دوره تصویری آموزش آیلتس Cambridge 4-8


 • آموزش ویدئویی

 • 20 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره تصویری آموزش آیلتس Cambridge 4-8

آموزش مجازی و غیرحضوری کتاب های کمبریج آیلتس به همراه پشتیبانی استاد نینا

 

مجموعه کمبریح آیلتس از مهمترین و اصلی ترین منابع آزمون آیلتس در سرتاسر دنیا به شمار می روند و هر جلد از این کتاب ها حاوی ۴ آزمون آیلتس سال های گذشته است که ناشر این آزمون ها نیز کمبریج است.  این کتاب ها هم آزمون آیلتس جنرال و هم آزمون آیلتس آکادمیک را پوشش می دهند و در هر آزمون ۴ بخش لیسنینگ ، ریدینگ ، اسپیکینگ و رایتینگ موجود می باشد. 


 

با گذراندن این مجموعه تست های آیلتس زیر نظر استاد نینا می توانید کاملا جهت آزمون آیلتس آماده شوید و در این پکیج ، شما  تعداد ۲۰ آزمون اصلی آیلتس را می گذرانید.

این تست ها شبیه ساز آزمون اصلی هستند و مثل این است که شما به صورت خصوصی  ، به تعداد ۲۰ بار در آزمون آیلتس شرکت می کنید و سپس با تجربه ی کافی می توانید آزمون اصلی را ثبت نام کنید.

پس از انجام تست ها در کلیه ۴ مهارت (ریدینگ ، رایتینگ ، لیسنینگ و اسپیکینگ) پاسخ های خود را  مستقیما به استاد نینا ارسال می کنید و  ایشان با تصحیح کامل و جز به جز با فیدبک مناسب ، کلیه سوالات را دانه به دانه بررسی می کنند و توضیحات را به صورت تصویری به همراه توضیحات صوتی کامل راجع به هر یک از مهارت ها و هر یک از انواع سوالات به شما برمی گردانند. کلیه تکنیک ها و نکات تست زنی را در هر سوال برای شما شرح می دهند و  در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ نیز با توضیحات کافی و به همرا یک نمونه با نمره بالا  به شما بر می گردانند.


این مجموعه برای چه کسانی مناسب است؟ 


این مجموعه برای افرادی که دوره آموزشی مایندست آیلتس و یا پکیج کامل آیلتس را گذرانده اند کاملا مناسب می باشد و موکدا توصیه می شود. 

همچنین آن دوستان عزیزی که به دلیل نزدیک بودن تایم آزمون آیلتس شان ،  فرصت مشاهده ویدیوهای آموزشی و گذراندن دوره های آیلتس را ندارند و ترجیح می دهند تا تاریخ آزمون شان فقط تست بزنند و کلیه تست هایشان کاملا چک شود و از استاد فیدبک بگیرند کاملا مناسب می باشد. 

از آنجا که در این دوره ،  مجموعه آموزش ویدیویی نداریم و شما در واقع مستقیما و به صورت کاملا خصوصی با استاد در ارتباط می باشید. ایشان همه روزه پاسخ های شما را دریافت می کنند و آنها را کاملا بررسی نموده و همه نکات تستی و تکنیک های آزمون را خودشان به صورت شفاهی و کاملا عملی ،  در قالب تست های واقعی آیلتس برای شما بیان می کنند. که این شیوه از موثرترین شیوه های آموزش است و این دوره نیز از پر استقبال ترین و جدیدترین دوره های مجموعه آموزشی زبان نینا به شمار می رود. 

باعث افتخار ماست که در مدت زمانی کوتاه ،  زبان آموزان بیشماری را از سرتاسر دنیا ساپورت کرده و تا روز آزمون همراهی نموده ایم.

موفقیت شما اعتبار ماست.


  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

در ابتدا تست های آیلتس را یکی یکی شرکت می کنید (با توضیحات استاد راجع به نحوه تست زدن و زمانبندی هر مهارت )

در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید

استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 

علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.

با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.

دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 

اینستاگرام استاد نینا یوسفی 

 

 

 

این مجموعه آدوره تست آیلتس کمبریج با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال اخذ مدرک بین المللی آیلتس در یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح پایه و یا صفر ( الفبا ) به سطوح بالاتر از متوسط برسانید و یا اینکه در سطح ابتدایی و نیمه متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و در اسرع وقت در آزمون آیلتس جنرال و یا آکادمیک شرکت کنید، این مجموعه بهترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. 

 

کتاب های آیلتس کمبریج ، آموزش ساده و روان از پایه با پشتیبانی

 

 

از آنجایی که مجموعه کتاب های آیلتس کمبریج یکی از معتبرترین منابع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا سطح بالاتر از متوسط می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های کمبریج را به صورت یک مجموعه آموزش خصوصی برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

ویدیوی معرفی پکیج آموزشی تست کمبریج آیلتس توسط استاد نینا

سیلابس دوره دوره تصویری آموزش آیلتس Cambridge 4-8

 


  نحوه ارائه و تدریس آموزش کتاب های کمبریج آیلتس از جلد ۴ تا ۸ به صورت کاملا خصوصی همراه با پشتیبانی :

مجموعه کمبریح آیلتس از مهمترین و اصلی ترین منابع آزمون آیلتس در سرتاسر دنیا به شمار می روند و هر جلد از این کتاب ها حاوی ۴ آزمون آیلتس سال های گذشته است که ناشر این آزمون ها نیز کمبریج است.  این کتاب ها هم آزمون آیلتس جنرال و هم آزمون آیلتس آکادمیک را پوشش می دهند و در هر آزمون ۴ بخش لیسنینگ ، ریدینگ ، اسپیکینگ و رایتینگ موجود می باشد. 

با گذراندن این مجموعه تست های آیلتس زیر نظر استاد نینا می توانید کاملا جهت آزمون آیلتس آماده شوید و در این پکیج ، شما  تعداد ۲۰ آزمون اصلی آیلتس را می گذرانید. پس از انجام تست ها و خودسنجی ، استاد مستقیما با فیدبک در کلیه سوالات هر ۴ مهارت ، شما را تصحیح می نمایند تا کلیه بخش های آزمون را به تفصیل متوجه شوید. 

پس از گذراندن این دوره می توانید مجموعه جلد های بعدی را نیز ثبت نام کنید تا با آمادگی هر چه بیشتر در آزمون اصلی شرکت نمایید و نمره مطلوب خود را به راحتی کسب نمایید.

سیلابس دوره آموزش تصویری آیلتس کتاب مایندست سطح 1 به همراه پشتیبانی استاد نینا :

این مجموعه شامل توضیحات کامل استاد و فیدبک ایشان در مورد کلیه سوالات کتاب های کمبریج آیلتس جلد های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ می باشد شامل:

تکمیلی اضافه بر کتاب

توضیح  تمام  سوالات ریدینگ های هر ۲۰ آزمون آیلتس به صورت کامل و واضح و مباحث 

آموزش رایتینگ قدم به قدم در بخش های مرتبط

ارایه ترنسکریپت لیسنینگ های آزمون و توضیح و ترجمه  گام به گام آنها به همراه تحلیل و بررسی پاسخ های صحیح و غلط 

تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب کمبریج

کسب نمره 7.5 + آیلتس با یادگیری مجموعه کامل  کمبریج آیلتس انگلستان

نمونه جلسات تدریس

  این دوره با پشتیبانی و نظارت و فیدبک مستقیم استاد نینا برگزار می شود.  : 

در این دوره آموزش به صورت مستقیم و تعاملی با استاد است. شما در ۲۰ آزمون آیلتس شرکت می نمایید و پس از هر آزمون ،  استاد مستقیما با فیدبک در مورد کلیه سوالات در کلیه مهارت ها شما را تصحیح می نمایند.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی  

 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

 ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان از اقصی نقاط دنیا شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد نینا می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا کلاسی چندین برابر بهتر از کلاس های حضوری را تجربه کنید . تمام آنچه برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز دارید برای شما تهیه کرده ایم و تمام کمبودهای آموزش شما نیز توسط استاد مرتفع می گردند.تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی کمبریج آیلتس تا نمره 7.5 آیلتس شما را تضمین می کند

بسته آموزشی مایندست آیلتس یک مجموعه آکادمیک و اصولی و منسجم می باشد که همین نکته حائز اهمیت است چرا که با جزوه های پراکنده و آموزش های پراکنده بسیار متفاوت می باشد. این مجموعه ۵ جلدی آیلتس توسط موسسه کمبریج انگلستان که خود برگزار کننده آزمون آیلتس در سراسر دنیا می باشد تهیه شده است و تا نمره 7.5 آیلتس را در  مجموعه کامل پوشش داده است.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک مجموعه اصولی و قابل اعتماد می باشد که بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم به همراه استاد راهنما می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید.

 

 


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های کمبریج آیلتس دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل تعداد بالای متقاضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • سلام خدمت همه دوستان عزيزم. من با استاد نينا عزيز كلاس آيلتس داشتم و تجربه بسيار خوبي بود و هفته گذشته تونستم نمره آيلتس ٧:٥ رو بگيرم. ميخام اينجا از زحمات بيدريغشون و مهربوني بي قيد و شرطي كه دارن تشكر كنم. بدون شك از بهترين تجربه هاي عمر من حساب ميشه كه به آسوني و فقط با فايلهاي حرفه اي ايشون ، تونستم از سد اين امتحان مهم بگذرم.براشون بهترين آرزوها رو دارم و اميدوارم همه دوستاني كه قصد دارن در امتحانهاي مربوطه شركت كنند، با پشتكار و اعتماد به استاد نيناي عزيزم ، به بهترين نمرات و بالاترين موفقيت ها دست پيدا كنند. 🤞🏽

 • سلام به همه دوستان من هم به نوبه خودم لازم دونستم ابتدا از خانم یوسفی تشکر کنم که بسیار صبورانه و عاشقانه من را حمایت کردند و در تمام مراحل با تمام وجود کنارم بودند و دوما من به عنوان یکی از شاگردان ایشان ،موکدا کلاسهای ایشان را توصیه میکنم حتی به نظر من چه بسا که از کلاسهای حضوری نیز مفیدتر میباشند البته قابل ذکر که من پکیج آیلتس با استاد نینا داشتم و با اینک تجربه کلاسهای خصوصی آیلتس توسط مدرس انگلیسی نیز داشتم کیفیت این کلاس را کاملا ترجیح میدم به امید موفقیت روز افزون

 • سلام خدمت همه زبان آموزان و استاد یوسفی عزیز . من ساکن شیراز هستم و پکیج کامل آموزش آیلتس را تهیه کردم. هفته پیش مجموعه کتاپ های تاپ ناچ را تمام کردم و کاملا از آموزش های استاد راضی هستم چون صرفا خواندن کتاب کفایت نمی کند . داخل این پکیج آموزشی تمام جزئیات و چهار مهارت اصلی آموزش داده شده است. در نهایت تقدیر و تشکر می کنم از استاد عزیز و امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید و برای بقیه دوستان نیز امیدوارم که به اهدافتان برسید .

 • سلام خدمت همه دوستان عزيزم. من با استاد نينا عزيز كلاس آيلتس داشتم و تجربه بسيار خوبي بود و هفته گذشته تونستم نمره آيلتس ٧:٥ رو بگيرم. ميخام اينجا از زحمات بيدريغشون و مهربوني بي قيد و شرطي كه دارن تشكر كنم. بدون شك از بهترين تجربه هاي عمر من حساب ميشه كه به آسوني و فقط با فايلهاي حرفه اي ايشون ، تونستم از سد اين امتحان مهم بگذرم.براشون بهترين آرزوها رو دارم و اميدوارم همه دوستاني كه قصد دارن در امتحانهاي مربوطه شركت كنند، با پشتكار و اعتماد به استاد نيناي عزيزم ، به بهترين نمرات و بالاترين موفقيت ها دست پيدا كنند. 🤞🏽

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • ۲۰ آزمون شبیه سازی آیلتس - جلد ۱۰ تا ۱۴- جنرال و آکادمیک

دوره تصویری آموزش آیلتس Cambridge ۱۰-۱۴

 • 3300000 تومان
book
 • ۲۰ آزمون شبیه سازی آیلتس - جلد ۶ تا ۱۰

دوره تصویری آموزش آیلتس Cambridge ۶-۱۰

 • 3300000 تومان