشند ، این بسته آموزشی ارزشمند پیشنهاد می شود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی 

 

✅ لیست سایر سطوح بسته های آموزشی تصویری تاپ ناچ با پشتیبانی : 

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید )

Top Notch Fundamentals A ( FA )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال آ 

Top Notch Fundamentals B ( FB )  آموزش تاپ ناچ فاندامنتال ب 

Top Notch 1A آموزش تاپ ناچ آ1

Top Notch 1B آموزش تاپ ناچ ب1

Top Notch 2A آموزش تاپ ناچ آ2

Top Notch 2B آموزش تاپ ناچ ب2

Top Notch 3A آموزش تاپ ناچ آ3

Top Notch 3B آموزش تاپ ناچ ب3

 

✅ این مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ 3A با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح پایه و یا صفر ( الفبا ) به سطوح بالاتر از متوسط برسانید و یا اینکه در سطح ابتدایی و نیمه متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه بهترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. این دوره هفتمین سطح از مجموعه 8 جلدی آموزش تاپ ناچ می باشد و پیشنیاز آن تاپ ناچ ب2 - 2B می باشد و آموزش بعدی و پایانی این مجموعه ، تاپ ناچ ب3 - 3B می باشد.

 

✅ فیلم های آموزشی کتاب های تاپ ناچ ، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های تاپ ناچ یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا سطح بالاتر از متوسط می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های تاپ ناچ را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی و تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

سیلابس دوره پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 A

✅ نحوه ارائه خودآموز تصویری تاپ ناچ سطح آ3 - 3A با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری تاپ ناچ شامل 6 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

 همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس آموزش ویدیویی تاپ ناچ سطح آ3 - 3A به همراه پشتیبانی :

این دوره هفتمین سطح از مجموعه 8 جلدی آموزش تاپ ناچ می باشد و پیشنیاز آن تاپ ناچ ب2 - 2B می باشد و آموزش بعدی و پایانی این مجموعه ، تاپ ناچ ب3 - 3B می باشد.

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری سطح آ3 - 3A می باشد : 

 • توضیح تمامی گرامر های تاپ ناچ به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های تاپ ناچ
 • آموزش رایتینگ قدم به قدم همراه با مراحل اصولی کتاب تاپ ناچ
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام تاپ ناچ
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • پس از گذراندن دوره جامع تاپ ناچ شامل 8 جلد ، می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس شرکت نمایید.
 • این دوره شامل کلیه مهارت های:

  لغات  Vocabulary ::

  گرامر Grammar ::

  ریدینگ Reading ::

  لیسنینگ Listening ::

  رایتینگ  Writing ::

  اسپیکینگ Speaking ::

  می باشد.

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه ویدیوهای خودآموز تصویری تاپ ناچ سطح آ3 - 3A : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی تاپ ناچ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی  

 

گرامر Past Perfect - یونیت ۱ - تاپ ناچ 3A


ریدینگ یونیت ۳ - تاپ ناچ 3A
ریدینگ یونیت ۵ - تاپ ناچ 3A

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا آموزشی بسیار مفیدتر از آموزش های حضوری را تجربهه کنید چرا که در این روش آموزش هر 8 جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید 4 ماه تا 6 ماه با مظالعه روزانه یک الی دو ساعت به صورت مداوم طی نمایید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی تاپ ناچ تمام مهارت های شما را به سطح بالاتر از متوسط ارتقا می دهد

بسته آموزشی تاپ ناچ تنها بر روی یک موضوع متمرکز نمی باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، تقویت یک مهارت به تنهایی کاری اشتباه است و در اکثر مواقع امکان پذیر نمی باشد و یادگیری هر چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری تاپ ناچ به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح صفر ( الفبا ) هستند و کسانی که در سطحی بالاتر اما نه سطح متوسط قرار دارند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس و تافل شرکت نمایند، بهترین دوره پری آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند تاپ ناچ می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در زبان انگلیسی می رساند و پس از گذراندن دوره جامع 8 جلدی تاپ ناچ ، می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های تاپ ناچ دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • با درود استاد یوسفی بسیار عالی هستند و یادگیری زبان با ایشون آسونه و همه اشکالات رو خوب توضیح میدن و راهنمایی می کنند. با تشکر از زحمات استاد عزیز.🙏

 • Saeideh Farahani

  1399/7/10

  با سلام و خسته نباشی به همه عزیزان در گروه من به نوبه خودم میخواستم از سرکار خانم یوسفی برای زحماتی که کشیدن تشکر کنم . من زبان رو از سطح بیسیک یا همون کتابهای top notch شروع کردم و ایشون خیلی با حوصله و آرامشی که دارند برای تک تک سوالات من وقت میگذارند و مشکلات من رو حل می کنند .

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • فول پکیج ویژه - تاپ ناچ + سامیت + ۴۰٪تخفیف

پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

 • 2620000 تومان
  4340000
book
 • فول پکیج - ۴۰٪ تخفیف ویژه پاییزه

پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

 • 1680000 تومان
  2800000
book
 • Edition 3- جلد هشتم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 3 B

 • 375000 تومان
book
 • Edition 3- جلد ششم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 B

 • 335000 تومان
book
 • Edition 3- جلد پنجم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 2 A

 • 335000 تومان
book
 • Edition 3- جلد چهارم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1 B

 • 240000 تومان
book
 • Edition 3- جلد سوم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch 1 A

 • 240000 تومان
book
 • Edition 3- جلد دوم

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch Fundamentals B

 • 220000 تومان
book
 • Edition 3- جلد اول

پکیج آموزشی تاپ ناچ - Top Notch Fundamentals A

 • 220000 تومان