پکیج آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی


 • 190 ساعت آموزش ویدئویی

 • ۲۸۶ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی پکیج آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی

✅ بهترین و کاملترین پکیج جامع آموزش تصویری آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی توسط استاد نینا به همراه پشتیبانی (هفتگی)

این بهترین و کاملترین بسته آموزش آیلتس از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی توسط استاد نینا یوسفی به صورت تمام و کمال از سطح پایه ، آماتور و متوسط تا حرفه ای و پیشرفته تدریس شده است و به عنوان خودآموز جامع آیلتس ، تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کند.  این بسته آموزشی آیلتس به درخواست دانشجویان عزیز طراحی شده است و دارای پشتیبانی رایگان مستقیم به صورت هفتگی توسط استاد نینا می باشد. دانشجویان عزیز بلافاصله پس از ثبت نام می توانند نرم افزار آموزشی را دانلود نموده و فورا دوره ی خود را شروع نمایند. در ادامه تمام جزئیات این بسته آموزش آیلتس را برای شما شرح خواهیم داد. با گروه آموزش زبان نینا همراه باشید !

 

✅ بسته جامع آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی استاد نینا برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این بسته جامع آموزش آیلتس که به صورت آموزش تصویری - ویدیویی تهیه شده است و به عنوان کاملترین و بهترین خودآموز جامع آیلتس جهت آماده سازی دانشجویان عزیز برای آزمون آیلتس طراحی شده است برای تمامی زبان آموزان از جمله زبان آموزانی که در سطح پایه و آماتور یا صفر ( الفبا ) قرار دارند و همچنین کسانی که در سطح متوسط قرار دارند و آمادگی شرکت در دوره آیلتس را دارند ، کاملا مناسب می باشد.  در ابتدا دوره جامع پیش نیاز آیلتس یا Pre-IELTS را می گذرانید و سپس وارد مرحله دوم آموزش یعنی دوره جامع تخصصی آیلتس می شوید که شامل تمام نکات  و تکنیک های آیلتس و آموزش های تکمیلی آیلتس با تمرکز ویژه بر روی مهارتهای مختلف مورد نیاز می باشد. ما یک دوره آموزشی آیلتس سه فصلی را با پشتیبانی مستقیم استاد نینا برای شما فراهم کرده ایم ! اگر زمان شما عزیزان محدود می باشد جهت مشاوره با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید تا بهترین برنامه را با بیشترین بازدهی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما در نظر بگیریم.

در ادامه برای مشاهده توضیحات کامل دوره ها ، نمونه ویدیوهای تدریس هر فصل به صورت جداگانه و سیلابس دوره ها با ما همراه باشید.

 

  پشتیبانی هفتگی مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش خود  را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد نینا ارسال نمایید
 •  استاد تمامی تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت هفتگی برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و آموزشی دیگر از سایر آموزش های استاد نینا برای شما ارسال می شود. در طول دوره ، استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد نینا انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چندین ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه با بازدهی بسیار عالی فرا می گیرید و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را حتی بیشتر از کلاس های گروهی و حضوری دارا می باشد. 

جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


✅ محتوای خودآموز جامع آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی استاد نینا چیست؟

محتوا و منابعی که گروه آموزش زبان نینا به زبان آموزان عزیز ارائه می دهد مجموعه ای از گردآوری ها نیست ؛ مجموعه ای از ویدیوهای خارجی و ایرانی پراکنده نیست ؛ مجموعه ای از جزوات نامعتبر نیست ؛ مجموعه ای از آموزش های پراکنده نیست که بلافاصله پس از خرید ، در گوشه اتاق یا کمد شما خاک بگیرد! این بسته موفقیت زبان آموزان بسیاری را تامین کرده است که در ادامه توضیحات جامع در مورد سیلابس این دوره جامع آموزش ویدیویی و تصویری آیلتس به شما اراده داده ایم.

معرفی دوره تست های کمبریج آیلتس استاد نینا
معرفی دوره تاپ ناچ Pre-IELTS استاد نینا
معرفی دوره مایندست آیلتس استاد نینا

سیلابس دوره پکیج آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجوییمحتوای بهترین و کاملترین بسته خودآموز آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی  به همراه پشتیبانی استاد نینا

بسته آموزشی آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی  استاد نینا از دو بخش مجزا تشکیل شده است که ترکیبی موفقیت آمیز را برای زبان آموزان عزیز از اقصی نقاط دنیا فراهم آورده است.

 

بخش اول شامل مجموعه دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) می باشد که آموزش تصویری کامل کلیه ۸ جلد مجموعه تاپ ناچ و ۴ جلدی سامیت از سطح صفر و کاملا پایه تا سطح متوسط upper Intermediate را در بر می گیرد. این مجموعه در ۱۹۹ جلسه آموزش ویدیویی با پشتیبانی کامل استاد نینا ارائه می شود که در مدتی بسیار کوتاه در حدود ۳ ماه می توانید این دوره را پشت سر بگذارید و کلیه مهارت های : لغات و وکبیولری ، گرامر ، ریدینگ ، رایتینگ ، لیسنینگ  و اسپیکینگ را به طور یکسان و موازی ارتقا دهید و وارد بخش دوم دوره شوید

 

بخش دوم شامل مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس می باشد که جزء به جزء تمام مهارت ها و نکات آیلتس را از پایه تا نمره 7.5 آیلتس برای شما عزیزان در ۱۰۶ بخش آموزش تصویری با پشتیبانی و همراهی هر روزه استاد نینا از طریق واتس اپ فراهم کرده است

 

این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا در مدت زمانی بیش از 1 سال تهیه شده است و همه آنچه را که برای شرکت در آزمون آیلتس و کسب نمره عالی از سطح صفر تا نمره ۷.۵ آیلتس جنرال و یا آکادمیک در کمترین زمان ممکن نیاز دارید برای شما فراهم کرده است. این مجموعه آیلتس به صورت کاملا آکادمیک و اصولی با سلسله مراتب استاندارد تهیه شده است. کسانی که مدت زمان محدودی دارند می بایست این دوره را به صورت فشرده طی نمایند که در صورت نیاز به مشاوره و تعیین سطح رایگان با ما تماس بگیرید تا بهترین و کوتاه ترین راه را در اختیار شما بگذاریم. کسانی که هم که در سطح متوسط قرار دارند و نیازی به دوره پیش نیاز آیلتس ندارند نیز می تواند سایر فصل های آموزش آیلتس را تهیه نمایند که می تونید برای تعیین سطح و مشاوره رایگان  با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید

 این  بسته آموزشی آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی ، دوره ای ویژه است که با هدف آماده سازی دانشجویان عزیز با حداقل هزینه طراحی شده است و در عین حال کلیه ی مزایای دوره های دیگر از جمله پشتیبانی مستقیم استاد را دارا می باشد. البته این بسته نیازی به کتاب و دی وی دی ندارد و زبان آموزان عزیز به راحتی می توانند کلیه فایل های آموزشی را به محض ثبت نام بر روی سیستم کامپیوتری خود دانلود و نصب نمایند. کلیه ی فایل های آموزش ویدیویی از بالاترین کیفیت برخوردارند در حالیکه با پروسه فشرده سازی به مینیمم سایز رسیده اند و به سرعت قابل دانلود می باشند. 

پشتیبانی استاد به صورت مستقیم و از طریق واتساپ برای تک تک زبان آموزان می باشد و 

در ابتدای دوره یک برنامه ریزی آموزشی خصوصی با توجه به تایم آزاد شما برایتان انجام می شود و تا پایان دوره پشتیبانی هفتگی را خواهید داشت. استاد نینا به صورت هفتگی کلیه تکالیف تک تک زبان آموزان را در روز معین شده چک می نمایند و توضیحات و فید بک کتبی و شفاهی را برای تک تک زبان آموزان عزیز به صورت خصوصی ارسال می نمایند. 

 

این دوره در ۱۹۰ جلسه کلیه 7 مهارت زبان انگلیسی را پوشش می دهد که شامل:

پکیج کامل تاپ ناچ از سطح صفر تا پیشرفته 

پکیج کامل سامیت تا سطح پیشرفته

لیسنینگ و نمونه لیسنینگ های آیلتس

رایتینگ آیلتس تسک 1 به همراه توضیح کامل و نمونه های بسیار همراه با تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

رایتینگ آیلتس تسک 2 به همراه توضیح کامل و نوشتن چند نمونه و تصحیح رایتینگ های شما به همراه فیدبک

اسپیکینگ آیلتس ، توضیحات کامل پارت های مختلف اسپیکینگ و تمامی نکات لازم به همراه بررسی و تصحیح ویس های اسپیکینگ شما از طریق واتس اپ

شرکت در ۱ آزمون واقعی آیلتس ، پیش از آزمون اصلی تان - با نظارت و فیدبک 

مستقیم استاد نینا

 

برای مشاهده فصل نخست آموزش جامع آیلتس نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

 دوره جامع پیش نیاز آیلتس ( Pre-IELTS ) 

 

 

برای مشاهده فصل دوم آموزش جامع آیلتس استاد نینا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

مجموعه کامل مایندست آیلتس شامل 4 جلد - تضمین نمره 7.5 آیلتس 

 

 


نمونه جلسات تدریس

 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

 ✅ چرا خودآموز جامع آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی استاد نینا را باید انتخاب کنیم؟

بسته آموزشی خودآموز آیلتس از مبتدی تا پیشرفته - نسخه اقتصادی دانشجویی استاد نینا بر اساس رفرنس های کاملا به روز و استاندارد تهیه شده است و حاوی کلیه مهارت های لازم جهت کسب حداقل نمره 7.5 در آزمون آیلتس می باشد. مدت زمان تخمینی به منظور اتمام این دوره مجازی و غیر حضوری آیلتس به طور متوسط 4 تا 6 ماه می باشد که بسته به زمانی که اختصاص می دهید و برنامه ای که استاد مطابق با نیاز شما برای روند پیشرفت شما تعیین می کند متغیر می باشد. زبان آموزانی که به صورت فشرده این دوره را گذرانده اند در کمتر از 2 ماه توانسته اند نمره مورد نیاز خود را در آزمون آیلتس کسب کنند. نکته دیگر اینکه اکیدا توصیه می شود این آموزش به همراه تمریناتی که به صورت هفتگی و مداوم باید انجام دهید و به صورت هفتگی توسط استاد و تصحیح و بررسی شوند باعث می شود که کاملا مقید به دوره خود باشید و با بیشترین بازدهی به سرعت آموزش خود را پیش ببرید و از اتلاف وقت و سردرگمی خارج شوید. 

زبان آموزان بسیاری از اقصی نقاط دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و نتایج مطلوب خود را کسب نموده اند. جهت مشاهده نظرات زبان آموزان با ما تماس حاصل نمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره استاد نینا یوسفی اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید.


 


 ✅ سوالات متداول

آیا دوره جامع غیرحضوری آیلتس استاد نینا دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت هفتگی تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد و به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد. البته بهتر است بلافاصله پس از خرید دوره خود را آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج های زبان به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

لینک دانلود پکیج ها به محض ثبت نام  برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج های زبان بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی زبان چند روزه به دست ما می رسد؟

پکیج های آموزشی به محض ثبت نام از طریق لینک دانلود قابل نصب و استفاده می باشند.

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی برای این دوره وجود ندارد و ظرفیت این دوره نیز با توجه به تخفیف ویژه آن محدود می باشد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا کتاب ها و دی وی دی ها برای ما ارسال می شوند؟

خیر این دوره نیازی به کتاب ندارد.

آیا اگر ویندوز را عوض کنیم امکان نصب مجدد وجود ندارد؟

بله قطعا امکان نصب مجدد وجود دارد. با هماهنگی با پشتیبانی فنی ،  کد فعال سازی قبلی غیر فعال می گردد و کد فعال سازی جدیدی برای شما تولید می شود.

 

آیا اگر دوره را تهیه کنیم لزوما بایستی بلافاصله آن را فعال کنیم و دوره را شروع کنیم ؟

خیر لزوما بلافاصله فعال نمی کنید. چنانچه فرضا دوره را در ایام تخفیف ویژه ی وبسایت خریداری نمودید و پس از مدتی می خواهید دوره را شروع نمایید مشکلی نخواهد بود و پشتیبانی دوره از زمان فعال سازی دوره شروع می شود.

آیا پشتیبانی دوره ، محدودیت زمانی دارد؟

خیر- پشتیبانی محدودیتی ندارد. 

 

در این دوره پشتیبانی رایتینگ و اسپیکینگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که در بخش توضیحات دوره ذکر شد ،  استاد نینا تکالیف شما را مستقیما از طریق واتساپ به صورت روزانه دریافت می کنند و توضیحات و فیدبک کامل را به صورت کتبی و شفاهی برای تک تک زبان آموزان به صورت خصوصی و هفتگی ارسال می نمایند. این فیدبک برای کلیه ی مهارت ها انجام می شود از جمله رایتینگ و اسپیکینگ که در این دو مورد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند فیدبک و بازخورد ها را به طور مرتب دریافت می کنید. در بخش رایتینگ هم تسک ۱ و هم تسک ۲ آیلتس ، انشای شما به لحاظ کلیه ی ۴ فاکتور نمره دهی آیلتس چک می شوند و همه نکات و تکنیک های نوشتن رایتینگ و استراکچر رایتینگ و مباحث گرامری و دیکته و اینکه در هر پاراگراف چه بنویسید و چطور شروع به نوشتن کنید و استفاده از تاپیک وکبیولری ها و نکات مربوط به main idea  و ساپورت کردن هر پاراگراف و تعداد کلمات رایتینگ و brain storm و اید ه ی هر پاراگراف و ... به صورت کامل در هر جلسه به صورت خصوصی برای هر دانشجو تشریح می شود.

 

در بخش اسپیکینگ آیلتس نیز کلیه ی نکات و تکنیک های هر ۳ پارت آزمون اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. این نکات و تکنیک ها را که کاملا در دوره ی مایندست آیلتس آموزش می بینید و در حین انجام تکالیف آن دوره ،  فیدبک های کتبی و شفاهی را در هر بخش دریافت می کنید. شما پس از اینکه تمرین های هر قسمت را به صورت شفاهی برای استاد ارسال می کنید ،  ایشان در روز مقرر به صورت هفتگی  فایل های صوتی را با دقت بررسی نموده و کلیه ی نکات مربوط به تلفظ و گرامر و تاپیک وکبیولری و کالوکیشن ها و idiom ها ی مرتبط و به طور کلی نحوه ی شروع صحبت و موارد مربوط به زمانبندی و ... را بر اساس فاکتور های نمره دهی آیلتس برای شما به صورت خصوصی تشریح می کنند. 

 

آیا گرامر هم در این دوره پوشش داده می شود؟

بله قطعا . از آنجا که گرامر از اساسی ترین بخش های مربوط به  هر زبان است و در کلیه ی اسکیل ها و مهارت ها به صورت ضمنی نمود پیدا می کند ،  در این دوره توجه خاصی بر گرامر معطوف شده است. گرامر را کاملا از سطح پایه و از صفر با ۸ جلد کتاب های تاپ ناچ شروع می کنید و سپس در دوره ۴ جلدی سامیت که دوره سطح بالای تاپ ناچ به شمار می رود ، گرامر های پیشرفته تر را یاد می گیرید. 

در ادامه در مجموعه ی مایندست آیلتس نیز اصول گرامری خاص را فرا خواهید گرفت.

ضمنا هر جا که نیاز باشد ،  استاد از دیگر دوره ها ی خود ،  ویدیوهای کمک آموزشی را برای شما ارسال می کنند تا نیازی به دوره ی اضافه تری نداشته باشید.

استاد نینا گرامر را علی الخصوص با بیانی بسیار ساده و شیرین آموزش می دهند و نیازی به هیچ گونه پیش نیاز و دانش قبلی نخواهید داشت. کلیه ی زبان آموزانی که دوره را شروع می کنند بلافاصله متوجه تفاوت این دوره با دوره های قبلی خود می شوند. با این دوره ها می توانید یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را به صورت بنیادی یاد بگیرید.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری Collocations in use

 • 616000 تومان
  770000
book
 • هر دو سطح -40% تخفیف تابستانه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- هر دو سطح

 • 774000 تومان
  1290000
book
 • جلد دوم -30% تخفیف تابستانه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Advanced

 • 483000 تومان
  690000
book
 • جلد اول -30% تخفیف تابستانه

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

 • 434000 تومان
  620000

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج اسپیکینگ - Speaking

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ - Writing Task 2

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ آکادمیک - Writing Task 1 Academic

 • 560000 تومان

پکیج لیسنینگ - Listening

 • 560000 تومان

پکیج ریدینگ - Reading

 • 560000 تومان