دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای GRE - استاد نینا


 • 45 ساعت آموزش ویدئویی

 • 30 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای GRE - استاد نینا

✅ دوره آموزش غیرحضوری و مجازی جی آر ای GRE استاد نینا - آموزش GRE در خانه از هر نقطه دنیا

اگر برای شروع دوره آموزش غیرحضوری و مجازی جی آر ای GRE به دنبال بهترین استاد آموزش غیرحضوری جی آر ای GRE هستید ، استادی که علاوه بر تسلط کامل به مهارت های ریدینگ GRE ، رایتینگ GRE و لغات GRE ، به مسائل پیچیده بخش کوانت و ریاضیات GRE نیز مسلط باشد ، مسیر درستی را انتخاب کرده اید و ما به شما تبریک می گوییم ! استاد نینا با تسلط کامل بر تمامی مباحث پیچیده آزمون جی آر ای ، به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ، شما عزیزان را در دوره های آموزش غیرحضوری و مجازی جی آر ای GRE کاملا برای آزمون آماده می کنند تا نمره ای بالاتر از 320 را به راحتی کسب نمایید.

نکاتی که باید پیش از شرکت در دوره غیرحضوری و مجازی جی آر ای استاد نینا بدانید :

 • برای شرکت در دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای ، اکتفا کردن به دانش زبان انگلیسی کافی نمی باشد ، چرا که مسائل بعضا پیچیده بخش ریاضیات Quant GRE ، دانش ریاضی شما را به چالش خواهد کشید! شما به استادی توانمند در هر دو حوزه زبان انگلیسی و ریاضیات نیاز خواهید داشت پس با گروه آموزش زبان نینا همراه شوید 
 • برای کسب عملکرد بهینه جهت شرکت در آزمون 4 ساعته جی آر ای ، نیاز به تلاش و پشتکار بسیار از جانب شما و هدایت صحیح و موثر از جانب استاد می باشد
 • منابع بسیاری جهت آموزش غیرحضوری و مجازی GRE وجود دارند اما سردرگم نشوید ، از تجربه های استاد نینا استفاده نمایید تا کوتاه ترین و بهترین راه را انتخاب نمایید . 
 • برای کسب نتیجه ای عالی در آزمون GRE ، نیاز هست که تکنیک ها، مهارت ها و استراتژی های لازم جهت پاسخگویی به سوالات جی آر ای را بیاموزید . در ادامه با سیلابس دوره آموزش غیرحضوری و مجازی جی آر ای استاد نینا در خدمت شما عزیزان هستیم. با ما همراه باشید

معرفی دوره غیرحضوری GRE از زبان استاد نینا

سیلابس دوره دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای GRE - استاد نینا

✅ بهترین و کاملترین دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای - GRE استاد نینا

بانک جامع لغات مورد نیاز برای آزمون جی آر ای - GRE استاد نینا

در دوره آموزش مجازی و غیرحضوری جی آر ای استاد نینا، بانک جامعی از لغات پرکاربرد و ضروری جهت شرکت در آزمون جی آر ای در اختیار شما قرار می گیرد که حاصل زحمت فراوان در طول سالیان تدریس جی آر ای توسط استاد نینا می باشد که شما عزیزان را به سرعت برای آزمون جی آر ای آماده خواهد کرد که به صورت جلسه به جلسه و درس به درس به آنها پرداخته می شود و با بیانی بسیار ساده و شیوا ، دوره آموزش غیرحضوری شما سپری خواهد شد. محوریت این لغات از منابع معتبری همچون ETS می باشد که خود موسسه بین المللی برگزار کننده آزمون جی آر ای می باشد.

دوره  ای  مدون جهت کسب بالاترین آمادگی برای بخش رایتینگ GRE

جهت آمادگی برای بخش رایتینگ جی آر ای ، استاد نینا مجموعه ای مدون و به روز را به صورت جلسه به جلسه با شما عزیزان تمرین خواهند کرد تا با تمامی تکنیک های لازم و ایرادات و اشکالات متداول جهت کسب نمره ای بالا در آزمون جی آر ای آشنا می شوید. تمام رایتینگ های شما در خارج از وقت کلاس به صورت بسیار دقیق تصحیح می شوند و تمام جزئیات و نکات لازم و فیدبک به شما عزیزان بازگردانده می شود و تمرینات جلسه بعد نیز مشخص می گردد. 

تدریس حرفه ای و کاربردی کوانت Quantitative Reasoning با استا نینا

 

جدیدترین سوالات و مباحث مربوط به بخش ریاضیات آزمون جی آر ای را با ساده ترین بیان و ترفندهای پاسخدهی سریع به سوالات ، فرا خواهید گرفت. بخش تخصصی کوانت که شامل 4 بخش :

Algebra

Geometry

Arithmetics

Data Analysis

می باشد را با نمونه سوالات موضوعی و به روز با تکنیک ها و مهارت های لازم جهت پاسخ دهی سریع به شما عزیزان می آموزیم.

مهم نیست اگر مدت زیادی است که با ریاضیات سر و کار نداشته اید ، اگر عزم خود را برای گرفتن نمره بالای 320 جی آر ای جزم کرده اید، ما همه آنچه که نیاز دارید را برای شما فراهم کرده ایم . مجموعه ای تخصصی برای این بخش از آزمون جی آر ای برای شما گردآوری کرده ایم تا از اتلاف وقت جلوگیری کنیم تا بتوانید از دقیقه به دقیقه کلاس های خود بهره کافی را ببرید. 

در هر جلسه سمپل های آزمون جی آر ای بر اساس متد ETS ، به همراه واژه نامه تخصصی و کاربردی  با شما عزیزان کار می شود ؛ همچنین نمونه سوالات بروز 2019 را به عنوان هوم ورک و تمرین در هر جلسه کار خواهند شد و پس از گذراندن جلسات حل تمرین خواهید دید که به راحتی می توانید نمره 170 را در این بخش از آزمون جی آر ای کسب کنید. برای حل کردن هر نوع سوال در این بخش نیاز به تکنیک های منحصر به فرد می باشد که آنها را می آموزید. شما در این دوره آموزش غیرحضوری جی آر ای گزیده ای ویژه از تمامی منابع به روز و نوین آزمون جی آر ای را تمرین خواهید کرد تا با خیالی آسوده در آزمون خود شرکت کنید و نمره دلخواه خود را کسب نمایید. .

نمونه جلسات تدریس

✅ نمونه جلسات آموزش غیرحضوری و مجازی GRE استاد نینا 

جهت دریافت نمونه جلسات آموزش غیرحضوری و مجازی جی آر ای ، با گروه آموزش زبان نینا تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید. 

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره مجازی جی آر ای ،  اینستاگرام استاد نینا یوسفی را دنبال نمایید تا با نحوه آموزش های جی آر ای آشنا شوید :

 


نمونه از تدریس GRE استاد نینا به همراه یک کوئیز!


چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

✅ چرا دوره های غیرحضوری و مجازی جی آر ای GRE استاد نینا با استقبال فراوان روبرو شده است؟

رضایت تمامی زبان آموزان از شرکت در دوره های غیرحضوری GRE استاد نینا

 علاوه بر زمانی که در دوره آغیرحضوری GRE می گذرانید، شما در تمامی جلسات دوره خود تمریناتی خواهید داشت که موظف به انجام آنها خواهید شد که پس از ارسال این تمرین ها از طریق واتس اپ برای استاد ، تمامی ایرادات شما بررسی و مرتفع می شوند و همچنین استاد با نقاط قوت و نقاط ضعف شما آشنا خواهند شد و زمان شما بیشتر معطوف به موارد مورد نظر استاد می گردد. پس از انجام تمرینات مداوم خارج از دوره مجازی و غیرحضوری خود و بهره بردن از آموزش های تخصصی استاد ، در طول دوره شاهد پیشرفت خود خواهید بود و از انتخاب خود رضایت کافی خواهید داشت.

تمامی مجموعه های گروه آموزش زبان نینا بر اساس کتاب های استاندارد بین المللی می باشند

آنچه که به عنوان منبع جهت آماده سازی شما برای آزمون GRE در دوره های غیرحضوری و مجازی استاد نینا با شما عزیزان کار می شود ، گلچینی مزین از برترین و به روز ترین کتاب های معتبر بین المللی و سوالات به روز می باشد که به بهترین شیوه و با شیواترین بیان به شما عزیزان تدریس خواهد شد. همه آنچه که نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

کلیه مهارت های :

کوانت Quantitative

وربال Verbal Reasoning

درک مطلب ریدینگ Reading Comprehension

رایتینگ 1 Writing Issue 

رایتینگ 2 Writing Argument

در این دوره غیرحضوری و مجازی GRE به صورت کامل پوشش داده می شوند و شما می توانید با تکیه به پشتکار و تلاش خود و  بهره مندی از آموزش های استاد نینا ، نمره ای بالاتر از 320 را در آزمون GRE کسب کنید.

زبان آموزان بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند . رضایت زبان آموزان ، رضایت قلبی ما می باشد.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • GRE

بهترین دوره آموزش جی آر ای GRE - استاد نینا

 • 5750000 تومان
book
 • GRE

بهترین کلاس آنلاین جی آر ای GRE - استاد نینا

 • 3900000 تومان