پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit


 • ۱۶۰ ساعت آموزش ویدئویی

 • ۱۶۰ جلسه تمرین با استاد


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

آموزش سریع و آسان «مکالمه انگليسي» از سطح مبتدی و کاملا از صفر (تدریس با متد معتبر بین المللی) این دوره شامل کلیه مهارت ها می باشد: گرامر لغات لیسنینگ ریدینگ رایتینگ و اسپیکینگ ✅ موفق ترین دوره جهت ایجاد مهارت در مکالمه روان زبان انگليسي با بکارگیری جذاب ترین روشها ✅ برگزاری دوره به صورت مجازی و با کیفیتی مطلوب تر از کلاس حضوری ✅ پس از گذراندن این دوره به راحتی در موضوعات مختلف مکالمات روزمره مسلط شوید. 💠 این دوره #کاملا_از_صفر (الفبا) شروع می شود. (مناسب عزیزانی که هیچگونه آشنایی قبلی ندارند.)

سیلابس دوره پکیج تاپ ناچ و سامیت - Top Notch and Summit

💠 این دوره شامل ۱۶۰جلسه می باشد( ۸ جلد کتاب Top Notch - هر جلد کتاب در ۱۵ جلسه آموزش و ۲ جلد کتاب Summit - هر جلد کتاب در ۲۰ جلسه آموزش). 💠 در انتهای هر ترم آزمونی به صورت آنلاین جهت خودسنجی برگزار می شود. 💠 به تمامی سوالات و اشکالات زبان آموزان با صبر و حوصله پاسخ داده شده و تکالیف آنها تصحیح می گردد. 💠 دوره های ترمیک در حال برگزاری، بر اساس متد آموزشی استاندارد و در قالب زمانبندی مشخص و در چارچوب مدون و با محتوای طبقه بندی شده و با کیفیتی مطلوب تر از یک کلاس حضوری برگزار می شود. به علاوه، فایل های ویویویی زیادی تهیه شده و زبان آموزان این دوره به هیچ عنوان مشکل تلفظ نخواهند داشت. 💠 نیازی نیست زبان آموزان در ساعت خاصی آنلاین باشند. زبان آموزان در فرصت مناسب درسها را مطالعه کرده و اشکالات خود را از مدرس می پرسند. 💠 با اتمام این دوره، زبان آموزان می توانند با واژه هایی پرکاربرد در زمینه های مختلف صحبت کنند و نظر خود را به راحتی در خصوص مسائل پیرامون خود بیان کنند. 💠 همچنین این دوره آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون TOEFL و IELTS را به صورت تضمینی برای علاقمندان فراهم می کند.

نمونه جلسات تدریس
چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

این دوره بر اساس کتاب استاندارد و بین المللی تاپ ناچ ویرایش جدید Edition 3 به صورت آموزش ویدیویی خط به خط کتاب توسط استاد یوسفی با بیانی ساده و شیوا تهیه شده است. این دوره از سطح بیسیک و مبتدی و کاملا از صفر شروع می شود و هیچ دوره پیش نیازی ندارد و فرض شده که زبان آموز هیچ چیز نمی داند. حتی حروف الفبای انگلیسی هم در جلسات اول آموزش داده می شود

 این دوره شامل کلیه مهارت های:

لغات  Vocabulary ::

گرامر Grammar ::

ریدینگ Reading ::

لیسنینگ Listening ::

رایتینگ  Writing ::

اسپیکینگ Speaking ::

می باشد.

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود راجع به مسایل مختلف روزمره در حد پیشرفته صحبت و اظهار نظر کنید و بخش هایی از فیلم ها یا موزیک ها را در حد پیشرفته متوجه شوید

دوره بعدی دوره آیلتس می باشد.

البته به زبان آموزان توصیه می شود که در کنار این دوره پکیج آیلتس را شروع کنند. چون پکیج آیلتس شامل ۷ مهارت می باشد و در ضمن گذراندن این دوره می توانید دو مهارت اول پکیج آیلتس یعنی لغات Vocabulary :: و  اصطلاحات Collocations :: را به طور موازی بگذرانید. چون در این دوره زبان آموزان به آن سطح از آمادگی رسیده اند که بتوانند دوره لغات و اصطلاحات آیلتس را هم شروع کنند و از آنجا که دوره لغات و اصطلاحات به تمرین کافی و هرروزه نیاز دارد (حدود ۱ ساعت در روز) توصیه می شود که در حین گذراندن پکیج سامیت آنها را به خوبی تمرین کنید تا برای شروع مهارت های اصلی پکیج آیلتس آماده شوید. چون این دو مهارت لغات و اصطلاحات در واقع پایه مهارت های اصلی به شمار می روند.


همچنین به زبان آموزان توصیه می شود که در کنار این دوره پکیج کامل لیسنینگ (شامل ۳ جلد کتاب در ۳ سطح: بیسیک و متوسط و پیشرفته) Tactics for listening (All Levels) و همچنین گرامر پیشرفته Grammar in use (Advanced) را شرکت کنند. به ویژه دوره لیسنینگ بسیار توصیه می شود چون مباحث این دوره همگام با مباحث کتاب اصلی تاپ ناچ پیش می رود و زبان آموزانی که این دو دوره را به طور موازی می گذرانند پیشرفت چشمگیری در مدت زمان کوتاه دارند. چون علاوه بر تقویت لیسنینگ و درک شنوایی خود در هر جلسه هم با لغات و اطصلاحات بیشتری در رابطه با موضوع درس آشنا می شوند و باعث می شود که بسیار روانتر صحبت کنند.

این دوره در ۱۶۰ جلسه ویدیویی آموزش داده می شود(شامل ۸ جلد کتاب تاپ ناچ و ۲ جلد کتاب سامیت - هر جلد کتاب تاپ ناچ در ۱۵ جلسه آموزش و هر جلد کتاب سامیت در ۲۰ جلسه آموزش) و در هر جلسه شما تمرینات کتبی و همچنین تمرینات شفاهی را خواهید داشت که پس از انجام دادن تمرینات کتبی از آنها عکس گرفته و پس از انجام دادن تمرینات شفاهی و رکورد کردن صدای خود فایل های صوتی و تصاویر را برای استاد یوسفی ارسال می کنید تا ایشان هرروز تمرینات هر جلسه را بررسی و تصحیح نمایند و به ما برگردانند. با این روش شما روز به روز متوجه پیشرفت خود خواهید شد

زبان آموزان بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و نتایج مطلوب خود را کسب نموده اند. جهت مشاهده نظرات زبان آموزان به بخش نظرات مراجعه نمایید700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • ALI

  1396/11/11

  سلام. من علی هستم. اهل افغانستان هستم. از همین جا تو کلاس های استاد شرکت‌کردم. واقعا کلاس فوق العاده ای هست. میتونم هر جا که باشم از کلاس استاد استفاده کنم. تو مدت خیلی کوتاهی که اشتراک‌کردم هم خودم و هم برادرم ازین کلاس استفاده میکنیم. واقعا عالی هست. ممنون استاد یوسفی عزیز هستم. موفق باشید.

 • Alireza

  1396/11/11

  سلام-من هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم و فقط مدرسه ودانشگاه زبان یاد گرفتم-فکر این بودم که کجا و کی یادگرفتن وآموزش زبان روشروع کنم با توجه به اینکه من کرج درس میخونم ولی ساکن اصفهان هستم برام خیلی مشکل بود-تا اینکه خدا استاد یوسفی رو سر راه من قرار داد-بعد از مشورت بااستاد در کلاس هاشرکت کردم-کلاس ها خیلی عالیه-تو هرزمان و مکانی بخوای میتونی کلاس هارو بگذرونی-کلاس ها پربار آموزنده ودارای نکات کلیدی -هزینه ی کلاس ها هم خوبه -ضمنا استاد پیگیر برگزاری کلاس هاو انجام تمرینات هستند -درکل من از کلاس های استاد خیلی راضی هستم-تشکر فراوان از استاد یوسفی🌹🌹 پیشنهاد میکنم از کلاس ها استفاده کنید.

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها نمایش همه

book
 • فول پکیج

پکیج کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد Mindset for IELTS

 • 2900000 تومان
  3800000
book
 • سطح Foundation

پکیج مایندست سطح پایه Mindset Foundation

 • 850000 تومان
  950000
book
 • سطح 2

پکیج مایندست آیلتس سطح 2 Mindset for IELTS

 • 650000 تومان
  850000

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج کامل گرامر - Grammar in use

 • 2800000 تومان

پکیج کامل لیسنینگ - Tactics for listening

 • 670000 تومان

پکیج کامل تاپ ناچ - Top Notch

 • 2800000 تومان

دوره فیلم - Movie

 • 730000 تومان

دوره اخبار مقدماتی - News Basic

 • 560000 تومان

گرامر پیشرفته - Grammar in use Advanced

 • 1670000 تومان