آموزش آنلاین جی آر ای - GRE


 • تعداد جلسات به انتخاب شما


 • جهت تعیین زمان برگزاری جلسات، قبل از فعال سازی با استاد هماهنگی های لازم انجام شود.
 • استاد یوسفی

معرفی آموزش آنلاین جی آر ای - GRE

✅ کلاس آنلاین GRE جی آر ای استاد نینا ، بهترین انتخاب برای آموزش آنلاین جی آر ای - GRE

اگر برای شروع کلاس آنلاین جی آر ای GRE به دنبال بهترین استاد آموزش جی آر ای GRE هستید ، استادی که علاوه بر تسلط کامل به مهارت های ریدینگ GRE ، رایتینگ GRE و لغات GRE ، به مسائل پیچیده بخش کوانت و ریاضیات GRE نیز مسلط باشد ، مسیر درستی را انتخاب کرده اید و ما به شما تبریک می گوییم ! استاد نینا با تسلط کامل بر تمامی مباحث پیچیده آزمون جی آر ای ، به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان شما عزیزان را برای شرکت در آزمون GRE و کسب نمره  320 آماده می کند .

 قبل از شرکت در کلاس آنلاین جی آر ای - GRE ، حتما به این نکات توجه کنید :

 • برای شرکت در کلاس آنلاین جی آر ای ، اکتفا کردن به دانش زبان انگلیسی کافی نمی باشد ، چرا که مسائل بعضا پیچیده بخش ریاضیات Quant GRE ، دانش ریاضی شما را به چالش خواهد کشید! شما به استادی توانمند در هر دو حوزه زبان انگلیسی و ریاضیات نیاز خواهید داشت پس با گروه آموزش زبان نینا همراه شوید 
 • برای کسب عملکرد بهینه جهت شرکت در آزمون 4 ساعته جی آر ای ، نیاز به تلاش و پشتکار بسیار از جانب شما و هدایت صحیح و موثر از جانب استاد می باشد
 • منابع بسیاری جهت آموزش GRE وجود دارند اما سردرگم نشوید ، از تجربه های استاد نینا استفاده نمایید تا کوتاه ترین و بهترین راه را انتخاب نمایید . 
 • برای کسب نتیجه ای عالی در آزمون GRE ، نیاز هست که تکنیک ها، مهارت ها و استراتژی های لازم جهت پاسخگویی به سوالات جی آر ای را بیاموزید . در ادامه با سیلابس کلاس های آنلاین آموزش جی آر ای استاد نینا در خدمت شما عزیزان هستیم. با ما همراه باشید

معرفی کلاس آنلاین GRE از زبان استاد نینا در 4 دقیقه

سیلابس آموزش آنلاین جی آر ای - GRE

✅ بهترین و جامع ترین منابع آموزش جی آر ای - GRE با کلاس های آنلاین جی آر ای استاد نینا

بانک جامع و بروز لغات مورد نیاز برای آزمون جی آر ای - GRE استاد نینا

 در کلاس ها و دوره های آنلاین آموزش جی آر ای استاد نینا، بانک جامعی از لغات پرکاربرد و ضروری جهت شرکت در آزمون جی آر ای در اختیار شما قرار می گیرد که حاصل زحمت فراوان در طول سالیان تدریس جی آر ای می باشد که شما عزیزان را به سرعت برای آزمون جی آر ای آماده خواهد کرد که به صورت جلسه به جلسه و درس به درس به آنها پرداخته می شود و با بیانی بسیار ساده و شیوا ، دوره آموزش شما سپری خواهد شد. محوریت این لغات از منابع معتبری همچون ETS می باشد که خود موسسه بین المللی برگزار کننده آزمون جی آر ای می باشد.

مجموعه ای گردآوری شده و مدون جهت کسب بالاترین آمادگی برای بخش رایتینگ GRE

جهت آمادگی برای بخش رایتینگ جی آر ای ، استاد نینا مجموعه ای مدون و به روز را به صورت جلسه به جلسه با شما عزیزان تمرین خواهند کرد تا با تمامی تکنیک های لازم و ایرادات و اشکالات متداول جهت کسب نمره ای بالا در آزمون جی آر ای آشنا می شوید. تمام رایتینگ های شما در در خارج از وقت کلاس به صورت بسیار دقیق تصحیح می شوند و تمام جزئیات و نکات لازم و فیدبک به شما عزیزان بازگردانده می شود و تمرینات جلسه بعد نیز مشخص می گردد. 

تدریس حرفه ای و کاربردی کوانت Quantitative Reasoning با استا نینا

 

جدیدترین سوالات و مباحث مربوط به بخش ریاضیات آزمون جی آر ای را با ساده ترین بیان و ترفندهای پاسخدهی سریع به سوالات ، فرا خواهید گرفت. بخش تخصصی کوانت که شامل 4 بخش :

Algebra

Geometry

Arithmetics

Data Analysis

می باشد را با نمونه سوالات موضوعی و به روز با تکنیک ها و مهارت های لازم جهت پاسخ دهی سریع به شما عزیزان می آموزیم.

مهم نیست اگر مدت زیادی است که با ریاضیات سر و کار نداشته اید ، اگر عزم خود را برای گرفتن نمره 320 جی آر ای جزم کرده اید، ما همه آنچه که نیاز دارید را برای شما فراهم کرده ایم . مجموعه ای تخصصی برای این بخش از آزمون جی آر ای برای شما گردآوری کرده ایم تا از اتلاف وقت جلوگیری کنیم تا بتوانید از دقیقه به دقیقه کلاس های خود بهره کافی را ببرید. 

در هر جلسه سمپل های آزمون جی آر ای بر اساس متد ETS ، به همراه واژه نامه تخصصی و کاربردی  با شما عزیزان کار می شود ؛ همچنین نمونه سوالات بروز 2020 را به عنوان هوم ورک و تمرین در هر جلسه کار خواهند شد و پس از گذراندن جلسات حل تمرین خواهید دید که به راحتی می توانید نمره 170 را در این بخش از آزمون جی آر ای کسب کنید. برای حل کردن هر نوع سوال در این بخش نیاز به تکنیک های منحصر به فرد می باشد که آنها را می آموزید. شما در این دوره گزیده ای ویژه از تمامی منابع به روز و نوین آزمون جی آر ای را تمرین خواهید کرد تا با خیالی آسوده در آزمون خود شرکت کنید و نمره دلخواه خود را کسب نمایید. .

چرا باید این کلاس را استفاده کنیم؟

✅ اگر می خواهید با خیال آسوده در آزمون جی آر ای شرکت کنید ، پیشنهاد ما شرکت در کلاس آنلاین جی آر ای استاد نینا می باشد

رضایت تمامی زبان آموزان از شرکت در کلاس های آنلاین GRE استاد نینا

 علاوه بر مدت زمان کلاس آنلاین شما با استاد ، شما در هر جلسه تمریناتی خواهید داشت که موظف به انجام آنها خواهید شد و که پس از ارسال این تمرین ها از طریق واتس اپ برای استاد ، تمامی ایرادات شما بررسی و مرتفع می شوند و همچنین استاد با نقاط قوت و نقاط ضعف شما آشنا خواهند شد و زمان شما بیشتر معطوف به موارد مورد نظر استاد می گردد. پس از انجام تمرینات مداوم خارج از زمان کلاس و بهره بردن از آموزش های تخصصی استاد ، هر جلسه شاهد پیشرفت خود خواهید بود و از انتخاب خود رضایت کافی خواهید داشت.

تمامی مجموعه های گروه آموزش زبان نینا بر اساس کتاب های استاندارد بین المللی می باشند

آنچه که به عنوان منبع جهت آماده سازی شما برای آزمون GRE در کلاس های آنلاین خصوصی استاد نینا با شما عزیزان کار می شود ، گلچینی مزین از برترین و به روز ترین کتاب های معتبر بین المللی و سوالات به روز می باشد که به بهترین شیوه و با شیواترین بیان به شما عزیزان تدریس خواهد شد. همه آنچه که نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

کلیه مهارت های :

کوانت Quantitative

وربال Verbal Reasoning

درک مطلب ریدینگ Reading Comprehension

رایتینگ 1 Writing Issue 

رایتینگ 2 Writing Argument

در این دوره به صورت کامل پوشش داده می شوند و شما می توانید با تکیه به پشتکار و تلاش خود و  بهره مندی از آموزش های استاد نینا ، نمره  320 را در آزمون GRE کسب کنید.

زبان آموزان بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند . رضایت زبان آموزان ، رضایت قلبی ما می باشد.


700 زبان آموز در سال گذشته
این یعنی اعتماد
از هر کجای دنیا که هستید
بدون اتلاف وقت
ارتباط آنلاین با استاد
هیچ سوالی بی جواب نمی مونه

نظرات کاربران

 • Arianfar

  1400/1/26

  سلام دوستان من هم از دورهاي انلاين خيلي راضي بودم. دوره جي ار اي استاد يوسفي واقعن جامع و كامل هستش و دربرگيرنده كليه مطالب ضروري و سمپل هاي ets هست. من خودم با اينكه فرصت زبادي تا ازمونم نداشتم اما فقط با تمركز روي مطالب اين دوره تونستم توي اون زمان كم نتيجه بگيرم. فكر ميكنم اگه قرار بود خودم وقت بذارم و كتابهاي مختلف را بخونم خيلي زمانگير ميشد و اصلن امكانپذير نبود. واقعن خيلي ممنونم از اين كلاسهاي خوبي كه باعث ميشه بچه ها از اقصي نقاط ايران و جهان بتونن فرصت شركت را داشته باشند. 👍

 • I took GRE class with Neena Yousefi and really enjoyed her class online, my timing was short but she put her effort to teach me as much as possible, I highly recommend her

 • سلام. دوستان من حدود ۳ سال در امریکا هستم بدون هیچ مدرک زبان انگلیسی و برای ورود به دانشگاه احتیاج به نمره جی ار‌ ای داشتم ولی به خاطر سرکاری که میرم واقعا وقت نمیشد و حتی نمیدونستم از کجا شروع کنم تا این که با نینا جون اشنا شدم غیر از ارتباط راحت و شخصیت عالی خودشون برای من خیلی چیزها برای درس خوندن روشن شد و باعث شد که من جدی شروع کنم و مطالب خیلی مفیدی از ایشون در مورد درس یاد گرفتم و خوبی این که تایمشون را با من هماهنگ میکردند و جدی من خیلی از تجربه ی کلاس های ایشون خیلی راضی هستم

 • با سلام خدا رو شكر شانس اين را داشتم در دوره GRE خانم يوسفي شركت كنم. بيش از ٣٠٠ تست كوانت و ١٠٠٠ تست وربال را انجام داديم و كاملا آماده شدم براي امتحان. و نكته مهم اين بود كه تقريبا نصف تست هاي وربال امتحان از اين مجموعه ١٠٠٠ تست بود. نحوه تدريس خانم يوسفي بسيار سازنده بود و بنده كاملا راضي بودم. بيشتر وقت ها پيش مي آمد كه حتي ايشان ١٠-١٥ دقيقه خارج از ساعت معمول كلاس ادامه مي دادند تا مبحث آن روز كامل شود. در كل براي بنده اين دوره بسيار مفيد واقع شد و توانستم نمره مورد نظر خود را دريافت كنم.

 • Zohreh Zahedi

  1399/1/15

  سلام دوستان عزیز من با پایه زبان متوسط کلاس آنلاین GRE با خانم یوسفی عزیز دارم. تسلط ایشان به مطالب، حسن خلق و انعطاف و روحیه مثبت ایشان واقعا شایسته تحسین است. بازدهی کلاس آنلاین از کلاسهای حضوری از نظر من بهتر بود و در وقتم صرفه جویی شد. ایشون مشوق من بودند و روحیه و اعتماد به نفس من رو بالا بردند و ازشون سپاسگزارم 🌸

 • M SH D

  1399/1/3

  سلام به همه دوستان من در كلاس هاي GRE خانم يوسفي شركت كردم و به يقين ميتونم بگم كه كلاس هاي ايشون مفيد و كاملا مؤثر بودن. اگرچه در ابتداي دوره من خيلي نگران بودم بخاطر كلاس هاي انلاين ولي بعد از جلسه دوم كاملا مطمئن شدم كه كلاس هاي انلاين ايشون خيلي مفيد و حتي بهتر از كلاس هاي حضوري هست. كلاس ها كاملا به موقع برگزار ميشه و مفيد هست. جا داره از خانم يوسفي عزيز بابت زحماتشون تشكر كنم. صبوري، تلاش، و نگرانيشون براي شاگردانش ستودني است. بهترين هارو براتون ميخوام. اميدوارم هميشه شاد باشيد 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • با سلام خدمت همه دوستان. فرشید هستم از شیراز. امروز که داریم این متن رو مینویسم مورخ ۹۸/۱۲/۱۳ چهارشنبه هست.برای آمادگی امتحان GRE در کلاس آنلاین خانم یوسفی شرکت کردم. شیوه تدریسشون فوق العادست. هم در مباحث ریاضی (Quant) و هم در قسمت verbal. مطالب رو با صبر و حوصله فراون توضیح میدن. چندتا از نقاط قوت کلاسشون : ۱- برای حفظ کردن کلمات لازم نیست کتاب های مختلف مثل مگوش ویا ۱۱۰۰ رو بخونید و جزوه کلمات خانم یوسفی که حدود ۲۰۰۰ کلمه رو شامل میشه بسیار کامل و کاربردی هست و زبان آموز رو از سردرگمی بین کتاب های مختلف در میاره. ۲- با تمارینی که خانم یوسفی در اختیار زبان آموز میزارن هم خود فرد هم استاد از پیشرفتتون آگاه میشن و به نقاط ضعف زبان آموز پی میبرن. ۳- با توجه به آنلاین بودن کلاس ها در وقت و هزینه رفت آمد خیلی صرفه جویی میشه و مخصوصا برای افرادی که تهران زندگی نمیکنن ( مثل خودم که شیراز هستم) خیلی مزیت بزرگیه. ۴- خانم یوسفی علاوه بر زبان انگلیسی به زبان اسپانیایی و فرانسه تسلط دارن که باعث میشه بهتر بتونن انگلیسی رو تدریس کنن. ۵-با توجه به اینکه ایشون به مباحث ریاضی اشراف کامل دارن ، برای دوستانی که مثل من قصد مهاجرت به آمریکا رو دارن و میخوان کلاس GRE رو بگذرونن راهنمای بسیار خوبی هستن. ۶- یکی دیگه از نقاط مثبت کلاس ایشون این هست که علیرغم اینکه مدت زمان کلاس باید ۱/۳۰ دقیقه باشه اغلب کلاس ها ۲ ساعته برگزار میشه. ۷-و در آخر با توجه به حسن خلق و صبوری خانم یوسفی علاوه بر یادگیری مطالب درسی ، انرژی مثبت زیادی هم به زبان آموز منتقل میکنن. در پایان از زحمات سرکارخانم یوسفی کمال تشکر رو دارم و امیدوارم در همه مراحل زندگی ثروتمند ، شاد و سلامت باشن.

شما هم نظر خود را برای این پکیج ارسال کنید.
دیگر کلاس ها همه کلاس‌ها

کلاس آنلاین ال ست - LSAT

 • 432000 تومان

کلاس آنلاین تاپ ناچ - Top Notch

 • 320000 تومان

کلاس خصوصی آنلاین مکالمه

 • 250000 تومان

آموزش آنلاین جی آر ای - GRE

 • 390000 تومان