پکیج آموزش تصویری اسپیکینگ آیلتس - IELTS SPEAKING


 • ۴۰ ساعت آموزش ویدئویی

 • 60 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزش تصویری اسپیکینگ آیلتس - IELTS SPEAKING

✅ بهترین و کاملترین پکیج آموزش تصویری اسپیکینگ آیلتس توسط استاد نینا به همراه پشتیبانی

این بهترین و کاملترین بسته آموزش آیلتس می باشد که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی به صورت تمام و کمال از سطح پایه ، آماتور و متوسط تا حرفه ای و پیشرفته تدریس شده است و برای کسب نمره اسپیکینگ  آیلتس بالاتر از ۷ کاملا توصیه می شود.  این بسته آموزشی اسپیکینگ آیلتس دارای پشتیبانی رایگان مستقیم توسط استاد نینا می باشد. در ادامه تمام جزئیات این بسته آموزش آیلتس را برای شما شرح خواهیم داد. با گروه آموزش زبان نینا همراه باشید !

 

✅ بسته جامع آموزش اسپیکینگ آیلتس استاد نینا برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این بسته جامع آموزش آیلتس که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی تهیه شده است و به عنوان کاملترین و بهترین خودآموز جامع آیلتس از آن استقبال بی نظیری شده است برای تمامی زبان آموزان عزیزی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و همچنین کسانی که در سطح متوسط قرار دارند و آمادگی شرکت در دوره آیلتس را دارند ، کاملا مناسب می باشد.  

در ادامه برای مشاهده توضیحات کامل دوره ، نمونه ویدیوهای تدریس  به صورت جداگانه و سیلابس دوره ها با ما همراه باشید.

 

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش خود  را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات  اسپیکینگ  را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد نینا ارسال نمایید
 •  استاد تمامی تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


 

✅ محتوای خودآموز جامع  اسپیکینگ آیلتس استاد نینا چیست؟

محتوا و منابعی که گروه آموزش زبان نینا به زبان آموزان عزیز ارائه می دهد مجموعه ای از گردآوری ها نیست ؛ مجموعه ای از ویدیوهای خارجی و ایرانی پراکنده نیست ؛ مجموعه ای از جزوات نامعتبر نیست ؛ مجموعه ای از آموزش های پراکنده نیست که بلافاصله پس از خرید ، در گوشه اتاق یا کمد شما خاک بگیرد! این بسته موفقیت زبان آموزان بسیاری را تامین کرده است که در ادامه توضیحات جامع در مورد سیلابس این دوره جامع آموزش ویدیویی و تصویری اسپیکینگ آیلتس به شما اراده داده ایم.

سیلابس دوره پکیج آموزش تصویری اسپیکینگ آیلتس - IELTS SPEAKING


 محتوای بهترین و کاملترین بسته خودآموز آموزش اسپیکینگ آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

بسته آموزشی Speaking آیلتس استاد نینا از دو بخش مجزا تشکیل شده است که ترکیبی موفقیت آمیز را برای زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا فراهم آورده است.

 

بخش اول شامل ویدیوهای معرفی آزمون اسپیکینگ آیلتس می باشد و به تفکیک هر یک از ۳ پارت اسپیکینگ برای زبان آموزان عزیز تشریح می شود.

 

 

بخش دوم شامل جلسات متعددی می باشد که در هر جلسه یکی از موضوعات مهم و متداول در. آزمون اسپیکینگ آیلتس تشریح می شود.  انبوهی از سوالات متعدد و پاسخ های مختلف برای هر سوال به صورت ویدیویی توضیح داده می شوند و در حین آموزش شما با تاپیک ووکبیولری ها و کالوکیشن ها ی بسیاری آشنا می شوید. کلمات مترادف بسیاری را به صورت زنجیره ای فرا می گیرید  و در حین جلسات نکات مربوط به فاکتورهای نمره دهی توسط examiner برای شما توضیح داده می شوند.

هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس را به صورت مجزا کار می کنیم و نحوه شروع صحبت و نکات و تکنیک های مهمی تشریح می شوند. در انتهای هر جلسه نیز تعدادی سوال در همان موضوع به شما به عنوان تکلیف محول می شود. شما پس از مشاهده ویدیو ها این تکالیف را به صورت صوتی به واتساپ استاد ارسال می نمایید. استاد هرروزه تکالیف زبان آموزان عزیز را بررسی نموده و فیدبک خصوصی برای هر یک از زبان آموزان ارسال می نمایند. 

 

 

این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در مدت زمانی بیش از 1 سال تهیه شده است و همه آنچه را که برای شرکت در آزمون اسپیکینگ آیلتس و کسب نمره عالی بالاتر از ۷ آیلتس جنرال و یا آکادمیک در کمترین زمان ممکن نیاز دارید برای شما فراهم کرده است.

 

این مجموعه آیلتس به صورت کاملا آکادمیک و اصولی با سلسله مراتب استاندارد تهیه شده است. کسانی که مدت زمان محدودی دارند می بایست این دوره را به صورت فشرده طی نمایند که در صورت نیاز به مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس بگیرید تا بهترین و کوتاه ترین راه را در اختیار شما بگذاریم.

 

این دوره در ۶۰ جلسه کلیه سوالات اسپیکینگ آیلتس را پوشش می دهد و پس از گذراندن این دوره تسلط کافی و کامل بر کلیه سوالات پیدا خواهید کرد و به راحتی نمره مطلوب خود را در آزمون آیلتس کسب می نمایید. 

نمونه جلسات تدریس

 ✅ نمونه ویدیوهای خودآموز جامع اسپیکینگ آیلتس استاد نینا : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای اختصاصی تدریس آیلتس استاد نینا را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 

 

نمونه تدریس اسپیکینگ آیلتس با نینا - ۱


نمونه تدریس اسپیکینگ آیلتس با نینا - ۲
نمونه تدریس اسپیکینگ آیلتس با نینا - ۳

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ چرا خودآموزدوره آموزش اسپیکینگ آیلتس استاد نینا را باید انتخاب کنیم؟

بسته آموزشی خودآموز اسپیکینگ  آیلتس استاد نینا بر اساس رفرنس های کاملا به روز و استاندارد تهیه شده است و حاوی کلیه مهارت های لازم جهت کسب حداقل نمره 7 در آزمون  اسپیکینگ آیلتس می باشد. مدت زمان تخمینی به منظور اتمام این دوره مجازی و غیر حضوری اسپیکینگ آیلتس به طور متوسط ۲ ماه می باشد که بسته به زمانی که اختصاص می دهید و برنامه ای که استاد مطابق با نیاز شما برای روند پیشرفت شما تعیین می کند متغیر می باشد. زبان آموزانی که به صورت فشرده این دوره را گذرانده اند در کمتر از 2 ماه توانسته اند نمره مورد نیاز خود را در آزمون اسپیکینگ آیلتس کسب کنند. نکته دیگر اینکه این آموزش به همراه تمریناتی که به صورت روزانه و مداوم باید انجام دهید و روزانه توسط استاد و تصحیح و بررسی شوند باعث می شود که کامل مقید به دوره خود باشید و با بیشترین بازدهی به سرعت آموزش خود را پیش ببرید و از اتلاف وقت و سردرگمی خارج شوید. 

زبان آموزان بسیاری از اقصی نقاط دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و نتایج مطلوب خود را کسب نموده اند. جهت مشاهده نظرات زبان آموزان با ما تماس حاصل نمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


 


 ✅ سوالات متداول

آیا دوره جامع غیرحضوری اسپیکینگ آیلتس استاد نینا دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام  تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج های زبان به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd  به آدرس پستی شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج های زبان بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی زبان چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر. امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا  دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

بله . البته امکان شروع دوره بلافاصله پس از ثبت نام از طریق دانلود فایل ها هم موجود می باشد.

 

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

در این دوره پشتیبانی اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی ارسال می نمایند. 

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را  در حین انجام تکالیف دوره رعایت می کنید ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان هر روزه فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شمابه صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره  در قالب فیدبک ها توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است.  

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • آرا

  1398/4/23

  سلام من اخیرا امتحان آیلتس رو در سفارت انگلیس در باکو دادم.نمره هام R:7.5 L:7.5 S:7 W:6 من فقط اسپیکینگ رو با نینا جون کار کردم واسه نمره ی هفت که خدا رو شکر گرفتم و ایشون انقد خوب کار کردن که اکثر سوالای اسپیکینگ واسم تکراری بود.کلا شرایطش بهتر از ایرانه اما مثل ایران نمره ی رایتینگ رو کم میدن.ریدینگ و لیسنینگش به نسبت آسون بود

 • Mörva Sh

  1398/7/11

  سلام به همه خواستم نظر شخصى خودم را راجع به استاد يوسفى بگم كه شايد كمكى به عزيزانى بشه كه مثل من دغدغه آزمون آيلتس دارند. من ساكن تهران هستم و با توجه به شاغل بودن و دانشجو بودنم دوره آنلاين رو انتخاب كردم. من دوره mindset for ielts را به كمك راهنمايي هاى خوب استاد يوسفى انتخاب كردم و بسيار راضى هستم. همين جا مى خوام از ايشان به خاطر معرفى اين كتاب و صبر و حوصله فراوانشون و همه مهم تر مطالب اضافى خارج از اين كتاب، كه براى من مى فرستند، تشكر كنم🙏🌹.

 • آرا

  1398/2/15

  من الان دارم اسپیکینگ آیلتس رو باهاشون کار میکنم.برای گرفتن نمره هفت.قبلا با یه استاد کار میکردم اما به خوبی نینا جون نبوده. ایشون هم به من اعتماد به نفس میدن هم درس😊 کلمات پیچیده و نحوه ی شروع صحبت رو هم یادم دادن که استاد قبلیم زیاد بهش توجه نداشت. از کلاسشون کاملا راضی ام👌

 • .......

  1397/6/28

  سلام و درود، من دوره مکالمه رو شرکت کردم و شاید از ابتدا خیلی چیزها برام ابتدایی و پیش پا افتاده و خسته کننده بود ،ـاما لحظه لحظه بیشتر فهمیدم که برای تسلط بر مکالمه تمرین از پایه و تکرار و تکرار هست که فقط میتونه زمینه پیشرفت رو مهیا کنه، کلاسها و نکاتی که در درسها ارایه میشه کامل و واضحه و فقد باید هر شخصی خودش بخواد واقعا و وقت بڌاره تا پیشرفت کنه، استاد هم که کاملا پیگیر و دقیق تحت نظر داره که ازشون ممنونم، با توجه به اینکه کیش زندگی میکنم و واقعا فرصت کلاس رفتن رو نداشتم، بهترین و کاملترین راه ممکن رو دارم امتحان میکنم.این یکی از بهترین راههاست.

 • ALI-Shaeri

  1397/5/30

  سلام .من دوره مکالمه ثبت نام کردم .اين دوره با توجه به کتابي که تدريس مي شد و ضمنا به خاطر وجود مدرس خوبش که اشکالات دانشجو را با جديت و پيگيری مستمر برطرف مي کنند برام مفيد بود

 • Mjey

  1397/4/20

  سلام و وقت بخير.من هم در دوره مكالمه ثبت نام كردم و به نظرم به چند دليل دوره مناسبي هستش: اولا كتابي كه براي تدريس انتخاب شده حرفه اي و در عين حال ساده هستش كه مطالب به صورت منسجم شما رو در يك موضوع خاص درگير ميكنه. دوماً دوره اپن تايمه و هر زمان كه فرصت كرديد ميتونيد براي يادگيري تايم بذاريد. سوما دسترسي آسان و سريع به مدرس به شما فرصت ميده خيلي سريع مشكلات احتمالي در يادگيري رو رفع كنيد. چهارما پيگيري و دقت مدرس دوره در تصحيح تكاليف سطح انرژي و انگيزه شما براي يادگيري مطالب رو در سطح بالا نگه ميداره و شما رو كاملا درگير يادگيري ميكنه. اميدوارم مزاياي دوره تا انتها پابرجا باشه و در انتهاي دوره همه به هدف خودمون برسيم.

 • Ar

  1396/9/12

  توي كلاس هاي مجازي كه از طريق تلگرام مي تونين سوالاتون رو بپرسين. البته كلاس هاي انلاين هم با شهريه بالاتر دارن كه همانجا بصورت انلاين برگزار ميشه و ميپرسين

 • Ar

  1398/7/11

  توي كلاس هاي مجازي كه از طريق تلگرام مي تونين سوالاتون رو بپرسين. البته كلاس هاي انلاين هم با شهريه بالاتر دارن كه همانجا بصورت انلاين برگزار ميشه و ميپرسين

 • نورا

  1396/9/12

  باتشكر ار توضيح تون ميخواستم بدونم اگه سوالي پيش بياد به چ صورت پاسخ داده ميشه ؟

 • نورالهدی

  1396/9/12

  سلام. وقت همه گي بخير. دوستان كلاس هاي ايشون براي مكالمه چطور هست؟ با سطح معمولي از دانش زبان. ممنون مي شم اگر كسي مي تونه راهنمايي كنه

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری سطح پیشرفته- Collocations in Use

 • 712000 تومان
  890000
book
 • دوره جدید ویژه پاییز ۱۴۰۰

پکیج فشرده آیلتس- از مبتدی تا پیشرفته

 • 8600000 تومان
book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری Collocations in use

 • 616000 تومان
  770000
book
 • هر دو سطح - 10% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- هر دو سطح

 • 1296000 تومان
  1440000
book
 • جلد دوم

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Advanced

 • 765000 تومان
book
 • جلد اول

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

 • 675000 تومان

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ - Writing Task 2

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ آکادمیک - Writing Task 1 Academic

 • 560000 تومان

پکیج لیسنینگ - Listening

 • 560000 تومان