دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Upper-Intermediate


 • 48 ساعت آموزش ویدئویی

 • 48 جلسه


 • استاد یوسفی

معرفی دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Upper-Intermediate

بسته آموزش تصویری خودآموز تصویری Speak Outسطح Upper- Intermediate با پشتیبانی :

بسته آموزشی خودآموز تصویری Speak Out  سطح Upper- Intermediate به صورت خودآموز آموزش ویدیویی و تصویری در قالب یک نرم افزار آموزشی توسط استاد نینا یوسفی تهیه شده است. این مجموعه با زحمت فراوان استاد نینا یوسفی در 48 ساعت آموزش ویدیویی  در ۴۸ جلسه برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه ی اسپیک اوت که از انتشارات لانگمن پیرسون انگلستان می باشد و با همکاری شبکه ی بی بی سی BBC Learning تهیه شده است  از بهترین و کاملترین منابع آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی در شش سطح می باشد. معرفی این مجموعه Speak Out تحولی در آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی ایجاد کرد به گونه ای که در اکثریت قریب به اتفاق مووسات آموزش زبان انگلیسی دنیا این دوره به منظور تقویت سریع مکالمه انگلیسی پیشنهاد می شود.  این پکیج آموزشی سطح پری اینترمدییت (جلد پنجم) به همراه پشتیبانی مستقیم استاد به صورت کاملا گام به گام تدریس شده است که پشتیبانی نیز از طریق واتس اپ به صورت خصوصی برای هر زبان آموز انجام می گیرد. تمامی بخش های کتاب Speak Out Upper- Intermediate به صورت جزء به جزء با بیانی ساده و شیوا به صورت آموزش تصویری تدریس و تهیه شده اند.  این دوره با تمرکز بر دو مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ از سطح کاملا مبتدی تا سطح پیشرفته را پوشش می دهد و البته دیگر مهارت ها از جمله گرامر را نیز به صورت کاملا گام به گام دارا می باشد. به تمامی دوستانی که به دنبال خودآموزی مطمئن ، معتبر و اصولی جهت تقویت سریع مکالمه ی زبان انگلیسی می باشند ، این بسته آموزشی ارزشمند پیشنهاد می شود. این مجموعه به لهجه ی بریتیش است و یکی از اصلی ترین منابع آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی از سطح پایه به شمار می رود. ویژگی منحصر به فرد خودآموز تصویری استاد نینا ، پشتیبانی آن می باشد که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز شده است :

  پشتیبانی روزانه مستقیم با استاد از طریق واتس اپ :

 • در ابتدا آموزش جزء به جزء کتاب را به صورت تصویری و ویدیویی  مشاهده می کنید
 • در مرحله بعد شما موظف می باشید که در طول دوره خود تمامی تمرینات رایتینگ ، اسپیکینگ ، ریدینگ و لیسنینگ را انجام داده و در واتس اپ به صورت مستقیم برای استاد ارسال نمایید
 •  استاد تمام تمرینات شما را بررسی می کنند ، رفع اشکال انجام می شود، نکات لازم به شما ارائه می شود و فیدبک به صورت روزانه برای شما در واتس اپ به صورت صدا و متن ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز ویدیوهای گرامر و سایر بخش ها برای شما ارسال می شود. در طول دوره استاد تمامی عملکرد شما را بررسی می کنند ، متناسب با هدف ، زمان و شرایط شما برنامه ای زمان بندی شده را برای شما طراحی می کنند. 
 • علی رغم وقت گیر بودن این پروسه برای استاد، به دلیل نتایج چشمگیری که در این روش آموزش حاصل شده است ، این پشتیبانی به صورت مستقیم توسط خود استاد انجام می گیرد ؛ لذا از گروه های تلگرامی و واتس اپ که همه زبان آموزان حضور داشته و بار آموزشی چندانی نخواهد داشت دوری کرده ایم که این مورد باعث پیشرفت و استقبال گسترده زبان آموزان عزیز شده است.
 • با این روش آموزش در کوتاه ترین زمان ، دوره های چند ماهه و چند ساله را تنها در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا می گیرد و با سرعت آموزش خود را ادامه خواهید داد.
 • دوره آموزشی شما به دلیل پشتیبانی منحصر به فرد و اختصاصی ، کیفیتی بسیار بالا و بازدهی بی نظیری را داراست.

 

 توجه: ارسال پکیج در حلقه های DVD و به صورت پستی انجام می گیرد؛ همچنین امکان دانلود بلافاصله پس از پرداخت از طریق وب سایت برای تمامی خریداران وجود دارد.  شرایط و نحوه ارسال در انتهای متن آورده شده است .

 

 

✅ لیست سایر سطوح بسته های آموزشی تصویری اسپیک آوت با پشتیبانی : 

با کلیک بر روی لینک های زیر ، وارد آن دوره می شوید )

آموزش Speak Out سطح starter

آموزش Speak Out سطح Elementary

آموزش Speak Out سطح Pre- Intermediate

آموزش Speak Out سطح Intermediate

آموزش Speak Out سطح Upper- Intermediate

 آموزش Speak Out سطح Advanced

 آموزش فول پکیج Speak Out هر ۶ سطح

✅ این مجموعه آموزش تصویری Speak Out Upper- Intermediate با پشتیبانی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر به دنبال یک مجموعه آموزشی منسجم ، اصولی و آکادمیک  به منظور تقویت مکالمه زبان انگلیسی به همراه با پشتیبانی روزانه و رفع اشکال و همچنین برنامه ریزی و هدایت توسط استاد مجرب هستید تا زبان انگلیسی خود را از متوسط به سطوح پیشرفته برسانید و یا اینکه در سطح متوسط قرار دارید و می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، این مجموعه یکی از جدیدترین و پر استقبال ترین دوره پیشنهادی گروه آموزش زبان نینا می باشد. البته می توانید با ما تماس بگیرید تا با انجام تعیین سطح و مشاوره رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. این دوره اولین سطح از مجموعه ۶ جلدی آموزش اسپیک اوت می باشد  که پس از پایان این دوره می توانید وارد دوره های سطوح بعدی با لینک  های زیر شوید:


 آموزش Speak Out سطح Advanced

 آموزش فول پکیج Speak Out هر ۶ سطح

✅ فیلم های آموزشی کتاب های Speak Out، آموزش ساده و روان از پایه به همراه پشتیبانی

از آنجایی که مجموعه کتاب های Speak Out یکی از معتبرترین منابع آموزش تقویت مکالمه  زبان انگلیسی  با تمرکز بر دو مهارت گفتاری و شنیداری از صفر تا سطح  پیشرفته می باشد و این مجموعه کتاب جدید در اکثر موسسات آموزش عالی کشور و دنیا تدریس می شوند ، گروه آموزش زبان نینا کتاب های اسپیک آوت را به صورت یک مجموعه آموزش ویدیویی و تصویری برای شما علاقه مندان عزیز به عنوان خودآموز ، سلف استادی ، منابع آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و اصولی برای کسانی که قصد مهاجرت ، مسافرت ، مکالمه و یا شرکت در آزمون آیلتس را دارند، فراهم آورده است. اما فراموش نکنید که هر آموزشی نیاز به استاد راهنما دارد تا بسته آموزشی شما پس از خرید در گوشه ای خاک نگیرد. با ما همراه باشید.

سیلابس دوره دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Upper-Intermediate

        ✅ نحوه ارائه خودآموز تصویری Speak Out  سطح Upper- Intermediate با پشتیبانی :

این خودآموز تصویری Speak Out Upper- Intermediate شامل 48 ساعت آموزش ویدیویی می باشد که تمام کتاب به صورت جزء به جزء و با توضیحات اضافی گرامری با زحمت فراوان برای زبان آموزان عزیز تهیه شده است. این مجموعه به صورت  یک نرم افزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما با چند کلیک ساده نصب می شود و با بهترین کیفیت آموزش و تصویر می توانید از این مجموعه ارزشمند استفاده نمایید.

همچنین ویدیوهای اضافه در صورت نیاز از دیگر منابع آموزش زبان انگلیسی جهت یادگیری بهتر از طریق واتس توسط استاد برای شما ارسال می شوند.

 

✅ سیلابس آموزش ویدیویی Speak Out سطح Upper- Intermediate به همراه پشتیبانی :

این دوره پنجمین  سطح از مجموعه 6 جلدی آموزش Speak Out می باشد که  پس از پایان این دوره می توانید وارد  آموزش Speak Out سطح Advanced شوید. 

این مجموعه شامل توضیحات کامل ویدئویی - تصویری سطح متوسط می باشد : 

 • توضیح تمامی لغات و اصطلاحات  به صورت کامل و واضح و مباحث تکمیلی اضافه بر کتاب
 • توضیح و ترجمه و درک مطلب تمام متون Speak Out Upper- Intermediate
 • لیسنینگ های موضوعی و گام به گام Speak Out
 • تقویت مهارت اسپیکینگ از پایه به صورت کاملا اصولی مطابق با روند آموزشی کتاب
 • کسب مهارت کافی برای کسانی که تنها به دنبال ارتقا مهارت مکالمه و اسپیکینگ  و لیسنینگ به صورت اصولی می باشند
 • پس از گذراندن دوره جامع Speak Out شامل 6 جلد ، می توانید به راحتی در کلاس های تخصصی آزمون های آیلتس شرکت نمایید.
 • این دوره شامل کلیه مهارت های:

  لغات  Vocabulary ::

  گرامر Grammar ::

  ریدینگ Reading ::

  لیسنینگ Listening ::

  می باشد.

نمونه جلسات تدریس

       ✅ نمونه ویدیوهای خودآموز تصویری Speak Out سطح  Upper- Intermediate  : 

در زیر چند نمونه از ویدیوهای تدریس مجموعه آموزشی Speak Out Upper- Intermediate را برای شما عزیزان قرار داده ایم. جهت مشاهده نمونه های بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با مدرس این دوره : استاد نینا یوسفی ، اینستاگرام گروه آموزش زبان نینا را دنبال نمایید و از دوره های جدید و تخفیف های فصلی ما آگاه شوید.


 چرا باید این پکیج را استفاده کنیم؟

       ✅ پشتیبانی بی نظیر استاد نینا ، زمان کمتر ، بازدهی بیشتر، یادگیری سریعتر

امروزه آموزش های تصویری و ویدیویی زبان انگلیسی بسیار گسترش یافته اند اما متاسفانه بسیار شاهد آن بوده ایم که در خانه بسیاری از زبان آموزان یک یا چندین پکیج و بسته آموزشی زبان وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای فراموش شده است. به این دلیل که بسیاری از این آموزش ها کامل و جامع نمی باشند ، محتوای پراکنده ای دارند و به صورت اصولی و آکادمیک تهیه نشده اند و اغلب زبان آموزان در روند آموزش خود به مشکل و سوال بر می خورند و کسی پاسخگوی آنها نیست و به ناچار آن بسته آموزش را کنار می گذارند. عاملی که باعث استقبال بی نظیر زبان آموزان ما شده است ، پشتیبانی مستقیم استاد می باشد که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما عزیزان را همراهی می کند تا آموزشی بسیار مفیدتر از آموزش های حضوری را تجربه کنید چرا که در این روش آموزش هر 6 جلد کتاب را برخلاف دوره های حضوری که حدود 2 سال زمان می برد را می توانید ۳ ماه تا ۴ ماه با مظالعه روزانه یک الی دو ساعت به صورت مداوم طی نمایید. همچنین تمام ایرادات شما به صورت روزانه توسط استاد بررسی و رفع می شوند و برنامه ای متناسب شرایط شما تهیه خواهد شد تا مانند سایر زبان آموزان عزیز هرچه سریعتر به سطح مورد نیاز خود دست یابید.

 

✅ بسته آموزشی Speak Out Upper- Intermediate تمام مهارت های شما را به سطح پیشرفته ارتقا می دهد

بسته آموزشی Speak Out Upper- Intermediate با تمرکز بر مهارت های مکالمه زبان انگلیسی  لیسنینگ و اسپیکینگ به صورت موضوعی متمرکز می باشد و همانطور که می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی ، ارتقای کلیه مهارت های ووکبیولری  ،  گرامر ،  ریدینگ ،  رایتینگ ،  لیسنینگ و اسپیکینگ به صورت موازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همچنین یادگیری واژگان به صورت Context Based و در قالب متن و مثال های متعدد بسیار مهم است و باعث تثبیت هر چه بهتر لغات در ذهن زبان آموزان می شود. اعمال این لغات در کلیه ی چهار مهارت ( اسپیکینگ ، لیسنینگ ، رایتینگ و ریدینگ ) به طور همزمان در طی این دوره به صورت یک روش آکادمیک و اصولی اکیدا به زبان آموزان عزیز توصیه می شود.

 

✅ پرهیز از پراکنده خوانی برای یادگیری زبان انگلیسی 

متاسفانه امروزه برخی دوستان به دنبال روش هایی آسان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند تا با روشی سریع مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند اما به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه از این نکته حائز اهمیت غافل هستند که برای کسب مهارت گفتاری نیاز به دانستن گرامرها ، لغات کافی ، اصطلاحات مرتبط می باشد و به نوعی درگیر شدن با کلیه مهارت های زبان انگلیسی است که شما عزیزان را حتی برای مکالمه زبان انگلیسی آماده می سازد و بهترین روش نیز استفاده از یک آموزش آکادمیک با بخش بندی مناسب ، سلسله مراتب یادگیری اصولی و قدم به قدم می باشد تا در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید

 

✅ مجموعه آموزش تصویریSpeak Out Upper- Intermediate به عنوان دوره Pre IELTS

عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و در سطح بالاتر از متوسط  هستند و می خواهند در دوره های آزمون آیلتس و تافل و دولینگو شرکت نمایند،  یکی از بهترین دوره های پری آیلتس به ویژه به هدف تقویت سریع مکالمه برای آنها مجموعه ارزشمند Speak Out  می باشد که در کوتاه ترین زمان شما را به حداکثر توانایی  در کلیه مهارت های زبان انگلیسی می رساند و پس از گذراندن دوره جامع ۶ جلدی Speak Out می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل  و دولینگو گروه آموزش زبان استاد نینا شرکت نمایید.


 ✅ سوالات متداول

آیا مجموعه آموزش کتاب های Speak Out  دارای پشتیبانی می باشد؟

پاسخ: بله ، تمام مجموعه های آموزشی ما دارای پشتیبانی اختصاصی از طریق واتس اپ با استاد می باشند. با این روش شما در تمام مدت دوره خود از طریق واتس اپ با استاد ارتباط مستقیم خواهید باشید. تمام تکالیف و تمرینات شما توسط استاد به صورت روزانه تصحیح می شوند ، فیدبک شامل ویس ها و نکات لازم برای شما ارسال می شوند و در طول این دوره شما راهنمایی و هدایت می شوید و رفع اشکال برای شما انجام می شود. همچنین تمام رایتینگ ها ، و تمرینات اسپیکینگ شما توسط استاد تصحیح می شوند. این گزینه علی رغم دشواری بسیار ، به دلیل استقبال بی نظیر زبان آموزان عزیز و موفقیت آنها برای رسیدن به سطح دلخواه برای تمام خریداران عزیز فعال می باشد اما به دلیل حجم زیاد متقضیان ، هر دوره آموزشی به مدت 2 ماه دارای پشتیبانی می باشد و پس از آن امکان ارتباط با استاد وجود ندارد. پس بلافاصله پس از خرید دوره خود را نیز آغاز نمایید.  بازدهی این روش بسیار بالا می باشد و هرچه سریعتر می توانید این مجموعه را با موفقیت به اتمام برسانید.

پکیج ها به چه صورت برای ما ارسال می شوند؟

پکیج ها در قالب حلقه های dvd برای شما ارسال می شوند . همچنین بلافاصله پس از خرید ، لینک دانلود به آدرس ایمیل شما و شماره موبایل شما ارسال می شود و استفاده از لینک دانلود برای تمامی کاربران وجود دارد.

پسورد پکیج ها بر روی چند دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ قابل استفاده می باشند؟

پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و کد فعالسازی پکیج ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده می باشد.

پکیج های آموزشی چند روزه به دست ما می رسد؟

تهران 1 الی 2 روز کاری و سایر شهرها ، 2 الی 4 روز کاری. 

آیا با تعویض ویندوز نیاز به کد فعالسازی جدید می باشد؟

خیر ، با تعویض ویندوز همان کد قبلی همچنان قابل استفاده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ، تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد.

آیا امکان خرید به صورت اقساط وجود دارد؟

خیر ، امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

کاربران خارج از ایران به چه صورت می توانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

لینک دانلود برای کاربران خارج از ایران ارسال می شود . با دانلود برنامه می توانند از آن استفاده نمایند.

  


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • سلام و وقت بخير.من هم در دوره مكالمه ثبت نام كردم و به نظرم به چند دليل دوره مناسبي هستش: اولا كتابي كه براي تدريس انتخاب شده حرفه اي و در عين حال ساده هستش كه مطالب به صورت منسجم شما رو در يك موضوع خاص درگير ميكنه. دوماً دوره اپن تايمه و هر زمان كه فرصت كرديد ميتونيد براي يادگيري تايم بذاريد. سوما دسترسي آسان و سريع به مدرس به شما فرصت ميده خيلي سريع مشكلات احتمالي در يادگيري رو رفع كنيد. چهارما پيگيري و دقت مدرس دوره در تصحيح تكاليف سطح انرژي و انگيزه شما براي يادگيري مطالب رو در سطح بالا نگه ميداره و شما رو كاملا درگير يادگيري ميكنه. اميدوارم مزاياي دوره تا انتها پابرجا باشه و در انتهاي دوره همه به هدف خودمون برسيم.

 • سلام بر استاد نینای عزیز و مهربانم و همه عزیزان گروه🥰 من کتاب speak out سطح pre intermediate رو ثبت نام کردم و استاد بسیار عالی و روان و نکته ب نکته توضیح دادن و هر جا ابهام داشتم با توضیحات بسیار خوبی که دادند ابهاممو برطرف کردند و تمام تکالیف رو با جزئیات کامل توضیح میدهند و خوشحالم که با استاد نینای عزیز آشنا شدم و تشکر میکنم بابت زحماتشون و پشتیبانی بسیار عالیشون🥰🌹

نمایش نظرات بیشتر
ثبت نظر جدید

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر پکیج ها همه پکیج‌ها

book
 • پیش فروش فول پکیج - 35% تخفیف ویژه

فول پکیج دوره آموزش تصویری Speak Out

 • 1995000 تومان
  3070000
book
 • پیش فروش جلد ششم - 25% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Advanced

 • 502000 تومان
book
 • پیش فروش جلد چهارم - 25% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Speak Out-Intermediate

 • 390000 تومان
  520000
book
 • پیش فروش جلد سوم - 25% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Pre-Intermediate

 • 360000 تومان
  480000
book
 • پیش فروش جلد دوم - 25% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Elementary

 • 330000 تومان
  440000
book
 • پیش فروش جلد اول - 25% تخفیف ویژه

دوره آموزش تصویری سطح Speak Out- Starter

 • 315000 تومان
  420000