آزمون جی آر ای Graduate Record Exam یک آزمون داای ۳ بخش : درک مطلب زبان انگلیسی ،  ریاضیات و رایتینگ می باشد. . بخش تخصصی کوانت که شامل 4 بخش :

Algebra

Geometry

Arithmetics

Data Analysis

می باشد را با نمونه سوالات موضوعی و به روز با تکنیک ها و مهارت های لازم جهت پاسخ دهی سریع به شما عزیزان می آموزیم.

مهم نیست اگر مدت زیادی است که با ریاضیات سر و کار نداشته اید ، اگر عزم خود را برای گرفتن نمره بالای 320 جی آر ای جزم کرده اید، ما همه آنچه که نیاز دارید را برای شما فراهم کرده ایم . مجموعه ای تخصصی برای این بخش از آزمون جی آر ای برای شما گردآوری کرده ایم تا از اتلاف وقت جلوگیری کنیم تا بتوانید از دقیقه به دقیقه کلاس های خود بهره کافی را ببرید. 

در هر جلسه سمپل های آزمون جی آر ای بر اساس متد ETS ، به همراه واژه نامه تخصصی و کاربردی  با شما عزیزان کار می شود ؛ همچنین نمونه سوالات بروز 2019 را به عنوان هوم ورک و تمرین در هر جلسه کار خواهند شد و پس از گذراندن جلسات حل تمرین خواهید دید که به راحتی می توانید نمره 170 را در این بخش از آزمون جی آر ای کسب کنید. برای حل کردن هر نوع سوال در این بخش نیاز به تکنیک های منحصر به فرد می باشد که آنها را می آموزید. شما در این دوره گزیده ای ویژه از تمامی منابع به روز و نوین آزمون جی آر ای را تمرین خواهید کرد تا با خیالی آسوده در آزمون خود شرکت کنید و نمره دلخواه خود را کسب نمایید. .

 

 
 

چرا باید این کلاس را استفاده کنیم؟

 

✅ اگر می خواهید با خیال آسوده در آزمون جی آر ای شرکت کنید ، پیشنهاد ما شرکت در کلاس آنلاین جی آر ای استاد نینا می باشد

جهت مشاهده توضیحات دوره و ثبت نام  روی لینک زیر کلیک نمایید

کلاس جی آر ای GRE استاد نینا


رضایت تمامی زبان آموزان از شرکت در کلاس های آنلاین GRE استاد نینا

 علاوه بر مدت زمان کلاس آنلاین شما با استاد ، شما در هر جلسه تمریناتی خواهید داشت که موظف به انجام آنها خواهید شد و که پس از ارسال این تمرین ها از طریق واتس اپ برای استاد ، تمامی ایرادات شما بررسی و مرتفع می شوند و همچنین استاد با نقاط قوت و نقاط ضعف شما آشنا خواهند شد و زمان شما بیشتر معطوف به موارد مورد نظر استاد می گردد. پس از انجام تمرینات مداوم خارج از زمان کلاس و بهره بردن از آموزش های تخصصی استاد ، هر جلسه شاهد پیشرفت خود خواهید بود و از انتخاب خود رضایت کافی خواهید داشت.

تمامی مجموعه های گروه آموزش زبان نینا بر اساس کتاب های استاندارد بین المللی می باشند

آنچه که به عنوان منبع جهت آماده سازی شما برای آزمون GRE در کلاس های آنلاین خصوصی استاد نینا با شما عزیزان کار می شود ، گلچینی مزین از برترین و به روز ترین کتاب های معتبر بین المللی و سوالات به روز می باشد که به بهترین شیوه و با شیواترین بیان به شما عزیزان تدریس خواهد شد. همه آنچه که نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

کلیه مهارت های :

کوانت Quantitative

وربال Verbal Reasoning

درک مطلب ریدینگ Reading Comprehension

رایتینگ 1 Writing Issue 

رایتینگ 2 Writing Argument

در این دوره به صورت کامل پوشش داده می شوند و شما می توانید با تکیه به پشتکار و تلاش خود و  بهره مندی از آموزش های استاد نینا ، نمره ای بالاتر از 320 را در آزمون GRE کسب کنید.

زبان آموزان بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف دنیا در این دوره ها شرکت کرده اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند . رضایت زبان آموزان ، رضایت قلبی ما می باشد.

 

جهت مشاهده توضیحات دوره و ثبت نام  روی لینک زیر کلیک نمایید

کلاس جی آر ای GRE استاد نینا