پکیج آموزش تصویری آزمون EPT


 • 20 ساعت آموزش ویدئویی

 • 80 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزش تصویری آزمون EPT

  خودآموز آموزش تصویری EPT به همراه پشتیبانی 

بسته آموزشی خودآموز تصویری آزمون ای پی تی EPT  به صورت آموزش ویدیویی و کاملا گام به گام از سطح پایه تا پیشرفته توسط استاد نینا تهیه شده است

 

آزمون زبان انگلیسی ای پی تی EPT چیست ؟(English Proficiency Test)

 

آزمون ای پی تی EPT یک آزمون زبان انگلیسی است که به منظور سنجش سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی در ایران برگزار می شود. و البته مدرک این آزمون برای دانشگاه های سراسری ایران قابل قبول نمی باشد

 

آزمون زبان ای پی تیEPT  در شهرهای مختلف کشور ایران برگزار می شود. این آزمون نمره منفی ندارد و از نمره ۱۰۰ محاسبه می شود. حد نصاب نمره قبولی در آزمون ای پی تی نمره ۵۰ از ۱۰۰ می باشد

مدرک آزمون ای پی تی EPTنیز مانند آزمون های بین المللی تافل و آیلتس تا ۲ سال اعتبار دارد

 


تفاوت آزمون ای پی تی EPTبا آزمون آیلتس و تافل در چیست؟

 

آزمون ای پی تی EPTبه آزمون های آیلتس و تافل شباهت دارد اما تفاوت آن در این است که 

آزمون ای پی تی EPTشامل بخش شنیداری (لیسنینگ ) و نوشتاری (رایتینگ) نمی باشد


 این آزمون شامل ۱۰۰ سوال می باشد

تعداد ۲۵ سوال از بخش لغات Vocabulary

تعداد ۴۰ سوال از بخش گرامر Grammar

تعداد ۲۰ سوال از بخش ریدینگ Reading

و تعداد ۱۵ سوال درک مطلب است
 

 

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 

در ابتدا آموزش جزء به جزء دوره را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید


در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات لغات  ، ریدینگ و درک مطلب و گرامر خود را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید

استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند

علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.

با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.

دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد. ( شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است )

 

اینستاگرام استاد نینا یوسفی 


 

این مجموعه آموزش تصویری ای پی تی EPT به همراه پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این خودآموز تصویری ای پی تی برای کلیه داوطلبان دوره دکترا در داخل ایران و همچنین دانشجویان دکترا مناسب می باشد که زبان انگلیسی آنها در سطح متوسط قرار دارد

و کسانی که تمایل به شرکت در دوره های غیرحضوری ای پی تی و آموزش مجازی ای پی تی دارند می توانند این دوره را با نظارت و پشتیبانی مستقیم استاد نینا طی کنند و در آزمون ای پی تی با کسب نمره ای عالی موفق شوند.

کسانی که در سطح پایه و مبتدی یا صفر ( الفبا ) قرار دارند نیز می توانند به راحتی این دوره را با موفقیت پشت سر گذارند.

   آموزش مجازی و غیرحضوری ای پی تی  EPTبه همراه پشتیبانی استاد نینا

 

 

از آنجایی که در دوره آموزش ای پی تی EPTاز معتبرترین منابع زبان انگلیسی استفاده کرده ایم و این مجموعه ها در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا دوره آموزشی ای پی تی EPT را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیوییتصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان یک دوره مجازی ای پی تی EPT یا یک دوره غیر حضوری ای پی تی EPT تهیه کرده اند. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای از خانه بدون استفاده خاک نگیرد. به همین دلیل تمامی بسته های آموزشی زبان انگلیسی استاد نینا با پشتیبانی مستقیم ایشان به فروش می رسند تا کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری و گروهی را شاهد باشیم.

سیلابس دوره پکیج آموزش تصویری آزمون EPT

   ✅ نحوه ارائه و تدریس آموزش دوره ای پی تی EPT  به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی :

مجموعه آموزشی ای پی تی EPT در طی 80 جلسه آموزش ویدیویی و در مدت زمان 80 ساعت آموزش توسط استاد نینا برای شما عزیزان تهیه شده است. 

این مجموعه که با دقت فراوان و با استفاده از مجموعه ای از جدیدترین و بهترین رفرنس ها و منابع زبان انگلیسی تدارک دیده شده است  ،  تضمین کننده ی موفقیت شما در آزمون ای پی تی EPT می باشد.

با گذراندن این دوره که به صورت نرمال در حدود 1 ماه زمان می برد موفقیت خود را در آزمون معتبر ای پی تی EPT تضمین نمایید.

شما عزیزان پس از ثبت نام و نصب اپلیکیشن  ،  آموزش خود را به راحتی شروع می نمایید. به این ترتیب که هر روزه ویدیوهای آموزشی کاملا گام به گام را مشاهده نموده و تکالیف خود را اعم از تکالیف کتبی در کلیه ی مهارت های ریدینگ  ،  گرامر  ، درک مطلب و ووکبیولری (لغات)  انجام داده و مستقیما به آی دی استاد نینا ارسال می نمایید. استاد نیز همه روزه تکالیف شما را با دقت بررسی و تصحیح نموده و به همرا توضیحات کامل کتبی و شفاهی و فیدبک یه شما عزیزان برمی گردانند. 

این شیوه ی آموزش به دلیل مزایای متعددی که دارد مورد استقبال زبان آموزان بیشماری از شهرها و کشورهای مختلف شده است. و زبان آموزان عزیز با گذراندن این دوره ها مینیمم زمان ممکن و با بهترین کیفیت آموزشی جهت آزمون های مورد نظر خود آماده می شوند.


✅ سیلابس دوره آموزش تصویری ای پی تی EPT به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری کلیه مهارت های آزمون ای پی تی می باشد.

 • توضیح تمامی گرامر های زبان انگلیسی به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر سازمان
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام فایل های آموزشی 
 • حل گام به گام مجموعه سوالات آزمون های جدید و  واقعی ای پی تی
 • ریدینگ های مشابه با سوالات واقعی آزمون ای پی تی.
 • تقویت مهارت ریدینگ و درک مطلب از پایه به صورت کاملا اصولی و تاپیک محور
 • کسب نمره ۱۰۰ ای پی تی EPT با یادگیری مجموعه کامل پکیج آموزشی ای پی تی EPT استاد نینا

نمونه جلسات تدریس

 ✅ نمونه ویدیوهای آموزش تصویری EPT  با پشتیبانی : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی EPT ای پی تی  را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی  

 

نمونه تدریس ویدیویی دوره ept- بخش structure


نمونه تدریس vocabulary دوره ept
نمونه تدریس گرامر ept

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

   ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون ای پی تی EPT نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی تضمینی ای پی تی EPT تا نمره 100 دولینگو شما را تضمین می کند

بسته آموزشی ای پی تی EPT یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه 80 ساعته ای پی تی توسط استاد نینا تهیه شده است و تا نمره ۱۰۰ ای پی تی را در  مجموعه کامل پوشش داده است.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش ای پی تی دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش با 1۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری 4000 Essential English Words

 • 2538000 تومان
  2820000
book
 • جدید- 1۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری آزمون Tolimo

 • 702000 تومان
  780000
book
 • جدید- 1۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری آزمون MHLE

 • 697000 تومان
  775000
book
 • جدید- 1۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری آزمون MSRT

 • 697000 تومان
  775000