دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate


 • ۳۵ ساعت آموزش ویدئویی

 • ۲۵ جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

بسته آموزش تصویری خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS سطح Intermediate با پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS  سطح Intermediate  به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است. این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در ۳۵ ساعت آموزش ویدیویی برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است که بهترین و کاملترین منابع آموزش لغات  و اصطلاحات در سطح متوسط (اینترمدیت)می باشد. مجموعه ووکبیولری فور آیلتس اینترمدیت  به همراه پشتیبانی مستقیم استاد به صورت کاملا گام به گام تدریس شده است که پشتیبانی نیز از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کتاب Vocabulary For IELTS Intermediate به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت یادگیری واژگان زبان انگلیسی می باشند ، این بسته آموزشی ارزشمند پیشنهاد می شود. این مجموعه یکی از اصلی ترین و مهمترین منابع لغات و اصطلاحات آزمون آیلتس ، تافل و دولینگو به شمار می رود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید

 در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید

 استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 

 علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.

 با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.

 دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 

 اینستاگرام استاد نینا یوسفی 

 

 لیست سایر سطوح بسته های آموزشی تصویری ووکبیولری فور آیلتس با پشتیبانی : 

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید )

آموزش Vocabulary For IELTS سطح Intermediate

آموزش Vocabulary For IELTS سطح Advanced

 آموزش فول پکیج Vocabulary For IELTS هر 2 سطح  


 این مجموعه آموزش تصویری Vocabulary For IELTS Intermediate با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک  به منظور تقویت واژگان زبان انگلیسی به همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از سطح متوسط به سطوح بالاتر از متوسط برسانید و می خواهید در آزمون آیلتس نمره ی بالاتر از ۶/۵ را کسب کنید- به ویژه در بخش اسپیکینگ و رایتینگ ، این مجموعه بهترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. این دوره اولین سطح از مجموعه ۲ جلدی آموزش ووکبیولری فور آیلتس می باشد  که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره های سطوح بعدی با لینک  های زیر شوید:

آموزش Vocabulary For IELTS سطح Advanced

 آموزش فول پکیج Vocabulary For IELTS هر 2 سطح  

 

 فیلم های آموزشی کتاب های Vocabulary For IELTS Intermediate، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های Vocabulary For IELTS یکی از معتبرترین منابع آموزش ووکبیولری و واژگان زبان انگلیسی از متوسط تا سطح  پیشرفته می باشد و این مجموعه کتاب در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های Vocabulary For IELTS را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی و تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

   نحوه ارائه خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS  سطح Intermediate با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS Intermediate شامل 35 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

 

همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.


سیلابس دوره دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Intermediate

    ✅ نحوه ارائه خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS  سطح Intermediate با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS Intermediate شامل 35 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس آموزش ویدیویی Vocabulary For IELTS سطح Intermediate به همراه پشتیبانی :

این دوره اولین  سطح از مجموعه ۲ جلدی آموزش Vocabulary For IELTS می باشد که  پس از پایان این دوره می توانید وارد  دوره Vocabulary For IELTS سطح Advanced استاد نینا    شوید. 

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری سطح متوسط می باشد : 

 • توضیح تمامی لغات و اصطلاحات  به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام ریدینگ های Vocabulary For IELTS 
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام Vocabulary For IELTS
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ به صورت اصولی می باشند
 • پس از گذراندن دوره جامع Vocabulary For IELTS شامل 2 جلد ، می توانید به راحتی در  آزمون آیلتس شرکت نمایید و نمره ی بالای ۷/۵ را کسب نمایید.
 • این دوره شامل کلیه مهارت های:

  لغات  Vocabulary ::

  ریدینگ Reading ::

  لیسنینگ Listening ::

  می باشد.

نمونه جلسات تدریس

    ✅ نمونه ویدیوهای خودآموز تصویری Vocabulary For IELTS سطح  Intermediate  : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی Vocabulary For IELTS Intermediate را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.

✅ اینستاگرام استاد نینا یوسفی  

 

نمونه تدریس ویدیویی درس ۱۶


نمونه تدریس ویدیویی - درس ۸

چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

    ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا آموزشی بسیار مفیدتر از آموزش های حضوری را تجربه کنید چرا که در این روش آموزش هر ۳جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید ۳ ماه تا ۴ ماه با مظالعه روزانه یک الی دو ساعت به صورت مداوم طی نمایید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی Vocabulary For IELTS Intermediate تمام مهارت های شما را به سطح پیشرفته ارتقا می دهد

بسته آموزشی Vocabulary For IELTS Intermediate بر روی واژگان زبان انگلیسی به صورت موضوعی متمرکز می باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، دانستن لغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همچنین یادگیری واژکان به صورت Context Based و در قالب متن و مثال های متعدد بسیار مهم است و باعث تثبیت هر چه بهتر لغات در ذهن زبان آموزان می شود. اعمال این لغات در کلیه ی چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در طی این دوره به صورت یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویری Vocabulary For IELTS  به عنوان دوره موازی با IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح متوسط  هستند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس و تافل و دولینگو شرکت نمایند، بهترین دوره لغات  آیلتس برای آنها مجموعه ارزشمند Vocabulary For IELTS می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی و مهارت در لغات زبان انگلیسی می رساند و پس از گذراندن دوره جامع 2 جلدی Vocabulary For IELTS می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل  و دولینگو گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های Vocabulary For IELTS  دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

 


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • Hanieh Ch

  1399/7/10

  با سلام، ایشون واقعا عالی و بهترین هستند ، من هم دوره آیلتس رو می گذرانم و بسیار راضی هستم و دوره آنلاین ایشون خیلی بهتر از دوره های حضوری است.

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

پکیج آموزش تصویری Collocations in use

 • 616000 تومان
  770000
book
 • دو سطح -پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- هر دو سطح

 • 1240000 تومان
  1464000
book
 • جلد دوم - پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف

دوره آموزش تصویری Vocabulary For IELTS- سطح Advanced

 • 704000 تومان
  880000

پکیج رایتینگ جنرال - Writing Task 1 General

 • 560000 تومان

پکیج اسپیکینگ - Speaking

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ - Writing Task 2

 • 560000 تومان

پکیج رایتینگ آکادمیک - Writing Task 1 Academic

 • 560000 تومان

پکیج لیسنینگ - Listening

 • 560000 تومان

پکیج ریدینگ - Reading

 • 560000 تومان
book
 • جدید

پکیج اصطلاحات - Collocations

 • 0 تومان